Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про EUAS

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) , заснований у 1992 році, є найбільшим приватним університетом в Естонії. Наші 1600 студентів роблять нас лідером ринку, але дозволяють нам бути зосередженими та близькими до наших студентів - як нам це подобається. Ми пишаємось нашими практичними навчальними програмами, в яких навчання відбувається шляхом занять; наша мережа партнерів з ділового світу, як спритні стартапи, так і утверджені лідери галузі; і наша художня організація спрямована на те, щоб зробити досвід навчання максимально рівним. EUAS має мережу випускників з понад 5000 випускниками.

 • Ми пропонуємо ознайомитись із завтрашніми тенденціями в підприємницькій діяльності через потужну мережу відвідуючих викладачів та наставників з ділового світу.
 • EUAS програми EUAS орієнтовані на підприємницьку творчість та застосовні ділові навички.
 • EUAS розташований у Талліні, Естонія, в самому центрі міста Юлемісте, інноваційному містечку, названому «Кремнієвою долиною Півночі».

Переваги для студентів при виборі EUAS

 • Якісна європейська освіта за доступною ціною
 • Один з небагатьох європейських університетів, що пропонують дипломні програми російською мовою
 • Розташований у Таллінні, його часто зараховують до найвищих міст життя світу
 • Відмінне соціальне життя в Таллінні як для англомовних, так і для російськомовних
 • Прекрасні стартапи та бізнес-можливості в місті Юлемісте та за його межами
 • Глобальна родина студентів з Європи, Азії, Африки та Америки

Серед численних причин вибору Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) п'ять виділяються.

 • EUAS - це міжнародний університет зі студентами з усього світу. Наші студенти мають вибір на навчанні естонською, англійською чи російською мовами. Наші навчальні програми розроблені синхронно з кордонами корпоративних партнерів, а наш викладацький колектив родом з
 • Ми маленькі, але цілеспрямовані , зводячи до мінімуму зарахування і щоденну бюрократію, і наша увага там, де вона належить, - пропонуючи нашим студентам найкраще можливе навчання підприємництву. Наші 1600 студентів роблять нас лідером ринку приватної вищої освіти в Естонії.
 • Ми - університет підприємців , підприємців та (майбутніх) підприємців. У EUAS ми намагаємось змусити людей отримувати цінні уроки з успіхів інших людей, а також помилок. Ми пропонуємо нашим студентам інтенсивний контакт з діловим світом протягом усього навчання у формі відвідування лекцій, регулярних неформальних зустрічей та стажувань. В середньому наші випускники заробляють більше, ніж випускники Талліннського університету або Тартуського університету, великих державних університетів Естонії.
 • Ми знаходимося в Таллінні, одній із стартових гарячих точок Європи, яка має все більш розширені можливості знайти потрібну команду, сформувати правильний продукт, зібрати кошти та взяти участь у своїй ідеї. Для прагнень до внутрішньопідприємницької кар'єри не варто шукати більше наших добрих сусідів та стажувальних партнерів з різних високоцінних галузей в Ülemiste City .
 • Легко доступне та недороге місце розташування. Естонія добре пов'язана з будь-якою частиною світу, а витрати на життя (проживання, харчування, транспорт) набагато розумніші, ніж, наприклад, у Скандинавії та Великобританії. Це всі світові можливості без зайвих зусиль і тим більше задоволення .

  EUAS - це університет для людей, які рухаються після наступної великої справи.

Розташування

Таллінн

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Таллінн, Округ Гарджу, Естонія
Веб-сайт
Телефон
+372 610 1900

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія