Amman Arab University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Амман Арабська університет (ААУ) була заснована в 1999 році як приватна (некомерційна) університет спеціалізується на аспірантурі під назвою "Амман Арабська університет післядипломної освіти". Це був перший університет в Йорданії, щоб запропонувати ступінь доктора філософії програм. У 2009 році університет визнав перший патч студентів бакалаврат і його назва була змінена на "Аммані Арабським університетом".

Університет досягла спільної і приватної акредитації акредитаційної комісії з вищої освіти (HEAC) в Йорданії і є членом Асоціації арабських університетів.

Університет прагне до підвищення якості освіти і фокусується на наданні студентам знання і навички, щоб бути активним і ефективним членом в суспільстві. Група вчених і наукових фахівців встановила університет, щоб бути маяком знань і ефективно і ефективно функціонувати з високою цілісності на рівні світового класу. Крім того, існує необхідність в закладах вищої освіти для випускників із зазначеними компетенцій для задоволення поточних і майбутніх завдань.

Амман Арабська університет поставила місцеві і національні ринки з зазначеними і кваліфікованих випускників. Загальна кількість студентів, які були закінчили університет у всіх програмах перевищувати 7000.

У нас є 90 шанованих членів повний робочий день факультету, які закінчили авторитетних університетів і 522 студентів і 449 аспірантів.

Університет розташований на Jordan Street-Mobis з прекрасним видом Аммана (столиця), Аль-Балка, і Джераш. Університет побудований на 122 акрів і будівлі університету формулюються і змішують з оригінальністю і сучасністю, а також розташування приблизно в 12 км на північ від столиці Аммана. Університет є сучасним з точки зору засобів і ресурсів для задоволення потреб викладання і наукових досліджень.

Місія і Vission

VISION:

Добре відомий місцевий і регіональний університет для високої якості викладання, наукових досліджень і громадських робіт.

МІСІЯ:

Для отримання випускників, які мають вирішальне значення мислитель, творчі, і протягом усього життя і оснащені навичками і знаннями, які дозволяють їм конкурувати на ринку і стати лідерами в своїх громадах, сприяти проведенню досліджень і інновацій викладачів і студентів та поширення отриманого знання, сприяння постійному поліпшенню якості, а також для побудови ефективного партнерства з спільнотою.

Розташування

Амман

Address
Amman Arab University
PO Box 2234
Jordan Street-Mobis

Амман, Губернаторство Аммана, Йорданія