Прочитайте офіційний опис

Амман Арабська університет (ААУ) була заснована в 1999 році як приватна (некомерційна) університет спеціалізується на аспірантурі під назвою "Амман Арабська університет післядипломної освіти". Це був перший університет в Йорданії, щоб запропонувати ступінь доктора філософії програм. У 2009 році університет визнав перший патч студентів бакалаврат і його назва була змінена на "Аммані Арабським університетом".

Університет досягла спільної і приватної акредитації акредитаційної комісії з вищої освіти (HEAC) в Йорданії і є членом Асоціації арабських університетів.

Університет прагне до підвищення якості освіти і фокусується на наданні студентам знання і навички, щоб бути активним і ефективним членом в суспільстві. Група вчених і наукових фахівців встановила університет, щоб бути маяком знань і ефективно і ефективно функціонувати з високою цілісності на рівні світового класу. Крім того, існує необхідність в закладах вищої освіти для випускників із зазначеними компетенцій для задоволення поточних і майбутніх завдань.

Амман Арабська університет поставила місцеві і національні ринки з зазначеними і кваліфікованих випускників. Загальна кількість студентів, які були закінчили університет у всіх програмах перевищувати 7000.

У нас є 90 шанованих членів повний робочий день факультету, які закінчили авторитетних університетів і 522 студентів і 449 аспірантів.

Університет розташований на Jordan Street-Mobis з прекрасним видом Аммана (столиця), Аль-Балка, і Джераш. Університет побудований на 122 акрів і будівлі університету формулюються і змішують з оригінальністю і сучасністю, а також розташування приблизно в 12 км на північ від столиці Аммана. Університет є сучасним з точки зору засобів і ресурсів для задоволення потреб викладання і наукових досліджень.

Місія і Vission

VISION:

Добре відомий місцевий і регіональний університет для високої якості викладання, наукових досліджень і громадських робіт.

МІСІЯ:

Для отримання випускників, які мають вирішальне значення мислитель, творчі, і протягом усього життя і оснащені навичками і знаннями, які дозволяють їм конкурувати на ринку і стати лідерами в своїх громадах, сприяти проведенню досліджень і інновацій викладачів і студентів та поширення отриманого знання, сприяння постійному поліпшенню якості, а також для побудови ефективного партнерства з спільнотою.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • арабська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Amman Arab University

Мобільні комп'ютери поширює дуже швидко у вигляді мобільних продуктів і рішень, таких як смартфони, планшети, бездротові інфраструктури, а також бездротових даних планів. ... [+]

Мобільні комп'ютери поширює дуже швидко у вигляді мобільних продуктів і рішень, таких як смартфони, планшети, бездротові інфраструктури, а також бездротових даних планів. Зацікавлені фахівці можуть взяти в Інтернеті або в класі навчальні курси, використовувати свої знання і навички для мобільних обчислень.

Тим не менш, молоді люди можуть знайти такі курси важко отримати вигоду з таких курсів, як вимагають від учасників, щоб мати відмінні знання і практичний досвід роботи в різних областях, які консолідують основу мобільних обчислень, таких як обчислення і мов програмування; Розробка / Тестування / операційних платформ; Створення мереж і бездротових мережевих систем; Операційні системи; Інтернет-технології (наприклад, Web-сервери і сценаріїв Мови, такі як сервлети, JSP, і т.д.), центрів обробки даних і т.д. Таким чином, це стало необхідним, щоб Академія приймає на себе роль розробити і запропонувати гідні бакалаврські програми, які зосереджені на мобільних комп'ютерів.... [-]

Йорданія Amman
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Amman Arab University

Це програма бакалавра, яка заснована на як теоретичної, так і практичної практичний підхід до навчання. Вона спеціалізується на аудиті через допомогою глибокого і критичн ... [+]

Що саме спеціалізація в контролі і фінансового аудиту пов'язані?

Це програма бакалавра, яка заснована на як теоретичної, так і практичної практичний підхід до навчання. Вона спеціалізується на аудиті через допомогою глибокого і критичного передачі навчальних знань. Випускники, головним в цій області буде фахівцем у цій галузі аудиту в широкому масштабі, бухгалтерський облік, фінансовий аналіз, контроль, управління ризиками, досліджень і розслідувань. Крім цього, студенти виграють від просування своїх управлінських та лінгвальні можливостей. ... [-]

Йорданія Amman
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою