Прочитайте офіційний опис

Історія Алмау розпочалася в 1988 році з невеликої школи менеджменту, яка стала першою ознакою нового покоління менеджерів для нашої молодої країни. У 1996 році , коли успішно завершився перший етап розвитку, Алматинська школа менеджерів (АСМ) була перетворена в Міжнародну академію бізнесу (МАБ). А через 25 років після створення університет вступив у черговий поворот розвитку спіралі - академія отримала статус УНІВЕРСИТЕТУ . Відповідно до нової стратегії АльмаУ, у 2014 році університет пройшов курс на створення моделі підприємницького університету.

Університету приписують викладацьке керівництво першими казахстанськими підприємцями, першими програмами МВА і DBA в Казахстані, кращими викладачами і популярними випускниками.

Алмау можна назвати водієм казахстанської освіти, університетом, який завжди знаходиться на піку освітніх інновацій та рухається вперед, приймає нові виклики і завойовує нові висоти. Про це свідчать численні нагороди університету.

Almaty Management University входить до ТОП-3 рейтингу кращих бізнес-шкіл Центральної та Південної Азії відповідно до міжнародного рейтингового агентства Eduniversal (Франція); ТОП - 3 в національному рейтингу «Кращі гуманітарно-економічні університети Казахстану», лідер у сфері міжнародного розвитку та використання Інтернет-технологій та просування університету в Інтернет-просторі відповідно до рейтингів IQAA - Незалежна казахська агенція з забезпечення якості в освіті .

AlmaU - це університет, який створює значення.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • російський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Almaty Management University

Бакалаврські програми є професійними програмами вищої освіти, терміном на чотири роки, з присвоєнням ступеня бакалавра за спеціальністю. В Алмау існують школи (факультети ... [+]

Бакалаврські програми є професійними програмами вищої освіти, терміном на 4 роки, з присвоєнням ступеня бакалавра за спеціальністю. У Алмау існують школи (факультети) галузей навчання, які можуть більш ефективно і спрямовані на підготовку фахівців у різних областях.

Для кого ця програмавипускники середніх шкілвипускники коледжу

Освіта дається на одній з трьох мов: казахської, російської або англійської.... [-]

Казахстан Almaty
Вересень 2019
англійська,російський
Денне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University