Прочитайте офіційний опис

АМЕРИКАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ Пномпеня Дослідження локально. Жити по всьому світу.

The Американський університет в Пномпені (AUPP) відкрив свої двері в травні 2013 року. AUPP було розпочато камбоджійських громадян, які мають пристрасть і прихильність до забезпечення якості вищої освіти в Камбоджі, і бажання допомогти заздалегідь Камбоджі освічених лідерів.

The Американський університет в Пномпені (AUPP) є незалежним вищим навчальним закладом пропонуючи строгий, висока якість американський стиль освіти, яка готує студентів з сильною теоретичної бази і практичних навичок для досягнення своїх досліджень і бути конкурентоспроможними на світовому ринку. AUPP забезпечує освітнє середовище, в якій студенти досягнення компетентності в своїй галузі дослідження, демонстрації потенціалу для ефективного критичного мислення та навичок спілкування і використовувати звукові стратегії вирішення проблем. AUPP навчає студентів, які сприятимуть глобальні громадяни, які мають міцну базу знань, прагнемо до безперервного навчання і демонструють високі етичні стандарти і поведінку.

The Американський університет в Пномпені визнається в якості лідера в галузі вищої освіти, відомий академічної суворості, досвід викладання та інновацій, а також високі етичні стандарти. Партнери університету з університетами та коледжами в Сполучених Штатах та інших вищих навчальних закладів, щоб запропонувати можливості та доступ які гарантують, що наші випускники є одними з найбільш освічених у світі.

AUPP надає прекрасну можливість для студентів, і альтернативу для студентів, що виїжджають за кордон на навчання в США, Австралії, Великобританії, або навіть регіону. В якості міжнародного університету, AUPP забезпечує чудову освіти для камбоджійців та інших національностей. Вона забезпечує якісну освіту для кар'єри, але і прекрасну освіту для студентів, що бажають виїхати за кордон на здобуття наукового ступеня магістра.

AUPP Бакалаврат програми в галузі права; З глобальних питань; Бізнес; і, Інформаційні технології управління. В даний час неповнолітній існує в ліберальних досліджень та економіки. Ці програми були стратегічно вибрані і розроблені на основі національних, регіональних і міжнародних тенденцій і потреб. В даний час визначені додаткові програми, а також на основі аналізу ринку.

Всі дії університеті керуються національними та міжнародними стандартами акредитації.

AUPP розуміє і прагне до Налагодження партнерських відносин з бізнесом і промисловістю, а також з іншими міжнародними університетами. В даний час, AUPP має партнерські відносини з Університетом штату Массачусетс, Лоуелл, університет штату Огайо і Університету штату Каліфорнія, Лонг-Біч, а також меморандуми про взаєморозуміння з місцевою промисловістю, таких як RMA. Університет прагне принести запрошених ораторів на території кампусу, приймати лінгвістичних експедицій для підприємств та інших організацій, займатися з громадськими проектами, так що студенти мають реальний життєвий досвід ставитися до своєї академічної курсових, а також проводити дослідження для поліпшення Камбоджа.

Місія

Американський університет в Пномпені (AUPP) є першим по-американськи незалежною установою вищої освіти, пропонуючи якість і суворе освіту, яка готує студентів з сильною теоретичної бази і практичних навичок для подальшого їх дослідження і бути конкурентоспроможними на світовому ринку. Американський університет в Пномпені забезпечує освітнє середовище, в якій студенти досягнення компетентності в своїй галузі дослідження, демонстрації потенціалу для ефективного критичного мислення та навичок спілкування і використовувати звукові стратегії вирішення проблем. Американський університет в Пномпені навчає студентів, які сприятимуть громадян світу, які мають міцну базу знань, прагнемо до довічного навчання і демонструють високі етичні стандарти і поведінку.

Зір

Американський університет в Пномпені буде лідером у сфері вищої освіти, відомий академічної суворості, досвід викладання та інновацій, а також високі етичні стандарти. Партнери університету з університетами та коледжами в Сполучених Штатах та інших вищих навчальних закладів, щоб запропонувати можливості та доступ які гарантують, що випускники нашого університету є одними найосвіченіших у світі.

Величини

Освічені громадяни

Американський університет в Пномпені вважає, що знання має важливе значення для просування Камбоджі і глобальних товариств і прагне до навчання.

Безперервне навчання

Американський університет в Пномпені приєднується до переконання, що люди повинні бути інвестовані протягом усього життя процесу навчання, і прагне прищепити цю віру в своїх випускників.

Соціальна відповідальність і глобальна перспектива

Американський університет в Пномпені прагне до вирішення проблем в сучасному глобальному суспільстві і серйозно ставиться на себе відповідальність, щоб підготувати студентів / випускників бути добрими громадянами світу.

Чесність

Американський університет в Пномпені вважає, що етична поведінка має вирішальне значення для суспільного благополуччя; високі етичні стандарти є основою університету і досвіду учнів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

The Програма з глобальних питань, надає студентам розуміння поточних проблем в регіоні АСЕАН і в усьому світі. ... [+]

Місія програми є підготовка студентів для глобального лідерства та обслуговування і підготовки нового покоління політичних лідерів для вирішення складних питань в умовах глобалізації світу. Він призначений для людей, які хочуть бути політики на національному, регіональному та місцевих органів влади, міжнародних організацій, неурядових організацій та багатонаціональних корпорацій.... [-]

Камбоджа Phnom Penh
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
AUPP: American University of Phnom Penh

The Бакалавр мистецтв в області права (BA, закон) Програма готує випускників до успіху в кар'єрі в приватних фірмах, юридичних відділів, НВО, МПО або уряду. Студенти, що ... [+]

Закон вимогливі кар'єри, в якому здатність аналізувати інформацію і надавати рішення для клієнтів має важливе значення для успіху. Програма Закон в AUPP ґрунтується на критичному мисленні, професійних навичок та етики, а також надає широкий набір можливостей, звичайно. Програма включає в себе курси в цивільному і кримінальному праві і програма включає в себе спеціальні курси з камбоджійської, АСЕАН та міжнародного права.... [-]

Камбоджа Phnom Penh
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

The Програма Інформаційні технології управління (ITM) призначений для розвитку фахівців у що розвиваються, так і сходяться інформаційних і комунікаційних технологій. Сту ... [+]

The Програма Інформаційні технології управління (ITM) призначений для розвитку фахівців у що розвиваються, так і сходяться інформаційних і комунікаційних технологій. Ступінь в області ITM виробляє випускників, які можуть організувати бізнес-процеси для підтримки стратегічних корпоративних потреб, запитів і цілей на рівні управління. Програма призначена для подолання розриву між проблемами бізнесу і можливостей інформаційних технологій, а також співпрацюючи технології з бізнес-стратегій. Студенти підвищення їх критичне мислення, вирішення проблем та аналітичні навички зі знанням принципів управління. Програма баланс технологій, управління, зв'язку та гуманітарних наук.... [-]

Камбоджа Phnom Penh
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
AUPP: American University of Phnom Penh

The Ділова програма готує випускників для досягнення успіху в світі бізнесу, будь то в Камбоджі, Південно-Східної Азії або за її межами. ... [+]

The Ділова програма готує випускників для досягнення успіху в світі бізнесу, будь то в Камбоджі, Південно-Східної Азії або за її межами. Бізнес-освіта та успішне вирішення бізнес-кар'єри потрібно випускників, щоб зрозуміти основні економічні поняття та математичні відносини, в той же час будучи аналітичної і можливість спілкуватися ідей ефективно у вигляді письмових та усних комунікацій. ... [-]

Камбоджа Phnom Penh
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

AUPP Now Accepting Applications