British Columbia Institute Of Technology BCIT

Введення

Прочитайте офіційний опис

На відміну від коледжу чи університету, Технологічний інститут Британської Колумбії пропонує практичну, прикладну освіту з викладачами, які мають безпосередній, практичний досвід у своїй галузі.

З моменту випуску нашого першого класу в 1966 році наша історія відображає еволюцію економіки Британської Колумбії. Наш заклад завжди був на передовій технологій, і ми пишаємось своїм внеском у формування робочої сили провінції.

Понад 50 років ми задовольняємо потреби промисловості та готуємо майбутніх лідерів та мінників у різних галузях - і наша робота, як і їх, ніколи не виконується.

Провідне бачення BCIT

У BCIT наша команда керівників працює над тим, щоб спрямовувати заклад до його мети: якісної освіти, яка спрямовує випускників до значущої кар’єри, яка має перспективу.

У рамках нашого Стратегічного плану на 2019–2022 роки ми маємо три основні зобов’язання: бути орієнтованою на людей організацією, яка забезпечує надійну прикладну освіту в майбутньому, та посилити наш вплив за допомогою глобально пов’язаних зв’язків.

Розташування

Бернабі

Address
Willingdon Avenue,3700
V5G 3H2 Бернабі, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми