Canadian Mennonite University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія КМУ

Канадський менонітів університет є результатом об'єднання трьох коледжів: менонітів братів Біблійного коледжу / Concord College (ЕСТ. 1944); Канадський менонітів Біблійний коледж (оцінка. 1947); і Менно Сімонс коледж (EST. 1989).

Витоки КМУ повернутися до початку 1990-х років, коли люди з бізнес-спільноти та від чотирьох менонітів коледжів в провінції Манітоба-CMBC, Concord College, Steinbach Bible College і Менно Сімонс коледжу зустрівся говорити про те, менонітів співробітництво у сфері вищої освіти , Це призвело до офіційних обговорень серед коледжів, починаючи з 1995 року. Штайнбах Біблійний коледж вийшла з процесу в 1996 році.

У серпні 1998 року уряд Манітоби проголосило статут для створення університетського рівня, з видачею диплома федерації менонітів коледжів. 18 листопада 1998, три коледжів підписали Меморандум про Угоду, що означає остаточне схвалення на створення федерації. 4 травня 1999, угода на купівлю 500 Шефтсбері був укладений. Менонітів Федерація коледж почав пропонувати свої нові спільно спонсорованих навчальних програм у вересні 1999 року. До вересня 2000 року, CMBC та Злагоди коледж розташовані разом на спільній території кампусу в 500/600 Шефтсбері бульварі. (Менно Сімонс коледж залишився в центрі міста Вінніпег, як кампусі CMU в Університеті Вінніпега.) У жовтні 2008 року, КМУ став членом Асоціації університетів і коледжів Канади (тепер відомий як університети Канади).

Кожен із засновників коледжів має свою історію. Тим не менш, з самого початку, окремі оповідання часто перетиналися і тепер є частиною загальної сюжетної історії про те, як Бог привів їх до спільної роботи на загальної освітньої місії під назвою КМУ.

Місія

КМУ є інноваційним християнського університету, корениться в традиціях анабаптиста менонітів, переїхав і перетворений життя і вченні Ісуса Христа. Через навчання, досліджень і послуг КМУ надихає і озброює жінок і чоловіків для життя послуг, лідерство і примирення в церкві та суспільстві.

Місія університету Карнегі-Меллона, як і будь-якої організації, є, як щільно упакованих котушки з потенціалом і зобов'язання до весни до життя в жвавому масиву програм і проектів, розмов і зобов'язань. Місія університету Карнегі-Меллона авансом і там в його конкретності. Вірність історії створення та трансформації Божої роботи через Ісуса Христа серцебиття, то уважність і мотивує імпульсом для обслуговування, керівництво і примирення, через які КМУ бере участь у церкві та суспільстві.

У КМУ, примирення наукова робота з усіма видами соціальних, особистих, теологічних, міжособистісних, художніх, фізичних та екологічних аспектів, щоб назвати декілька. Примирення, як освіта, завжди про "будівельних домовленостей." І "будівельні розуміння" завжди про притягнення в обох знань і відносин, способи бачення, залучення та обміну в світі, який чудово, що турбує, і що коли-небудь потребує нашої турботи і кращий уяву.

Фраза, "корениться в традиціях анабаптиста менонітів", мабуть, найкраще підходити через свідчення КМУ студентів. Що впадає в їх умах і серцях Їх відразу це узгодженості та послідовності між тим, що викладачі навчають у класі, і як ці "вчителя життя" йти про повсякденне життя. Сильні переконання стосовно до примирення і цілісності в життя і віри були на передньому краї появи анабаптистів в шістнадцятому столітті. Інтеграція дій і визнання раніше життєво важливе значення сьогодні, як і практики спільноти проникливості у затриманні, що це правда. Ці переконання запропонувати сміливі вразливість і динамічний свободу, і ці форми глибоко і тільки через довірчі відносини. Він знаходиться в довірчих відносин і суспільного проникливості, що КМУ розуміє себе як церковний, пов'язаних університет, забезпечуючи форум для постійного діалогу про те, як разом ми покликані говорити благодать і прийняти примирення в церкві, в суспільстві і в світі, як ми це знаєте.

З потоку цієї місії, встановленому КМУ чотирьох зобов'язання, які характеризують його роботу у всіх своїх програмах і заходах:

Навчання за мир і справедливість

Прихильність до навчання за мир і справедливість квітів усіх наших програм, так і інституційні життя в цілому і явно представлені в деяких програмах підписи і в роботі деяких з наших інститутів (наприклад, канадський школа миростроительства).

Навчання через мислення і дії

Академічний аналіз доповнюється експериментального навчання таким чином, щоб як формує мислення і життя, зокрема, через наш Practica, Outtatown, кооператив, та стажування.

Щедру гостинність ... Радикальна Діалог

КМУ вітає всіх, як це сприяє діалогу з релігійних, економічним, соціальним, політичним, етнічним, національним, культурним і прірв, що розділяють людство, в межах Північної Америки і на міжнародному рівні.

Моделювання запрошення співтовариство

КМУ загартовує індивідуалізм нашого часу по моделюванню і виховання запрошувальні громад, які різноманітні, але вчитися разом, в яких люди підтримують один одного, і які сприяють співчуття і представляють надію тим, хто в них і надалі.

Розташування

Вінніпег

Canadian Mennonite University

Address
North Shaftesbury (Primary Mailing Address)
500 Shaftesbury Blvd.
Winnipeg, MB R3P 2N2

Вінніпег, Манітоба, Канада
Веб-сайт
Телефон
+1 204-487-3300

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія