Прочитайте офіційний опис

Історія КМУ

Канадський менонітів університет є результатом об'єднання трьох коледжів: менонітів братів Біблійного коледжу / Concord College (ЕСТ. 1944); Канадський менонітів Біблійний коледж (оцінка. 1947); і Менно Сімонс коледж (EST. 1989).

Витоки КМУ повернутися до початку 1990-х років, коли люди з бізнес-спільноти та від чотирьох менонітів коледжів в провінції Манітоба-CMBC, Concord College, Steinbach Bible College і Менно Сімонс коледжу зустрівся говорити про те, менонітів співробітництво у сфері вищої освіти , Це призвело до офіційних обговорень серед коледжів, починаючи з 1995 року. Штайнбах Біблійний коледж вийшла з процесу в 1996 році.

У серпні 1998 року уряд Манітоби проголосило статут для створення університетського рівня, з видачею диплома федерації менонітів коледжів. 18 листопада 1998, три коледжів підписали Меморандум про Угоду, що означає остаточне схвалення на створення федерації. 4 травня 1999, угода на купівлю 500 Шефтсбері був укладений. Менонітів Федерація коледж почав пропонувати свої нові спільно спонсорованих навчальних програм у вересні 1999 року. До вересня 2000 року, CMBC та Злагоди коледж розташовані разом на спільній території кампусу в 500/600 Шефтсбері бульварі. (Менно Сімонс коледж залишився в центрі міста Вінніпег, як кампусі CMU в Університеті Вінніпега.) У жовтні 2008 року, КМУ став членом Асоціації університетів і коледжів Канади (тепер відомий як університети Канади).

Кожен із засновників коледжів має свою історію. Тим не менш, з самого початку, окремі оповідання часто перетиналися і тепер є частиною загальної сюжетної історії про те, як Бог привів їх до спільної роботи на загальної освітньої місії під назвою КМУ.

Місія

КМУ є інноваційним християнського університету, корениться в традиціях анабаптиста менонітів, переїхав і перетворений життя і вченні Ісуса Христа. Через навчання, досліджень і послуг КМУ надихає і озброює жінок і чоловіків для життя послуг, лідерство і примирення в церкві та суспільстві.

Місія університету Карнегі-Меллона, як і будь-якої організації, є, як щільно упакованих котушки з потенціалом і зобов'язання до весни до життя в жвавому масиву програм і проектів, розмов і зобов'язань. Місія університету Карнегі-Меллона авансом і там в його конкретності. Вірність історії створення та трансформації Божої роботи через Ісуса Христа серцебиття, то уважність і мотивує імпульсом для обслуговування, керівництво і примирення, через які КМУ бере участь у церкві та суспільстві.

У КМУ, примирення наукова робота з усіма видами соціальних, особистих, теологічних, міжособистісних, художніх, фізичних та екологічних аспектів, щоб назвати декілька. Примирення, як освіта, завжди про "будівельних домовленостей." І "будівельні розуміння" завжди про притягнення в обох знань і відносин, способи бачення, залучення та обміну в світі, який чудово, що турбує, і що коли-небудь потребує нашої турботи і кращий уяву.

Фраза, "корениться в традиціях анабаптиста менонітів", мабуть, найкраще підходити через свідчення КМУ студентів. Що впадає в їх умах і серцях Їх відразу це узгодженості та послідовності між тим, що викладачі навчають у класі, і як ці "вчителя життя" йти про повсякденне життя. Сильні переконання стосовно до примирення і цілісності в життя і віри були на передньому краї появи анабаптистів в шістнадцятому столітті. Інтеграція дій і визнання раніше життєво важливе значення сьогодні, як і практики спільноти проникливості у затриманні, що це правда. Ці переконання запропонувати сміливі вразливість і динамічний свободу, і ці форми глибоко і тільки через довірчі відносини. Він знаходиться в довірчих відносин і суспільного проникливості, що КМУ розуміє себе як церковний, пов'язаних університет, забезпечуючи форум для постійного діалогу про те, як разом ми покликані говорити благодать і прийняти примирення в церкві, в суспільстві і в світі, як ми це знаєте.

З потоку цієї місії, встановленому КМУ чотирьох зобов'язання, які характеризують його роботу у всіх своїх програмах і заходах:

Навчання за мир і справедливість

Прихильність до навчання за мир і справедливість квітів усіх наших програм, так і інституційні життя в цілому і явно представлені в деяких програмах підписи і в роботі деяких з наших інститутів (наприклад, канадський школа миростроительства).

Навчання через мислення і дії

Академічний аналіз доповнюється експериментального навчання таким чином, щоб як формує мислення і життя, зокрема, через наш Practica, Outtatown, кооператив, та стажування.

Щедру гостинність ... Радикальна Діалог

КМУ вітає всіх, як це сприяє діалогу з релігійних, економічним, соціальним, політичним, етнічним, національним, культурним і прірв, що розділяють людство, в межах Північної Америки і на міжнародному рівні.

Моделювання запрошення співтовариство

КМУ загартовує індивідуалізм нашого часу по моделюванню і виховання запрошувальні громад, які різноманітні, але вчитися разом, в яких люди підтримують один одного, і які сприяють співчуття і представляють надію тим, хто в них і надалі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Canadian Mennonite University

Біблійна і богословських досліджень (BTS) запрошує студентів до дисциплінованої, вдумливий відображення на Біблії, на богословських традицій та історії церкви, а на досві ... [+]

Біблійна і богословських досліджень (BTS) запрошує студентів до дисциплінованої, вдумливий відображення на Біблії, на богословських традицій та історії церкви, а на досвіді і практиці християнських громад по всьому світу. І три роки і чотири роки бакалавр мистецтв зі спеціалізацією в BTS забезпечують широту впливу гуманітарних, природничих наук і соціальних наук, і значну глибину в біблійної та богословської досліджень. Ці ступеня підготовки студентів і для будь-якого галузі зайнятості або професії з цінні навички спілкування-, листи, аналітичної, критичного мислення та організації. Три- чи чотирирічного BA в BTS також служить як міцної основи для запуску в професійних досліджень, таких як соціальна робота, юриспруденція, і так далі.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Canadian Mennonite University

Redekop школа бізнесу розвивається потенціал майбутніх бізнес-лідерів, щоб об'єднати звуку ділової практики із зобов'язаннями віри, великодушності, і обслуговування. ... [+]

Redekop школа бізнесу розвивається потенціал майбутніх бізнес-лідерів, щоб об'єднати звуку ділової практики із зобов'язаннями віри, великодушності, і обслуговування.

Посилення Перспектива

В і за її межами класної кімнати, студенти досліджувати складність виготовлення мудрий бізнесу та етичних рішень. Навчання та наставництво професора, власники бізнесу, і не-для керівників прибутку, разом з програмою підприємець-в-резиденції, Практикум розміщення, в бізнес-клубу на території кампусу, міжнародних варіантів навчання, і можливості кооперативу досвіду, будувати збагачений навчання фундамент.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
120 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Canadian Mennonite University

Чи можете ви собі уявити, як музика може запропонувати бачення краси у зламаній світу, допомогти нам почути голоси тих, відрізняються від нас, перетворити нас, і може роз ... [+]

Чи можете ви собі уявити, як музика може запропонувати бачення краси у зламаній світу, допомогти нам почути голоси тих, відрізняються від нас, перетворити нас, і може розглядатися як дар Божий? Музична освіта баланс строгий дисципліни поряд творчої уяви, і прагнення до досконалості і художньої пристрасті разом співчуття і чутливості до людської потреби. Концентрації включають в себе продуктивність, музичну освіту, музикознавство, музика, служіння і всебічного вивчення.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Canadian Mennonite University

Може співати "Цей маленький світло шахті" дійсно допомогти хтось заново говорити, після того, як вистрілив у голову через область Брока? Як втручання музики на основі пол ... [+]

Може співати "Цей маленький світло шахті" дійсно допомогти хтось заново говорити, після того, як вистрілив у голову через область Брока? Як втручання музики на основі поліпшення функціонування та якості життя пацієнтів з хворобою Альцгеймера? Може бути музика життєздатною альтернативою наркотиків або інших видів терапії при лікуванні розладів настрою? Як музика впливає на розвиток у дітей?... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Canadian Mennonite University

Міжнародні дослідження розвитку (IDS) є вивчення бідності, нерівності та, як створити зміна і зробити світ краще жити. Студенти вивчити етику навколо, що це фактично озна ... [+]

Міжнародні дослідження розвитку (IDS) є вивчення бідності, нерівності та, як створити зміна і зробити світ краще жити. Студенти вивчити етику навколо, що це фактично означає для надання допомоги комусь живе у злиднях, а також кращі практики в боротьбі з убогістю, роблячи довгострокові різницю в житті людей с.

Їжа справедливість, ліквідації наслідків стихійних лих, політика Канади допомогу, екологічна стійкість, збройний конфлікт, хвороба, і освіта є прикладами питань, які зачіпає IDS. І три роки і чотири роки бакалавр мистецтв зі спеціалізацією в міжнародних досліджень розвитку забезпечує широту впливу на гуманітарні науки, науки і соціальних наук, і включають в себе значну глибину в IDS. Цей великий призначений для студентів, зацікавлених в глобальній справедливості, громадянськості і сталого розвитку. Ці ступеня підготовки студентів і для будь-якого галузі зайнятості або професії з цінними навичками, зв'язку, листи, аналітичної, критичного мислення та організації. Три- чи чотирирічного BA в IDS також служить як міцної основи для запуску в професійних досліджень, таких, як розвиток громад, державної політики, соціальної роботи, права і так далі.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Canadian Mennonite University

Як люди використовують символи, зображення та звуки, щоб створити зміст, що може бути спільного між групами та окремими особами? У який момент переконливі публікації стал ... [+]

Як люди використовують символи, зображення та звуки, щоб створити зміст, що може бути спільного між групами та окремими особами? У який момент переконливі публікації стали пропаганда? Як нові медіа впливають соціальні динаміку сім'ї в Північній Америці? Чому люди поділяться приватною життя з незнайомими людьми, за умови, що незнайомець тримає мікрофон?

У зв'язку та ЗМІ досліджень, студенти отримають досвід роботи в теорії зв'язку, а також практичні навички, необхідні для ефективної в роботі. Протягом усього цього процесу, студенти будуть заохочуватися, щоб протистояти великі питання в області про сенс, поширюючи інформацію та ідеї, влада голосу, і взаємодія між вірою і професійної практики.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

About CMU

Why I chose CMU

Residence Life at CMU

Community Life at CMU

Business