Carleton University Undergraduate

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Карлтонський університет, Канадський університет капіталу!

Університет Карлтон забезпечує якісну освіту більш ніж 24 000 студентів на повний та неповний робочий день студентів і випускників. Ми залучаємо студентів з більш ніж 140 країн до нашого різноманітного та інклюзивного містечка, і маємо понад 153 000 випускників, які проживають у більш ніж 160 країнах світу.

Наші 22 програми бакалаврату - з більш ніж 100 спеціальностями, концентраціями та спеціалізаціями - забезпечують навички та знання для вирішення реальних проблем.

Професорсько-викладацький склад Карлтона 875 визнаний на міжнародному рівні за їхню стипендію і передові дослідження в більш ніж 50 дисциплінах. Студенти Карлтона отримують вигоду від міждисциплінарного, активного, практичного підходу до викладання та досліджень, які практикують викладачі, а також від численних партнерських зв'язків університету з федеральним урядом, іншими університетами та приватними партнерами.

Наш кампус і місто забезпечують прекрасне і привітне середовище для життя та навчання. Кампус розташований на південь від центру міста Оттави, межує з річкою Рідо, історичним каналом Рідо і приємними житловими кварталами. Наше розташування в столиці країни дає вам доступ до неймовірних ресурсів, що знаходяться поза межами кампуса, таких як урядові установи, музеї та архіви, іноземні посольства, медичні та науково-дослідні лабораторії наук про життя, а також процвітаючу високотехнологічну промисловість.

Приходьте і станьте частиною цього надзвичайного університету!

110034_109890_Riverbuilding.jpg

Що визначає Карлтон?

 • Ми прагнемо до інновацій у дослідженні, викладанні та навчанні.
 • Наше розташування в Оттаві, столиці країни, з'єднує нас зі світом.
 • Ми заохочуємо практичний досвід у класі.
 • Ми пропонуємо виняткову підтримку студентів.

Що визначає наших випускників?

 • Вони мають підприємницький дух.
 • Вони готуються до кар'єри в нашому швидко мінливому ринку праці.
 • Їх керує бажання змінити світ.
 • Вони сильні 153 тисячі.

110035_109891_Carleton1.jpg

Оттава, національний капітал Канади

Близькість Карлетона до державних установ, бібліотек, засобів масової інформації та процвітаючої економіки знань робить Карлетон прекрасним місцем для навчання та життя.

Студенти, співробітники, викладачі та відвідувачі Карлтонського університету можуть скористатися тим, що може запропонувати Оттава цілий рік: мистецтво, відкритий майданчик, професійний спорт, а також захоплююче, яскраве нічне життя і сильне почуття спільноти.

Університет Карлтон розташований недалеко від величних канадських будівель парламенту, жвавого ринку Бьюард та прекрасного парку Гатіно.

Добре знати:

 • Більшість навчальних програм Карлетона включають можливості навчання на робочому місці. Студенти кооперативу Carleton працювали з багатьма роботодавцями, у тому числі: Blackberry, Bombardier Aerospace, Канадське агентство доходів, навколишнє середовище та кліматичні зміни Канади, Ericsson, Hydro Ottawa, IBM Канада, Національна дослідницька рада, Nokia, Ross Video, Scotiabank та багато іншого.
 • Після закінчення програми навчання іноземні студенти можуть подати заяву на отримання дозволу на роботу, щоб залишитися в Канаді до трьох років, щоб отримати досвід роботи.
 • Carleton є домом для розгалуженої мережі з більш ніж 200 активних клубів і товариств - це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми, набути цінних навичок і переслідувати свої інтереси поза класом.

Розташування

Оттава

Address
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 Оттава, Онтаріо, Канада

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: