Прочитайте офіційний опис

Про нас

Розташований у Скелястих горах Кутеней на південно-східному регіоні до нашої ери, ми пропонуємо вам спосіб життя та можливості навчання, щоб відповідати нашим захоплюючим налаштуванням.

Наш головний кампус і кампус Gold Creek знаходяться в Кранбруку. Ми також маємо регіональні кампуси в Крестоні, Ферні, Голден, Інверміре і Кімберлі, які пропонують унікальні програми та курси.

Яка перевага College of the Rockies ?

  • Менші розміри класів
  • Персоналізовані інструкції
  • Сучасна технологія
  • Великі послуги підтримки
  • Професійний, доброзичливий персонал, який присвячений успіху студента, робить College of the Rockies найкращим місцем для життя, навчання та гри!

Наше завдання

ТРАНСФОРМУВАТИ ЖИТИ ТА ОБІГНУТИ СПІЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ СИЛА ОСВІТИ.

Наше бачення

СТВОРИТИ І ВИКОНУЄ НАЙБІЛЬШЕ ОСОБИСТИЙ ДОСВІД У КАНАДІ.

Наші цінності

Це не те, що ми говоримо, а те, що ми робимо, що має значення.

Успіх студентів веде наш успіх

Від передніх дверей до класу ми захоплені нашим зобов'язанням взяти особистий інтерес у виявленні того, що мотивує і хвилює кожного студента.

Цінуйте людей, землю та культуру

Будь-який студент, співробітник або член спільноти, ми шукаємо і виховуємо потенціал один одного. Ми підходимо один до одного з добротою і турботою про наше майбутнє і майбутнє наших громад. Ми святкуємо історії та досягнення один одного, знаючи, що коли інші роблять краще, ми все робимо краще.

Слухайте і пришвидшуйте розуміння

Ми спочатку слухаємо, щоб ми могли сприяти успіху один одного. Покращення нашого слухання покращує наше навчання, наші відносини та нашу продуктивність, мінімізуючи конфлікти та непорозуміння.

Будьте цікаві та творчі

Ми дізнаємося тут! І коли ми наближаємося до навчання і життя з відкритим розумом, готові до змін і здатні по-новому переглядати речі, ми можемо краще підтримувати тих, хто навколо нас, щоб рости і навчатися. Ми будемо судити менше і частіше запитувати: "Що ми дізналися?" і "Як ще можна підійти до цього?"

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


College of the Rockies

Бакалавр з ділового адміністрування (BBA) - інноваційна програма, призначена для інтеграції концептуальних підходів та методологій програми бізнес-адміністрування зі спец ... [+]

Про

Бакалавр з ділового адміністрування (BBA) - інноваційна програма, призначена для інтеграції концептуальних підходів та методологій програми бізнес-адміністрування зі спеціалізованими знаннями про стійку ділову практику. Чотирирічна програма включає в себе ліберальні науки та лабораторні науки на додаток до конкретних бізнес-функцій, таких як бухгалтерський облік або маркетинг, і спрямована на зростаючу потребу організацій у зобов'язаннях та демонстрації стійкості. Студенти розвивають спроможність до незалежної інтелектуальної роботи та готуються до викликів кар'єри у сфері бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансових послуг, гостинності, місцевого врядування та інших посад у різних організаціях, включаючи корпорації, малі підприємства, неприбуткові організації або місцеві органи влади. Випускники BBA також можуть продовжувати навчання до професійної сертифікації та призначення. Програма розроблена таким чином, щоб вона була гнучкою та доступною. Студенти можуть навчатися на повний робочий день або неповний робочий день, у традиційних аудиторіях або онлайн-форматах, вибирати фокус з певними факультативами та входити або виходити з програми в різних місцях. Кваліфікаційні курси з інших навчальних закладів можуть бути використані для задоволення приблизно 75% вимог до вищих курсів... [-]

Канада Кранбрук
Вересень 2020
англійська
4 років
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
College of the Rockies
Address
College of the Rockies 2700 College Way, Box 8500
V1C 5L7 Кранбрук, Британська Колумбія, Канада
Веб-сайт
Телефон
+1 250-489-2751