St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Gerald Schwartz StFX виробляє одні з найвпливовіших світових лідерів бізнесу та галузі. Ми пишаємося тим, що маємо відмінну репутацію в навчанні та лідерстві в таких галузях, як дослідження, маркетинг, бухгалтерський облік та підприємництво - лише деякі з них.

Мисливські перегони / Unsplash

Які б мрії та плани ви не мали на майбутнє, школа бізнесу Джеральда Шварца може надати вам знання та навички, які вам потрібні, щоб дістатися.

Підготовка до реального світу

Школа Gerald Schwartz з гордістю пропонує ступінь бакалавра ділового адміністрування (BBA), з семи основних, просунутих спеціальностей та відмінних потоків:

  • Бухгалтерський облік
  • Enterprise Systems
  • Підприємництво
  • Фінанси
  • Міжнародний бізнес
  • Управління та лідерство
  • Маркетинг

Незалежно від того, який потік ви обираєте, ви дізнаєтеся про навички, перспективи та ставлення, які ви повинні стати ефективним лідером у сьогоднішньому - і завтрашньому - глобальному бізнес-середовищі.

Практичне навчання. Сучасні об'єкти

У StFX, ви будете робити більше, ніж просто йти в клас - ви будете занурені в практичні можливості навчання. Вивчаючи факультет вищого рівня , ви з'єднаєте свою роботу з реальними життєвими проблемами за допомогою інтерактивних тематичних досліджень, бізнес-симуляцій, запрошених доповідачів та семінарів. Ви також можете вибрати з різноманітних практичних стажувань і нашого кооперативу , де ви будете поєднувати заняття в класі з оплаченим досвідом роботи.MBM / Unsplash

І, ви зробите все це в $ 23 млн. Джеральд Шварц школи бізнесу , неймовірний академічний об'єкт з сучасними аудиторіями, прорив простору для співпраці, і функції, як Джонатан Deitcher фінансової торгової кімнаті . Відкритий у 2015 році торговельний зал імітує реальне фінансове середовище торгівлі, що включає в себе доступ до ринкових даних, корпоративних фінансових звітів та торгових технологій, які використовуються фінансовими організаціями реального світу. Практичне, експериментальне навчання у своєму найкращому вигляді!

Розташування

Антигонічний

Gerald Schwartz School of Business

Address
3090 Martha Drive
B2G 2W5 Антигонічний, Нова Шотландія, Канада
Телефон
+1 (902) 867-2167

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія