Université de Hearst

Введення

Прочитайте офіційний опис

Унікальний випадок в франкофонії в Онтаріо


Université de Hearst є єдиним навчальним закладом у провінції, який пропонує програми строго французькою мовою. З нами все можливо в світі, де дистанція не має значення.


Всі курси в UdeH представлені в блоках від трьох тижнів.

Ви зможете зосередитись на одному курсі одночасно, тим самим полегшуючи інтеграцію та консолідацію вашого навчання.


Чому треба вибрати блоковий курс?

Ну, блоковий курс:

  • Сприяє концентрації ідей, а не розсіянню їх.
  • Оптимізація управління часом, ресурси та групова робота.
  • Ліквідація стресових закінчень сесії. Закінчила навчання з п'яти іспитів одночасно.
  • Зосередьтесь на екскурсіях на полі : екскурсії, які можуть проходити день, тиждень або весь повний блок. Нічого собі!


Як це працює?

На відміну від традиційного семестру, в якому людина проводить п'ять курсів одночасно з вересня по грудень, Формула Блок-курсів пропонує один курс одночасно на дванадцяти нарадах протягом трьох тижнів поспіль.

Шкільний рік все ще ділиться на заняття, що складаються з п'яти блокових курсів та весняної перерви. І так, тиждень вільного часу для зарядки акумуляторів. Іншими словами, тривалість семестру блочних курсів, а також кількість годин навчання кожного курсу залишається такою ж, як раніше або десь іншим. Формула просто здорово!


Навчання за досвідом

Різноманітність педагогічних підходів і досвіду навчання є невід'ємною частиною побудови ваших знань. Поле, екскурсії по країнам, культурний досвід та конференції - це лише декілька можливостей поринути в регіональні, національні та міжнародні реалії.

  • Міждисциплінарність у парку "Озеро"
  • Екскурсія на річку Муз
  • Відвідування військової бази Пітавави
  • Візит компаній регіону
  • Падіння нової посади
  • Індійська традиція ванни


Центр інтеграції попереднього навчання

Інтеграційні центри університету також дозволяють практикувати свої ноу-хау та свої практичні навички в практичних курсах з перекладу, дослідження та архівних досліджень. економічний та громадський розвиток.


Стажування на робочому місці

Отримайте перевагу від практичних занять та досвіду, не подовжуючи тривалість навчання, завдяки робочим місцям, інтегрованим у деякі програми UdeH. За підтримки Координатора стажування плануйте розміщення в одному або двох блоках в компанії чи організації громади. Зверніть увагу, що дозвіл на роботу потрібне для стажування міжнародної клієнтури.


Відкриття в світі


Навчальна поїздка

З кожним роком UdeH вирушає на пригоду в іноземну країну як навчальну поїздку. З 2005 року студенти з Université de Hearst відвідали країни Європи, Магрибу, Південну Америку та Центральну Америку. Наше наступне місце призначення - Таїланд.


Кредитована поїздка

Що стосується навчальної поїздки, то є й інші можливості для мобільності студентів. Формулювання об'ємного курсу сприяє забезпеченню кредитних поїздок: поїздок, під час яких вивчають, аналізують, аналізують мову, соціальне явище або людську проблему. Іспанський курс могло б добре пройти в Мексиці, таким чином, він забезпечив ідеальний культурний контекст для вивчення мови.

Розташування

Херст

Address
60, 9e Rue
P0L 1N0 Херст, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія