Прочитайте офіційний опис

Унікальний випадок в франкофонії в Онтаріо


Université de Hearst є єдиним навчальним закладом у провінції, який пропонує програми строго французькою мовою. З нами все можливо в світі, де дистанція не має значення.


Всі курси в UdeH представлені в блоках від трьох тижнів.

Ви зможете зосередитись на одному курсі одночасно, тим самим полегшуючи інтеграцію та консолідацію вашого навчання.


Чому треба вибрати блоковий курс?

Ну, блоковий курс:

 • Сприяє концентрації ідей, а не розсіянню їх.
 • Оптимізація управління часом, ресурси та групова робота.
 • Ліквідація стресових закінчень сесії. Закінчила навчання з п'яти іспитів одночасно.
 • Зосередьтесь на екскурсіях на полі : екскурсії, які можуть проходити день, тиждень або весь повний блок. Нічого собі!


Як це працює?

На відміну від традиційного семестру, в якому людина проводить п'ять курсів одночасно з вересня по грудень, Формула Блок-курсів пропонує один курс одночасно на дванадцяти нарадах протягом трьох тижнів поспіль.

Шкільний рік все ще ділиться на заняття, що складаються з п'яти блокових курсів та весняної перерви. І так, тиждень вільного часу для зарядки акумуляторів. Іншими словами, тривалість семестру блочних курсів, а також кількість годин навчання кожного курсу залишається такою ж, як раніше або десь іншим. Формула просто здорово!


Навчання за досвідом

Різноманітність педагогічних підходів і досвіду навчання є невід'ємною частиною побудови ваших знань. Поле, екскурсії по країнам, культурний досвід та конференції - це лише декілька можливостей поринути в регіональні, національні та міжнародні реалії.

 • Міждисциплінарність у парку "Озеро"
 • Екскурсія на річку Муз
 • Відвідування військової бази Пітавави
 • Візит компаній регіону
 • Падіння нової посади
 • Індійська традиція ванни


Центр інтеграції попереднього навчання

Інтеграційні центри університету також дозволяють практикувати свої ноу-хау та свої практичні навички в практичних курсах з перекладу, дослідження та архівних досліджень. економічний та громадський розвиток.


Стажування на робочому місці

Отримайте перевагу від практичних занять та досвіду, не подовжуючи тривалість навчання, завдяки робочим місцям, інтегрованим у деякі програми UdeH. За підтримки Координатора стажування плануйте розміщення в одному або двох блоках в компанії чи організації громади. Зверніть увагу, що дозвіл на роботу потрібне для стажування міжнародної клієнтури.


Відкриття в світі


Навчальна поїздка

З кожним роком UdeH вирушає на пригоду в іноземну країну як навчальну поїздку. З 2005 року студенти з Université de Hearst відвідали країни Європи, Магрибу, Південну Америку та Центральну Америку. Наше наступне місце призначення - Таїланд.


Кредитована поїздка

Що стосується навчальної поїздки, то є й інші можливості для мобільності студентів. Формулювання об'ємного курсу сприяє забезпеченню кредитних поїздок: поїздок, під час яких вивчають, аналізують, аналізують мову, соціальне явище або людську проблему. Іспанський курс могло б добре пройти в Мексиці, таким чином, він забезпечив ідеальний культурний контекст для вивчення мови.

Доступні навчальні програми:
 • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Université de Hearst

Ви хочете зробити свій внесок у розвиток організацій тут і в інших місцях? Почуття підприємництва живе у вашій душі? Ви приєднуєтесь до команди керівництва? Незалежно від ... [+]

Ви хочете зробити свій внесок у розвиток організацій тут і в інших місцях? Почуття підприємництва живе у вашій душі? Ви приєднуєтесь до команди керівництва? Незалежно від ваших амбіцій ці програми управління бізнесом та управління спрямовані на загальне розуміння організаційного контексту та ділового світу. Вони розроблені, щоб зробити вас етичною, працелюбною та аналітичною людиною.... [-]

Канада Hearst
Вересень 2019
французький
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Hearst

Ви зацікавлені в декількох дисциплінах? Ви хочете зрозуміти середовище, яке є вашим і що з'єднує вас з рештою світу? Це ступінь бакалавра пропонує вам тренінги, спрямован ... [+]

Ви зацікавлені в декількох дисциплінах? Ви хочете зрозуміти середовище, яке є вашим і що з'єднує вас з рештою світу? Це ступінь бакалавра пропонує вам тренінги, спрямовані на міждисциплінарність у соціальних та гуманітарних науках. Це допоможе зробити вас універсальною, мобільною та відкритою людиною, затребуваними якостями на ринку праці швидко мінливого світу.

Студентський профіль... [-]
Канада Hearst
Вересень 2019
французький
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Hearst

Поведінка людини захоплює вас, як це вивчають психологи більш конкретно? Теми сучасної психології, такі як нейробіологія, розвиток людини, психопатологія, методи оцінки т ... [+]

Поведінка людини захоплює вас, як це вивчають психологи більш конкретно? Теми сучасної психології, такі як нейробіологія, розвиток людини, психопатологія, методи оцінки та консультування, пробуджують цю спрагу пізнання? Програма психології пропонує вам міцну підготовку у всіх цих вимірах.

Студентський профіль

Знати, як легко слухати та спілкуватися. Показано цікавість як про нормальну, так і про аномальну поведінку людини. Продемонструйте суворість, критичне мислення та відкритість.... [-]

Канада Hearst
Вересень 2019
французький
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою