University of Alberta

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет кінезіології, спорту та відпочинку в University of Alberta є одним із провідних факультетів у своєму роді. Ми з гордістю можемо похвалитись досконалістю у викладанні та дослідженні - обидва вони нещодавно були визнані у рейтингу світових університетів QS за тематикою, де факультет був топ-10 у світі за предметами, пов’язаними зі спортом, за рейтинги 2017, 2018 та 2019 років.

Наша сила в дослідженнях та викладанні - це наша різноманітність у цих сферах. Наша майстерність у дослідженні та викладанні охоплює роботу, яку ми робимо у сферах спорту, фізичних вправ, фізичної активності, охорони здоров’я, туризму, спортивної реабілітації, відпочинку, управління спортом тощо. Наша різноманітність поширюється на аспект досліджуваних напрямків - біологічних, механічних, поведінкових та соціокультурних.

Завдяки нашим дослідженням, викладанню та різноманітній службі на факультеті ми пишаємось тим, що віддаємось покращенню якості життя та здоров’я наших громад через фізичну активність, спорт та відпочинок протягом більше 50 років.

Колегійна та міждисциплінарна

Маючи 37 членів факультету, 16 атлетичних тренерів, понад 1000 студентів та 140 аспірантів та понад 450 студентів-спортсменів, KSR пропонує колегіально різноманітну атмосферу, міждисциплінарні дослідження, видатні можливості викладання та навчання.

Навчально-дослідницькі інтереси викладачів стосуються біомеханічних, історичних, нейромоторних, педагогічних, філософських, фізіологічних, психологічних та соціокультурних перспектив руху людини, фізичної активності та фізичних вправ.

Розташування

South Central Edmonton

Address
T6G 2R3 South Central Edmonton, Альберта, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія