Прочитайте офіційний опис

Сучасний світ вимагає від людини, які добре обізнані, адаптації, і гнучке з набором навичок, які постійно змінюються. Наш унікальний навчальний план відрізняється в цій якості і дозволяє студентам спеціалізуватися в їх освіті.

успішної кар'єри

БУВ викладачі всі професіонали і вельми успішним у своїх дисциплінах. Використовуючи свої знання, ми готуємо наших студентів до успіху. Наш факультет буде надихати студентів виконувати свої кар'єрні устремління і домогтися успіху в робочій силі.

Факти

  • WAS має абсолютно новий Apple, спонсорував навчальний засіб знаходиться в функціональному Junction, Whistler.
  • WAS має абсолютно нове виробництво лабораторії, майстерня і клас в рамках нашого об'єкта.
  • WAS курси дають студентам реальні світові навички від експертів в даний час працюють в своїх областях.
  • WAS студенти живуть, працюють і грають на горах, в селі Whistler і досвід кращих на західному узбережжі.

Резюме

Whistler Пригоди Школа приносить студентам з усього світу, щоб випробувати життя в прекрасному західному узбережжі Британської Колумбії, Канада. БУЛА розташований в декількох хвилинах від підстави обох Whistler і Blackcomb гір, світового класу гірськолижний курорт, який брав зимові Олімпійські ігри 2010 року.

WAS є недавно відкритий об'єкт, який пропонує сертифікацію в різноманітних кар'єри будівельної тематики. Наш факультет є експертами в межах своїх областях і були обрані на основі їх спеціальних знань та здатності викладати. Гірські міста, такі як Уістлер і роботодавці в швидкий темп дій світового спорту вимагають співробітників, що володіють спеціальними навичками, WAS підтримує спільноти та роботодавців, відкриваючи необхідні можливості для навчання.

WAS пропонує можливість за межами класної кімнати з можливостями роботи кооперативу і кар'єра будівельних розміщень. Ваше навчальну подорож користується під час гри в горах і жити в нагородами мультикультурного міста Уістлер.

Студенти можуть завершити індивідуальні курси або повні програми шляхом планування їх графіка навколо свого Whistler способу життя.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School