Winston College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Winston College , розташований у самому центрі метро Ванкувер, і в історичному місті Нью-Вестмінстер, є одним з найбільш динамічних та авторитетних приватних академічних закладів вищої школи в Британській Колумбії. Winston College забезпечує міцне ядро академічних програм для іноземних студентів, а також практичні та корисні навчальні програми для місцевих та нещодавно іммігруючих студентів.

The

Ми пропонуємо програми, пов’язані з кар’єрою, для міжнародних, місцевих та нещодавно іммігруючих студентів, які зможуть їх РОБОТИ ГОТОВИМИ всього за кілька місяців. Наші програми розроблені для сучасного ринку праці та швидко мінливих вимог світової економіки; ми пропонуємо курси з ділового адміністрування, управління гостинністю, управління спортом та безперервної освіти в галузі ділового адміністрування та управління гостинністю, орієнтовані на кар'єру, яка користується найбільшим попитом. Ми також пропонуємо гнучкі графіки для задоволення потреб наших студентів.

The

Діяльність кампусу Winston College забезпечує баланс особистих, культурних та інтелектуальних проблем. Забезпечуючи безпечне, безпечне та підтримуюче середовище, надаючи нашим студентам гнучкі та інноваційні можливості навчання, коледж допомагає студентам у досягненні їх особистих та освітніх цілей та готує їх до досконалості на робочому місці, яке знаходиться в межах їхньої досяжності.

Розташування

Новий Вестмінстер

Address
Новий Вестмінстер, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: