Qatar University

Введення

Прочитайте офіційний опис

З часу свого заснування в 1977 році Qatar University (КВ) продовжує слугувати основним вищим навчальним закладом Катару і на сьогоднішній день є маяком досконалості в області наукових досліджень.

QU прагне забезпечити якісну освіту в областях загальнодержавного пріоритету. Підтримка цього зобов'язання є метою узгодження своїх коледжів, програм та курсів із встановленими міжнародними стандартами та найкращими практиками. Як результат, QU досяг успіху в своїх ініціативах з акредитації, отримавши схвалення численних провідних міжнародних акредитаційних органів.

QU приймає десять коледжів - коледж мистецтв і наук (CAS); Коледж бізнесу та економіки (CBE); Коледж освіти (КВЕД); Інженерний коледж (CENG); Коледж наук про здоров'я (CHS); Юридичний коледж (LAWC); Коледж медицини (CMED); Коледж фармації (CPH); Коледж шаріату та ісламських досліджень (CSIS) та Коледж стоматологічної медицини (CDM).

QU пропонує найширший спектр академічних програм - 45 бакалаврів, 27 магістрів, вісім кандидатів наук. програми, чотири дипломи та доктор фармації (PharmD) - в Катарі, пристосовуючи їх для задоволення потреб катарського суспільства.

Дослідження є невід'ємною частиною академічного середовища в КВ і підкріплюється амбітною п'ятирічною дорожньою картою, що відповідає національним пріоритетам та перелічує чотири пріоритетні напрямки досліджень - енергетика, довкілля та стійкість ресурсів; Соціальні зміни та ідентичність; Населення, здоров'я та благополуччя; Інформація, комунікації та технології (ІКТ) - сучасний науково-дослідний комплекс та 14 науково-дослідних центрів досконалості. Він також посилюється більш ніж 400 спільними проектами у понад 130 країнах.

Залучення громад - це область, розміщена в основі місії та бачення КВ. Університет пишається якістю своїх студентів та випускників та прагне забезпечити, щоб життя в університеті університету було збагачувальним середовищем для заохочення досконалості, волонтерства, громадянської відповідальності та лідерства. Асоціація випускників об'єднує 47000 випускників, студентів та катарського суспільства.

QU просуває свою мету стати лідером економічного та соціального розвитку Катару завдяки співпраці та партнерству з промисловістю, урядом, науковими колами, бізнесом та громадянським суспільством у Катарі та за його межами.

Студенти університету

Різноманітне та жваве студентське тіло QU понад 20000 є свідченням потенціалу найбільших майбутніх лідерів Катару, шанованих науковців та натхненних ремісників.

Для того, щоб студенти могли досягти свого повного потенціалу, їм пропонується безліч унікальних можливостей та проблем. Сюди входить участь у кращих національних змаганнях Катару на гранти, міжнародних конференціях, ексклюзивному навчанні за кордоном та програмах обміну студентами та науково-дослідних посадах.

Крім того, усім студентам надається безліч ресурсів, щоб забезпечити кожну їх потребу в успіху та захоплюючому студентському житті. До таких послуг належать:

 • Відзначений нагородами кампус із прекрасною архітектурою, легкими подорожами та навігацією, безліччю зручностей якості та багато іншого.
 • Сучасна бібліотека з неймовірним вибором томів, а також численними підписками на академічні журнали та можливістю вимагати нових випробувань.
 • Найсучасніші програмні та комунікаційні засоби для полегшення доступу до матеріалів курсу та їх викладачів.
 • Великі, добре обставлені чоловічі та жіночі будівлі для студентських занять, які пропонують ідеальне місце для зустрічей, спілкування та спілкування студентів.
 • Центр підтримки учнівського навчання (SLSC) для курсової допомоги та позакласних семінарів для підвищення кваліфікації.
 • Студентський консультаційний центр; ресурс вищого класу для студентів, які бажають приватно обговорити важливі особисті питання, включаючи планування сім'ї, особисте управління, прихильність до життя університету та будь-що інше на їх думку.
 • Вражаюча пропозиція кафетеріїв та їдалень, задоволення багатьох індивідуальних смаків та вимог до здоров'я.
 • Події, поїздки та заходи, спонсоровані університетом, для покращення життя студентів, а також для заохочення змістовної соціальної взаємодії між собою та викладачами.

Факультет університету та співробітники

Qatar University гордістю пропонує надзвичайну групу з понад 1000 престижних викладачів, починаючи від ретельно відібраних міжнародних експертів до власних найкращих національних розумів Катару. Кожен викладач факультету визнаний своїм досвідченим дослідженням та / або невтомною відданістю студентам і здатний поділитися більшою пристрастю та розумінням у своїй галузі та як це може допомогти застосувати до регіональних потреб, коли ми переслідуємо Національне бачення.

Бачення та місія

Qatar University - це інтелектуальна та наукова спільнота, яка характеризується відкритими дискусіями, вільним обміном думками, шанобливими дискусіями та прихильністю до жорстких розслідувань.

Очікується, що всі члени університету - викладачі, співробітники та студенти - сприятимуть науковим та соціальним цінностям, що втілюються університетом.

Наше бачення

Бути визнаним у регіональному масштабі за відмінні досягнення в галузі освіти та досліджень, інститут вибору для студентів та науковців та каталізатор сталого соціально-економічного розвитку Катару.

Наше завдання

Qatar University є національним вищим навчальним закладом Катару. Він надає якісні програми для студентів та аспірантів, які готують компетентних випускників, призначених для формування майбутнього Катару. Університетська спільнота має різноманітні та віддані викладачі, які викладають та проводять дослідження, які вирішують відповідні місцеві та регіональні проблеми, досягають знань та активно сприяють потребам та прагненням суспільства.

Науково-дослідні центри

Як провідна національна установа, QU постійно інвестує та бере участь у дослідженнях, що сприяють розвитку науки та суспільства. Як одночасно лідер у нових газових технологіях, так і екологічно свідома установа, автономні дослідницькі підрозділи QU прагнуть зробити вплив у глобальному масштабі. Університет планує використовувати свої висновки для накопичення інтелектуального резервуару, який створить потужну економіку на основі знань у Катарі.

Центр сучасних матеріалів (CAM)

Центр передових матеріалів (САМ) був створений у 2002 році. КАМ присвячений наданню унікальних досконалостей у галузі матеріальних технологій. Центр надає знаючу допомогу місцевій нафтовій, газовій та переробній галузях, а також навчальній спільноті в Катарі.

Місією Центру є розширення та підтримка міждисциплінарних досліджень матеріалознавства та інженерії шляхом проведення прикладних дослідницьких проектів та надання знань та досвіду, що відповідають потребам промисловості та суспільства.

Екологічний науковий центр

Екологічний науковий центр (ESC) вперше був створений у 1980 році. Катар має багату морську культурну спадщину та біорізноманітне середовище. Місія ESC полягає в тому, щоб зрозуміти і захистити цей дорогоцінний природний ресурс на благо катарського народу.

ESC, як провідний науково-дослідний центр екологічних досліджень в Катарі, використовуватиме найсучасніші ресурси для проведення передових наукових досліджень у галузі морської науки (включаючи фізичну та хімічну океанографію та морську біологію); Атмосферні науки; і Землі та наземних наук.

Центр переробки газу

Центр переробки газу (ГПК) був створений у 2007 році. Він задуманий проводити дослідження та розробки в областях, що належать членам консорціуму, та забезпечувати експериментальні установки для масштабних випробувань численних процесів.

Місія Центру - вирішити проблеми та виклики, що стоять перед газовою галуззю Катару та регіону. GPC надає професійні послуги та досвід та бере участь у багатодисциплінарних дослідженнях із практичним застосуванням для задоволення потреб промисловості, наукових шкіл та громадськості в цілому.

Центр лабораторних досліджень на тваринах

LARC - перший з подібних видів віварію в Катарі. Він пропонує цінний актив науковцям, викладачам Qatar University та студентам наукових досліджень для заохочення та сприяння їхній дослідницькій діяльності та забезпечує гуманно отримані та достовірні наукові дані в біомедичній та медичній галузях, включаючи вивчення біологічних процесів, дослідження причин захворювань та тестування нових методів лікування та терапії.

Місія Центру - забезпечити якісну тваринницьку та ветеринарну допомогу для підтримки провідної ролі університету в освіті, наукових дослідженнях, а також місцевій науковій спільноті, коли це можливо.

Центр біомедичних досліджень

Центр біомедичних досліджень (BRC) був створений у вересні 2014 року. Центр - це кульмінація для успішної біомедичної програми, яка була створена з 1984 року. Біомедична програма була першою подібною програмою за межами США і була важливим доповненням для підтримки Коледж фармації та новостворений медичний факультет університету.

Місія Центру - забезпечити відмінну науково-дослідну підтримку дослідників біомедицини в рамках КВ та Катару за допомогою сучасних засобів та висококваліфікованого персоналу та сприяння спільним дослідженням, що сприяють науковому дослідженню та покращують здоров'я людини.

Інші дослідницькі центри КВ

Катар Центр транспорту та безпеки руху

Дорожньо-транспортні пригоди мають великі суспільні, медичні, екологічні та економічні наслідки для економіки Катару. Очікуване збільшення чисельності населення та особливі події, які регулярно відбуваються в Катарі, спонукали Інженерний коледж Qatar University створити Центр досліджень безпеки дорожнього руху.

Місією Центру є створення та поширення знань, пов'язаних із безпекою дорожнього руху та попередженням аварій, шляхом проведення досліджень, досліджень та аналізу та оцінки дорожньо-транспортних пригод з метою виявлення першопричин аварій та критичних факторів, що мають великий вплив на зменшення аварій. .

Науково-дослідний інститут соціального та економічного опитування

SESRI була створена в жовтні 2008 року. Місія SESRI полягає у наданні надійних та надійних даних для керівництва формулюванням політики, встановленням пріоритетів та плануванням на основі доказів у соціальній та економічній сферах.

Програма досліджень Інституту охоплює широкий спектр важливих сфер, важливих для катарського суспільства, включаючи працю та зайнятість, модернізацію та зміни соціальних цінностей, освіту, здоров'я, сімейну структуру та вплив соціальних та традиційних засобів масової інформації.

Центр комп'ютерних досліджень KINDI

Центр KINDI сприяє та підтримує комп'ютерні та інформатичні та інженерні дослідження в Qatar University (QU). KINDI - абревіатура для розвідки знань, мережевих даних та міждисциплінарних досліджень, які є основними темами дослідження центру.

Місією Центру є служіння громаді Катару та Qatar University шляхом сприяння якісним науково-дослідним програмам у життєво важливій галузі комп'ютерних та інформаційних наук та техніки. KINDI є основою для сприяння спільним і мультидисциплінарним дослідженням, використовуючи існуючі місцеві та міжнародні партнерські стосунки та надаючи підтримуючу інфраструктуру.

Національний центр розвитку освіти

Центр раннього дитинства

Центр гуманітарних та соціальних наук

Центр сталого розвитку

Центр підприємництва

Центр досліджень затоки

Інноваційний центр мобільності Катара

Центр права та розвитку

Кар'єра

Ласкаво просимо на сторінку з можливостями кар'єри в Qatar University . Завдяки нашим спеціалізованим інструментам ми раді поділитися з вами останніми робочими місцями в нашому постійно розширюваному списку академічних програм світового класу, наукових центрів та кафедр світового класу.

Ресурси на цьому веб-сайті дозволять вам шукати наявні в даний час вакансії у відповідному коледжі чи офісі, а також включати розширені варіанти фільтрації, щоб ви могли знайти кар’єру, яка підходить саме вам.

Переваги

Розташований на північ від прекрасного міста Дохи, нагороджений кампусом QU пропонує захоплююче поєднання традиційної естетики та сучасного функціоналу. Співробітники університету мають доступ до багатьох нових, найсучасніших аудиторій та центрів, досконалих та доглянутих закладів та постійно розширюється перелік шанованих академічних програм. QU є свідченням постійного місця Катару в центрі уваги його прихильності до культурного та освітнього розвитку.

Інші ексклюзивні переваги зайнятості QU включають:

 • Академічна та соціальна спільнота, яка підтримує, з цілорічним графіком проведення схоластичних та культурних заходів.
 • Чіткий шлях до просування в кар’єрі за допомогою персоналізованих оцінок університету, що забезпечує їх заохочення членів до своїх сил та визнання за їх досягнення.
 • Доступ до неймовірного асортименту академічних бібліотек, професійних інструментів та передових IT-ресурсів.
 • Знижки на корисні професійні та мовні курси від відділу постійної освіти QU.
 • Адміністрація, яка прагне до осмисленого планування, прозорості політики та дій, а також добре структурованих місць для зворотного зв'язку та спілкування.
 • Відмінний пакет зайнятості, включаючи конкурентну зарплату; особисті, академічні та державні свята; Катарське медичне страхування; допомога на навчання дітей; наявність житла; варіанти фінансової підтримки тощо.

Життя працівника

Як для Катару, так і для експатріантів життя в Катарі означає прямий доступ та взаємодію з неймовірною різноманітністю культурних подій, нескінченними можливостями для покупок у торгових центрах, ринках та бутиках, а також незайманою береговою лінією для відпочинку на пляжі та дайвінгу.

В якості господаря Чемпіонату світу з футболу 2022 року та в рамках підготовки до Національного бачення Катару 2030 року Катар тепер може запропонувати більше, ніж будь-коли раніше, як осередок неперевершеного зростання та міжнародного азарту.

Розташування

Доха

Address
University Street
Доха, Доха, Катар

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: