Alupe University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Alupe University College

Alupe University College (ПКА), який є Установчим коледж Moi університету, є одним з новітніх коледжів університету в країні. Вона була створена за допомогою Alupe правопорядок Gazette Повідомлення № 163 від 24 липня 2015 року. Його порада була утворений спеціальний орган друку дивись повідомлення № 136 від 7 листопада 2016 року. Вона була розпочата відповідно до прохання тодішнього Бхся Північного спільнотою тодішнього президента Кенія Його Hon Мвай Кібакі, коли він відвідав цей район 18 вересня 2007 року. Згодом він почав як Alupe Кампус Moi університету в 2008 році.

Університет Коледж має 200 акрів землі в Бусиа. Він розташований в 7 км від міста Busia на Буся-Малабо Road. Він знаходиться в 23 кілометрах від міста Малаба. Він розташований в Тесо Південному окрузі Бусиа і є єдиною державною вузом в графстві Busia. Вона сусіди Уганда і тому будуть розширювати міжнародні програми обміну студентів, включаючи перехресне навчання кордонів і дослідження в регіоні Східної Африки.

University College Alupe прагне стати центром передового досвіду в області інтегрованого навчання і досліджень в області охорони здоров'я, біологічних, сільськогосподарських, тварин, інформації та технічних наук. Це мета полягає в тому, щоб використовувати сильні сторони цього комплексного підходу дозволить країні досягти бачення 2030 року.

Вона буде працювати з сусідніми KEMRI, KALRO і LBDA вчених в галузі навчання, досліджень і надання послуг для населення Кенії і в регіоні. Alupe University College прагне бути оплотом знань в науках і в освіті, бізнес-дослідженнях, економіках, соціальні науках, розвиток людських ресурсів, туризм і гостинність.

Студент

Розташування

Елдорет

Address
Moi University, Main Campus, Kesses
P.O Box 3900-30100 Eldoret
Uasin Gishu County, Kenya

Елдорет, Повіт Уасін Гішу, Кенія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: