EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний коледж "Едулінк" Найробі був заснований у 2014 році, а з вересня 2016 року пропонує широкий спектр варіантів бізнесу як на рівні фонду, так і на базі базових, що призведе до здобуття в університеті Нортгемптона ступеня.

Університет Нортгемптону, Великобританія отримав повноваження співпрацювати з Міжнародним коледжем Едулінк, Найробі, Комісією з вищої освіти (CUE), Кенією.

Співпраця між Університетом Нортгемптона та Міжнародним коледжем Едулінк - це один з підходів, щоб підтримати студентів Кенії у досягненні своїх навчальних цілей, отримавши якісну ступінь з англійської мови в Найробі, одночасно отримуючи вигоду від необхідності подорожувати за кордон і керувати витратами, які зарубіжна освіта несе.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб бути національно визнаним, всеосяжним центром навчання, що забезпечує вищу освіту світового рівня за допомогою навчального середовища "малого коледжу", який пропонує можливості "великого університету".

Наша місія

Міжнародний коледж "Едулінк" Найробі (EICN) - це мультикультурний заклад, завданням якого є залучення світової освіти до Кенії шляхом динамічного партнерства з провідним університетом Великобританії.

  • Ми забезпечимо досконалість, постійно покращуючи якість освіти, стипендії та обслуговування наших студентів через навчання, що займає робоче місце, та сучасні, повністю обладнані приміщення.
  • Всі випускники EICN будуть успішними в Східній та Центральній Африці та у всьому світі з точки зору забезпечення та створення майбутньої зайнятості

Про компанію Edulink Group

Edulink Consultants в міжнародному бізнесі з головним офісом в Дубаї. Він володіє та управляє рядом інститутів вищої освіти на 3 континентах, а також керує медичними та стоматологічними клініками та лікарнею в Дубаї. Це приватна власність та професійне управління. Охорона здоров'я бізнесу була створена з єдиною клінікою в 1987 році, з якої вона зросла, що включає в себе хірургічні та стоматологічні спеціальності, в середньому 6000 відвідувань на місяць. Наші освітні інтереси сягають 2005 року, коли в університеті Middlesex University Dubai в партнерстві з університетом Мідлсекс у Лондоні. Це розквітало в процвітаючому університетському містечку, яке забезпечило основу нашої освітньої експансії в Азію та Африку. Зараз у нас більше 3000 студентів, які вивчають широкий спектр програм бакалавра та аспірантури на 3 континентах. Наші програми виконуються в партнерстві з 3 університетами Великобританії та 2 іншими постачальниками якісної освіти. Наша стратегія дозволяє студентам отримати таку ж саму кваліфікацію, як і студент, що надається в домашньому кампусі, але залишається в межах своєї регіональної обстановки. Наша майбутня стратегія охоплює розширення та розвиток як осередків охорони здоров'я в Дубаї, так і міжнародних освітніх підрозділів нашого бізнесу.

Розташування

Найробі

Address
Ndemi Rd- Ngong Road Juncation,
Найробі, Найробі, Кенія