Pioneer International University PIU

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше бачення і місія

Зір

Щоб бути світового класу ринком університет досконалості на благо суспільства.

Pioneer Міжнародний університет ринком університет у своєму класі, спрямована на просвітництво соціально відповідальних громадян для активних і цілеспрямованих життя, як висока якість і компетентні керівники у своїй професії і своїх громад.

Особистісно-орієнтований викладачів і співробітників ГРП надихнути академічно кваліфікованих студентів з різних фонів і різного віку, щоб отримати вигоду з строгих вищої освіти та професійного розвитку можливостей в динамічно розвивається глобальної навколишнього середовища. Глибоко вкорінене в практичній науці і принципи соціальної справедливості виражається в етичній свідомості, розвитку лідерства, економічному прогресу та громадянської активності, Pioneer Міжнародний університет заохочує общинні партнерства і підготувати свої різноманітні випускників до відповідальної громадянськості в глобальному суспільстві.

Місія

ГРП спрямовує свої різноманітні ресурси на розвиток знань на основі передових наукових досліджень та інновацій, об'єднуючись свої багаті досліди в цілісний виховних процесів, які розширюють кругозір, виробляють високопоставлених керівників калібру, плекати творчий і задоволення потреб та амбіцій, культурно і на міжнародному різноманітних зацікавлених сторін.

ГРП заохочує і підтримує видимий мережу орієнтованих на конкретні дії досвіду навчання для студентів і випускників підтримуваних передових досліджень та інновацій в рамках своєї місії задоволення потреб і амбіції широкого кола зацікавлених сторін. Це також яскравий освітнє співтовариство пов'язуючи академічні та сервісних ресурсів за рахунок ефективного використання кадрових, споруд та державою в найсучасніших технологій.

ГРП заробляє міжнародне визнання за свої особливі глобальної діяльності та її динамічною, високо новаторських програм в бізнесі, електронної / техніки та медичних областях.

ГРП продовжує залученні, розвитку та збереження висококваліфікованих творчих і відповідальних викладачів і фахівців з різних верств суспільства, які будуть доручено внести значну різницю в життя своїх учнів і суспільства, в якому вони живуть.

Pioneer Міжнародного університету Прагнення

Натхненний прагненням служити суспільству через освіту, ГРП заявляє про свою мету, щоб бути утворення людини в цілому. Університет, таким чином, присвячена:

Підготовка студентів на себе роль лідера в суспільстві через освіту, яка розширює кругозір, живить творчість, підкреслює моральні і духовні, а також інтелектуальні та естетичні цінності.

Безкомпромісний рівень академічних знань і прихильність до академічної свободи, свободи дізнання та свободи вираження думок в пошуках істини.

Строгий і творчі стипендії; відмінне викладання в і з класної кімнати; та освітні програми призначені для забезпечення широту і глибину, щоб стимулювати інтеграцію різних форм знання, а також стимулювати не тільки на придбання, але також творчий і відповідальний підхід до використання знань.

Основні цінності

Ми вважаємо себе відповідальність за життя з цих основних цінностей, які мають вирішальне значення для реалізації нашої місії в рамках нашого бачення:

Успіхів у навчанні та вплив - піднесення в галузі викладання та досліджень стипендію, яка змінює життя і поглибити розуміння. Творчість та інновації будуть Відмінною рисою наших зусиль.

Індивідуальний розвиток - так як кожна людина унікальна, і повна надій на інтелектуальній та особистісного зростання, ми сприяємо індивідуального успіху і самовизначення і вважаю, що освіта людини в цілому створює характер, сприяє активному залученню в світі і виробляє більше громадян.

Етичні співтовариство, - визнає гідність кожного члена і відноситься до кожного з повагою. Наші дії спрямовуються справедливості, чесності та порядності.

Відкритість - заохочення розмаїття та забезпечення доступу до освітніх та соціально-економічних можливостей для всіх, незалежно від індивідуальних сімей.

Інновації - заохочення винахідливість, творчість і відкриття.

Співпраця - просування суспільства шляхом створення партнерств зі студентами, випускниками, бізнесу і промисловості, урядових органів, агентств з акредитації та громад університет служить.

Робота в команді - працюють разом для досягнення спільної мети.

Зв'язок - обмін інформацією відкрито і своєчасно.

Лідерство - ми цінуємо лідерство будується на довірі, чесності та ввічливості.

Можливість - з акцентом на розвиток кар'єри навички і знання, ми надаємо можливість для залучення громадянського суспільства, розвитку лідерства, просування і успіху.

Критичне мислення - ми вчимо і заохочуємо наших студентів розвивати аналітичні та прийняття рішень навички, так що вони здатні формулювати і вирішувати проблеми і придумати шляхи просування вперед.

Чому Pioneer Міжнародний університет

Висококваліфіковані й віддані викладачі. Доступні збори, що підлягають оплаті в розстрочку. Освітні кредити доступні від вищої освіти Кредити ради та у партнерстві з інвестиційними Банку. Добре обладнані бібліотека, включаючи цифрових / інтернет-ресурсів. Сучасний стан комп'ютерних лабораторій і засобів ІКТ. 24-годинний доступ швидкий інтернет, ідеально підходить для науково-дослідної роботи. Гарячі точки - доступ в Інтернет по бездротовій локальній мережі. Практичний досвід дослідження - студентських науково-дослідних підкреслив з самого першого року програми випускник Соціальна орієнтація проблема - ми визнаємо, що вчені несуть відповідальність по виробництву дослідженням, які спрямовані поточні питання і намагається пояснити або вирішити соціальні проблеми. Яскравий інтелектуальна культура - відповідні відділи є частиною більш великої процвітаючий університетський культури, оснащений надзвичайних ресурсів і складається з яскравих і творчої інтелігенції. Кредитні перекази / звільнення від надані держателям диплома у відповідних областях. Гнучкий графік курсів - денною, вечірньою і налаштувань вихідні гарантує можливості для інших видів діяльності, не втрачаються. Наставництво Питання - факультет глибоко віддані наставництва студентів. Персоналізовані професійний розвиток - студенти мають можливість розвивати свої професійні навички за допомогою сертифіката в промислові досліджень (СНД) пропонованої програми для всіх студентів і через унікальний виробничий Розміщення (IP) програми. Вони пропонують студентам можливість познайомитися промисловість і розвивати навички, які допоможуть їм у їх ступеня і за її межами. Ми пропонуємо можливість зустрітися з роботодавцями та отримати рекомендації з усіх аспектів пошуку роботи, від написання резюме, щоб взяти інтерв'ю навичок. Побудова команди - всі наші студенти, які здійснюють роботи по проекту йдуть для тимбилдинга в спеціально відведених місцях. Це забезпечує "назовні пов'язані» досвід, в якому студенти об'єднуються, щоб стикатися з проблемами, як команди. Вони повертаються до університету і, в тих же команд, починають свою роботу проект вже випробувала злети і падіння, працюючи в команді. Справжня спільнота - відкритий і сприятливе середовище, де викладачі та студенти часто співпрацюють. Serene і сприятливі умови для навчання. Окремі гуртожитки для панів і дам. Транспорт з напрямків студентських доступні. Хвилинах ходьби від центрального ділового району.

Розташування

Найробі

Pioneer International University

Address
Desai Rd
P.O.BOX 33421-00600

33421-00600 Найробі, Найробі, Кенія
Веб-сайт
Телефон
00 254 700 372 354