BFSU Solbridge International School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

BFSU-SolBridge

Міжнародна школа бізнесу BFSU-SolBridge була створена відповідно до бачення створення дійсно прогресивної та цілісної інтегрованої бізнес-освітньої програми, яка поєднує в собі міжнародну модель навчання бізнесу з глибоким розумінням китайської економіки. Кампус, розташоване в університеті Пекінського університету іноземних студій (BFSU) у столиці Китаю, забезпечує ідеальні умови для такої динамічної програми, зосереджуючись на китайському бізнесі та розвиваються відносинах з західними та іншими країнами. Його керує Міжнародна бізнес-школа (IBS) БФСУ.

Міжнародна школа бізнесу BFSU-SolBridge пропонує студентам найбільш актуальне та унікальне поєднання предметів, що стосуються сучасних китайських бізнес-проблем, китайської культури, азіатських цінностей та передової західної та американської ділової практики та менеджменту. Студенти заохочуються розвиватися в відповідальних, етичних бізнес-лідерів, які вирішують суперечливі корпоративні проблеми з сильним практичним і теоретичним обґрунтуванням і культурною чутливістю.

Всі заняття та обговорення актуальних питань бізнесу ведуться англійською мовою, спираючись на величезні знання та досвід нашого міжнародного факультету. Крім того, слід дотримуватися інтерактивної та прикладної моделі навчання, щоб дати студентам цінний практичний досвід у корпоративному світі.

Китайська мова є частиною навчального плану, щоб краще допомогти підготувати студентів до розуміння місцевої культури та економіки та скористатися перевагами стажувань та можливостей працевлаштування на місцевому та зарубіжному рівнях.

Повідомлення Дина

Згідно з міжнародним баченням Пекінського університету зарубіжних досліджень, який тривалий час існував майже з 70 років тому, ми з гордістю об'єднали свої зусилля з енергійною Міжнародною бізнес-школою Сольбрідж у Університеті Уозун, Корея, з метою встановлення міжнародної школи BFSU-SolBridge бізнес, унікальна освітня пропозиція для студентів, які бажають грати провідну роль у неминучому глобальному домінування китайської економіки.

BFSU-SolBridge ідеально розташована як географічно, так і історично, щоб запропонувати студентам остаточну можливість зануритися в найбільш перспективну економіку світу, одночасно отримуючи бізнес-освіту світового рівня від лідерів міжнародної ділової спільноти.

За останні роки Китай експоненціально збільшувався за рахунок великих валютних резервів, рекордної торгівлі та надлишку бюджету, а також прямих іноземних інвестицій, які роблять це заздрісним для світу. Щоб підтримувати цей енергійний темп зростання, Китай закликає найяскравіших молодих розумів приєднатися до його успіху та вийти за межі, щоб побудувати кар'єри з безмежними міжнародними можливостями.

У BFSU-SolBridge зі студентами з усього світу збираються разом, щоб поділитися своєю індивідуальною культурою, мовою та звичаями в англомовному середовищі та розвивати себе як глобальні громадяни та міжнародні бізнесмени.

Я маю честь мати можливість очолити Міжнародну школу бізнесу BFSU-SolBridge в ці захоплюючі часи та намагатись продовжувати наші зусилля по створенню інноваційного, прогресивного та високо інтегрованого середовища ділової освіти для відповідальних майбутніх лідерів.

Ласкаво просимо до BFSU-SolBridge!

PENG Long, доктор філософії, професор

Президент Пекинського університету зарубіжних досліджень

Зв'язатися

BFSU SolBridge-Міжнародна школа бізнесу

Пекінський університет іноземних студій

Кімната 905, Міжнародне будівництво, Університет іноземних студій у Пекіні

№ 19 Північний проспект Сісаньхуань, район Хайдянь, Пекін, 100089, Китай

Телефон: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

Електронна пошта: solbridge@bfsu.edu.cn

Розташування

Пекін

BFSU Solbridge International School of Business

Телефон
+86(0)10 8881 6563 / 8881 6763

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія