Donghua University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Donghua University Донгхуа (DHU) - один із ключових державних університетів Китаю. Він розташований у Шанхаї, фінансово-економічному центрі Китаю. DHU підпадає під Міністерство освіти Китаю, як частина 211 проекту країни щодо вищої освіти. DHU складається з двох містечок: дорожній кампус Yan'an в центрі міста і кампус Songjiang в історичній колисці міста.

DHU пропонує не менше 52 бакалавратських програм для іноземних студентів. Крім того, він пропонує 26 докторських програм та 53 програми магістра.

Тут працює понад 2700 викладачів та понад 30 000 студентів.

Провідні дисципліни університету - текстиль, мода, матеріали та бізнес. Текстильна наука та інженерія, ключова державна дисципліна, займає перше місце в оцінці дисципліни першого рівня, оголошеному Китайським академічним ступенем та Центром розвитку вищої освіти (CDGDC). Починаючи з 2005 р., Кількість наукових праць DHU, які були відкладені в SCI, EI та ISTP, налічувала понад 9 подібних відомих текстильних установ у всьому світі.

Крім того, багато наукових досягнень знайшли застосування в галузі авіації та аерокосмічної галузі, військових, будівельних, охороні навколишнього середовища та нових матеріалів. Спеціальний внесок зроблено в космічні проекти Китаю, такі як Шеньчжоу V, Шеньчжоу VI та Шеньчжоу VII.

DHU цінує міжнародне співробітництво та обміни. Він налагодив співпрацю з більш ніж 100 відомими університетами, науково-дослідними центрами та підприємствами у всьому світі.

Починаючи з 1995 року, він успішно приймає Міжнародний форум моди під час Шанхайського міжнародного фестивалю культури моди. Окрім 83-ї Всесвітньої текстильної конференції, DHU провів багато міжнародних академічних конференцій високого рівня, таких як Міжнародний академічний форум для кандидатів наук. Студенти з питань текстильної науки та техніки, 25-а Міжнародна конференція з інженерії даних, Конференція американського волоконного волокна 2009 року та Міжнародна конференція з екологічних наук та технологій.

Вже в 1954 році в Donghua University навчаються міжнародні студенти. Це робить DHU одним із перших китайських університетів, які зробили це. Муніципальним урядом Шанхаю було призначено приймати іноземних студентів зі стипендією уряду Шанхаю.

У 2002 році була створена Міжнародна школа культурного обміну, яка приймала повну відповідальність за набір, вирощування та управління міжнародними студентами. Згодом міжнародна освіта студентів розвивалася невдовзі, і протягом кількох наступних років зростання її масштабів займає перше місце серед вищих навчальних закладів по всій країні. У 2019 4907 іноземних студентів з 136 країн , вивчених в Donghua University .

Розташування

Шанхай

Address
West Yan’An Road Campus, Donghua University
Shanghai Шанхай, Шанхай, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія