Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

школа Профіль

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут (абревіатура GTIIT) є всесвітньо відомим вищим навчальним закладом в Ізраїльському технологічному інституті (абревіатура Техніон) і Шаньтоу університету (абревіатура СТЮ) кооперативне освіта є китайсько-іноземні спільні університет з незалежною юридичною особою, знаходиться в провінції Гуандун місто Шаньтоу.

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут по 5 грудня 2016 року, затвердженої Міністерством освіти Китаю офіційно створена, перший рік надходження в 2017 році, був першим, щоб ввести високої якості вищої освіти ресурсів Ізраїлю іноземних університетів-партнерів є самостійною юридичною особою в Китаї. Відомий економіст Лі Jiange, 2004 Нобелівський лауреат з хімії Чехановер був першим президентом, виконавчий віце-президентом.

Ізраїльський технологічний інститут, Гуандун буде прагнути до створення себе в міжнародно визнаному дослідницький університет високого рівня освіти, досліджень та інновацій, введення всеосяжного всесвітньо відомих високоякісних освітніх ресурсів, Ізраїльського технологічного інституту, здійснювати викладацьку інновації та освіту, розвивати інноваційну здатність, в світі відмінні інженери і технологія професіонали бачення і гуманітарні. Народний уряд провінції Гуандун, місто Шаньтоу народного уряду і Shing Foundation Лі Ка підтримати створення школи.

Ізраїльський технологічний інститут Гуандун мову навчання є англійською мовою, буде в кінцевому підсумку встановити покриття інженерії, 10 науки і три області наук про життя, розміру студента в школі 5000 людей. Закон школи гранти бакалавра, магістра та доктора філософії випускники отримають диплом Ізраїльського технологічного інституту Гуандун, диплом і ступінь сертифікати Ізраїльського технологічного інституту.

Вхід від імені Ізраїльського технологічного інституту Гуандун культурного походження кожного партнера і єдності.

Єврейське лист «Tet» від імені Ізраїльського технологічного інституту, від імені червоного жовтець від імені Шаньтоу, Шаньтоу університету Фенікс.

бачення

  • З метою створення першого класом університету, штовхаючи інновації та наукові дослідження, захисту навколишнього середовища і соціальне благополуччя.
  • Підвищення рівня інновацій та конкурентоспроможності провінції Гуандун, для розвитку і прогресу Китаю та Ізраїлю, щоб сприяти добробуту людини.

місія

  • Як Ізраїльський інститут «шедевр» Технологічного, Гуандун Ізраїльський технологічний інститут буде корениться в глибокій, грунт багату спадщину китайської культури, прагне підприємництва та інновацій, побудований для одного з провідних світових дослідницьких університетів.
  • Гуандун Ізраїльський технологічний інститут в тісному контакті з місцевою промисловістю і д-р Шо, постдокторські вчені високий рівень досліджень, зусилля по підготовці лідерів і піонерських дослідників.

Чому Гуандун Ізраїльський технологічний інститут?

· Елітному ген століття

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут є першим впровадити високоякісні вище освітні ресурси Ізраїльського зовнішній кооперативний університету з незалежною юридичною особою нашої країни, співпрацею з Шаньтоу університету і Ізраїльським технологічний інституту Held, ми прагнемо розвивати чудову здатність спроектувати інноваційне, глобальне бачення і гуманітарні науки і технічних фахівців, прагне вбудуватися міжнародного високого рівня освіти, наукових досліджень і інновацій, який визнав дослідницького університету.

Ізраїльський технологічний інститут є вищими в світі вищих навчальних закладів в провідних світових дослідницьких університетах, такі як багаторічний список топ 50. В останні роки, три вчителі отримали Нобелівську премію. З моменту свого заснування в 1912 році, Ізраїльський технологічний інститут був прагне до розвитку нових технологій, визнається як один з провідних в світі підприємницької екосистеми, успішні підприємці майбутнього «інкубаторі».

Шаньтоу університет в останні роки дотримуючись міжнародних, тонкою шкільної дорозі, біг якість і рівень уваги і отримати сектор вищої освіти широко визнана в країні і за кордоном. Протягом двох років поспіль, щоб увійти в Times Higher Education World University Rankings (Times Higher Education World University Rankings), 2016 - 2017 рік ставлять на 22-е місце в списку університетів в Китаї.

· Основна школа законодавство - інновації

«Знання Трикутник»

Гуандун Ізраїль технологічний інститут Ізраїлю представив відмінну академічну традицію і наукові сили технологічного інституту, зокрема, представити всеосяжний ізраїльський технологічний інститут, заснований на «трикутник знань» модель освітньої стратегії, дати повний простір переваги спільного освіти, наукових досліджень і інновацій, породжуваних поєднанням трьох областях Гуандун Ізраїльський технологічний інститут, щоб стати «різні» університети.

Бізнес кредитних курсів

З метою стимулювання інновацій та підприємництва, Гуандун Ізраїльського технологічного інституту, всі студенти зобов'язані відвідувати бізнес-кредитні курси, щоб отримати уявлення про технології та інноваційні процеси та підприємництва. Програма не тільки дозволяє студентам дізнатися, як створити бізнес, а й дізнатися, як просувати свої ідеї в існуючій компанії, внести свій вклад в реалізацію нових продуктів або нових технологій.

«Відвідувачі та інноваційний центр» школа (відвідувачі і інноваційний центр), щоб показати студент мозкового штурму, відкрити нове мислення, особливе місце в інноваційній діяльності.

Посилення передачі технології

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут, Ізраїльський технологічний інститут буде спиратися на досвід в області комерціалізації технологій, швидке створення ефективного механізму заохочення дослідників до їх винаходів і відкриттів комерціалізації технологій, патентів інтелектуальної власності заявив, каталіз, інкубація нових продуктів, нових процесів. У той же час, ми будемо працювати в тісній співпраці з Шаньтоу муніципального управління, до (Шаньтоу) науково-технологічних інновацій і співробітництва зони Шаньтоу університету в суміжних областях.

Особливості · Навчання - міжнародний

Великобританія Навчання

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут з використанням спеціалізованих курсів з англійської мови. Студенти в нижній сходинці класів будуть проходити суворе навчання англійської мови, щоб озброїти студент з однаковим рівнем мови, необхідним для навчання в університеті англійського-говорящих країн, а також її подальшим закласти основу для вивчення англійської мови.

Першокласний міжнародний факультет

Ізраїльський технологічний інститут, Гуандун глобального набору викладачів, понад 60% вчителів посланий Ізраїльського технологічного інституту. Не тільки шкільні вчителі потрібно при спробі грати важливу роль в трьох областях освіти, наукових досліджень і інновацій, але і в повній мірі встановити синергії, що виникають в результаті діяльності в трьох областях. Вчителі і прагне до відкриття нових знань, інноваційного мислення і методів активних дослідників в процесі навчання також заохочує студентів, щоб зосередитися на інноваціях і винахід нових продуктів, студенти стають зразками для наслідування.

Міжнародний обмін

Гуандун Ізраїльського інституту студентів технології протягом чотирьох років бакалаврат, Ізраїльський технологічний інститут має можливість відвідувати річний курс або обмін семестр студент. Гуандун Ізраїльський технологічний інститут створить відкритий, активний обмін, живу атмосферу для студентів з-за кордону надихали один одного і вчитися разом.

· Навчання людей філософія - щоб дати студентам можливість стати справжнім героєм

Ізраїльський технологічний інститут Гуандун філософії освіти вимагає випускників протягом своєї кар'єри, щоб пристосуватися до розвитку їх професійної дисципліни, в разі необхідності, навіть саморозвиток може зробити. Тому, Ізраїльський технологічний інститут, Гуандун використовувати більш інтерактивний обмін ЦПТ, за допомогою керованої, науково-орієнтованого навчання, щоб дозволити студентам, щоб дійсно стати головним героєм навчання.

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут орієнтований на створення потенціалу та лідерських навичок студентів протягом усього життя, так що він може продовжувати думати не тільки в професійній сфері, запропонувати поліпшення, і здатність розробляти нові продукти, нові процеси, або створити свій власний бізнес.

· Перспективи кар'єрного росту

Ізраїльський інститут технологій школи на початку Гуандун буде зосередитися на тих областях, які тісно пов'язані з охороною навколишнього середовища та енергетики, продовольчої безпеки, здоров'я людини і соціально-економічного три. Як боротися із забрудненням навколишнього середовища, а також як розширити використання поновлюваних джерел енергії, як використовувати високотехнологічні біотехнології для забезпечення безпеки харчових продуктів, ці проблеми в даний час стикається світове економічне і соціальний розвиток. Завдання, які стоять перед суспільством вимагає багато талантів, Гуандун Ізраїльський технологічний інститут буде робити свої власні зусилля і внесок.

Після того, як Гуандун Ізраїльського інституту аспіранта технологій, ви можете вибрати пряму зайнятість, закінчити школу в школі, або подати заяву на навчання за кордоном.

· Суворе строгий з учнів коледжів

Гуандун Ізраїльський технологічний інститут з 2017 року для вітчизняного та зарубіжного прийому, дізнатися з системи забезпечення Ізраїлю вищої якості освіти, строгий вхід, строгий вихід.

Весь Ізраїль технологічного інституту Гуандун, студенти повинні закласти міцну теоретичну основу і наукову дисципліну у своїй професійній сцені навчання, роблячи більш глибоке розуміння і застосування нових технологій і здатність бути інноваційними рішеннями в світлі нових проблем. Всі студенти повинні зміцнити фундамент математики і науки в сортах етапу на основі вимог, щоб витрачати багато часу, щоб зробити експериментальний дизайн і використання перевірки в навчальній лабораторії.

Відповідно до національного нормам прийому та зарахування студентів в провінції Гуандун Ізраїльського технологічного інституту зробив офіційний статус студента, заповнити необхідні курси в рамках встановленого терміну їх офіційного загального вимоги, коли вимоги до градації, і отримали випускні дипломи Гуандун Ізраїльського технологічного інституту. Для виконання умов надання випускникам ступінь бакалавра, присуджено науковий ступінь Ізраїльського технологічного інституту бакалавра, ступінь бакалавра в провінції Гуандун Ізраїльського технологічного інституту і нагороджені дипломами.

Розташування

Шаньтоу

Address
No. 241, Daxue Road
515063 Шаньтоу, Гуандун, Китай
Веб-сайт
Телефон
86-754-88087077