Прочитайте офіційний опис

У 2017 році Інститут досліджень туризму (IFT) отримав успішний Міжнародний аналіз якості (IQR) з Агентства з забезпечення якості в Великобританії з питань вищої освіти (QAA), що дозволило ІФТ стати першим в світі вищим навчальним закладом, щоб отримати це міжнародне визнання. ІФТ отримала рейтинг "Світовий рейтинг університетів QS за темою 2017" як другий кращий вищий навчальний заклад в Азії у сфері менеджменту гостинності та дозвілля та 18-го найкращого вищого навчального закладу у цій галузі світу.

Інститут досліджень туризму, Макао (IFT), Створена в 1995 році, є державним вищим навчальним закладом, що підпадає під управлінням Генерального секретаря з соціальних питань та культури уряду Особливої ​​Регіон Administrative Макао, Народної Республіки Китай. IFT дає можливість отримати ступінь і професійні програми в широкому діапазоні пов'язаних з туризмом дисципліни таких як готельний бізнес, туризм бізнес, спадщина, події, роздрібної торгівлі і маркетингу, відпочинку та розваг, спорту і відпочинку, творчих і культурних досліджень, і кулінарного мистецтва. IFT також поставляє різні програми на рівні виконавчої влади в партнерстві з провідними туристичними шкіл у світі. Інститут покладені на місцеві органи влади, щоб провести дослідження на рівні політики, пов'язаної з плануванням і розвитком туризму.

The Місія з IFT є, щоб стати міжнародним вищого навчального закладу вибору для туризму та сфери послуг досліджень. Не тільки на благо Макао, а й для Азіатсько-Тихоокеанського регіону, він буде озброїти студентів професійних знань і технічної компетенції в рамках підготовки до подальшої роботи лідерства в галузі. Для того щоб виконати вищезгадану місію, Інститут має такі три характеристики:

  1. Унікальний стиль - Інститут працює незалежно, що спеціалізується на наданні вищої освіти та професійної підготовки в сфері туризму та сфери послуг управління.
  2. Інтеграція - Він поєднує кращі підходи академічного розвитку та професійної підготовки.
  3. Інтернаціоналізація - Він прагне взаємовигідне співробітництво з аналогічними установами за кордоном, активно просуває міжнародний досвід навчання серед викладачів і студентів.

У 1997 році мережа Азіатсько-Тихоокеанського освіти та навчальних установ по туризму (СУТАТР), тіло повністю підтримується Економічної і соціальної комісії ООН для Азії і Тихого океану (ЕСКАТО ООН) обрані IFT як «Навчання інструкторів центр" пропозиції підготовка кадрів та консультативні послуги для членів СУТАТР в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. У тому ж році, IFT отримав від Тихого океану Азії туристичної асоціації (PATA) Золота нагорода в "освіті та навчанні», який визнав зміст і якість програм IFT в. У 2002 році IFT був представлений, знову ж таки, з тим же нагороду за те, що налаштувати "Макао професійних навичок Recognition System" (Mors) для місцевого туризму та сфери послуг, у співпраці з Європейським союзом (ЄС).

У 1999 році у співпраці з ЄС, Центру Макао-Європа перспективних туристичних досліджень (ME-CATS) була створена в Інституті, включаючи нові європейські поняття туризму і менеджменту сфери послуг у розвитку туризму в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Цей центр прагне стати базою для освіти і навчання в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Це сприяє обміну знаннями та досвідом між вузами Європи та в регіоні.

У 2000 році IFT став першим навчальним закладом, що надається TedQual Сертифікація Організацією Об'єднаних Націй Всесвітньої туристської (ЮНВТО). Це підтвердило міжнародний рівень і якість досягнутого IFT в освіті та навчанні. У 2003 році IFT був запрошений Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) та Міжнародного центру з вивчення питань збереження та реставрації культурних цінностей (ІККРОМ), щоб бути одним із засновників Азіатської академії з управління спадщини (AAHM ). Цей консорціум мережі вищим навчальним закладам в усьому Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, які займаються в дослідженні та викладанні збереження спадщини і культурного менеджменту установи.

"У 2008 році Церемонія нагородження медалі й титули честі САР уряду Макао, Китайська Народна Республіка Китай" відбулася 16 січня 2009 року. Сорок особи та організації були надані почесті та нагороди за їхні особисті досягнення, помітний внесок в САР Макао і їх самовіддану громадськості та громадських робіт. Інститут туристичних досліджень був нагороджений медаллю за заслуги з туризму в знак визнання його значного внеску в просуванні розвитку місцевого туризму.

IFT буде і надалі прагнути вперед у своєму прагненні навчання та освітніх інновацій, сприяння професіоналів і роблячи внесок у розвиток туризму Макао і з Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Institute for Tourism Studies, Macau

Програма включає в себе 42 курсів, стажування (третій рік) і дисертацію писати. ... [+]

Програма включає в себе 42 курсів, стажування (третій рік) і дисертацію писати.

[-]
Китай Macau
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Institute for Tourism Studies, Macau

Після завершення цього курсу студенти зрозуміють важливість планування для забезпечення успіху заходу, побудови відповідного бачення та місії для події. ... [+]

Після завершення цього курсу студенти зрозуміють важливість планування для забезпечення успіху заходу, побудови відповідного бачення та місії для події.

[-]
Китай Macau
інформація
англійська,китайський
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Institute for Tourism Studies, Macau

У IFT Б. А. Туризм Роздрібна та управління маркетингом це програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. ... [+]

[-]
Китай Macau
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Готель Менеджмент в IFT є програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. ... [+]

Бакалавр в області управління готелі

BA Готель Менеджмент в IFT є програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Програма включає в себе 42 курсів, стажування (третій рік) і дисертацію писати. Наступні курси на список зокрема:

Принципи управління

Метою даного курсу є надання студентам базових знань з різних бізнес-дисциплін, і як він ставиться з навколишнім середовищем. Навчальний план логічно випливає з моменту створення бізнес-ідеї, в кінцевому рахунку керуючої внутрішню організацію. Відповідно, студенти будуть ознайомлені з необхідними концепцій та інструментів, щоб зрозуміти суть управління бізнесом.... [-]

Китай Macau
інформація
англійська,китайський
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Institute for Tourism Studies, Macau

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вере ... [+]

Бакалавр менеджменту кулінарного мистецтва

Б.А. Програма кулінарного мистецтва в IFT є нова програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Перша група студентів приєднався до 4-річний курс у вересні 2011 року і закінчать в 2015 році.

Чи мають намір вони продовжити кар'єру в якості кулінарного шеф-кухаря; на фронт керуючого, або всебічне кулінарний професіонал, 4-річний курс спирається на широкий досвіді базі перевірених викладачів і кваліфікованих ремісників техніків. З світовий досвід, починаючи від 3,4 і 5-зіркових готелів в ресторанах Мішлен в місць проведення заходів тощо, IFT звертає на цій обширної бази знань для доставки всебічно широкій основі фундамент, з якого студенти можуть процвітати.... [-]

Китай Macau
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Institute for Tourism Studies, Macau

Б.А. Управління спадщини IFT є програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. ... [+]

Бакалавр менеджменту спадщини

Б.А. Управління спадщини IFT є програма розроблена з сучасної професійної гостинності на увазі. Програма включає в себе 42 курсів, стажування (третій рік) і дисертацію писати. Наступні курси на список, зокрема: Вступ до управління спадщини Цей курс знайомить предмет управління спадщиною і забезпечує основу всіх курсів в цій темі спеціалізації. Курс в основному будуть розглянуті основні принципи управління спадщиною. Він вивчатиме, як працює управління спадщина і як вона може сформувати корисну партнерство з туризму керувати загальними ресурсами, що вони обидва поділяють на стійкій основі. Цей курс спрямований на надання студентам основи для аналізу взаємодоповнюючих і конкуруючі потреби, зроблених керівництвом спадщини і туризму управління бізнесом. Як такі вимоги виникають в ході планування та розвитку культурного туризму пам'яток і продуктів обговорюватиметься протягом всього курсу за допомогою місцевих та міжнародних прикладів. Спадщина Інтерпретація ефективність інтерпретації та презентації коштів спадщина активів у розумінні культурної цінності таких активів відвідувачами. Цей курс буде вирішувати, як активи спадщини може стати пам'яток, які відвідувачі можуть легко споживають і зрозуміти (особливо, коли баланс освіти з розвагами прав). Обговорення інтерпретації в цьому курсі будуть розглянуті поняття і методи для генерації повідомлень про культурної цінності активу або тяжіння для відвідувачів. Курс буде вирішувати, як досвід відвідувача займає центральне місце в поглинанні повідомлень з усного та в управлінні і плануванні таких пам'яток. Тут будуть викладені концепції і стратегії в даний час працюють за кращу практику перекладу / презентації та обговорити деякі конкретні випадки в деталях. Спадщина Статути і законодавство Цей курс знайомить міжнародні, регіональні та місцеві принципи і правові основи... [-]

Китай Macau
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor