Прочитайте офіційний опис

深圳大学 - 深圳大学 SAR, Університет Window, Експериментальний університет

Шеньчженьський університет був заснований у 1983 році за згодою Міністерства освіти. Центральне уряд, Міністерство освіти та місцеве самоврядування надають великого значення будівництву університету ПАР. Північно - Aided китайські, іноземні суб'єкти мови, Цінхуа Aided електроніка, будівельні дисципліни, НКП Aided економічні, правові дисципліни, велика кількість відомих вчених зібралися в 深圳大学 . На початку школи школа була налаштована на реформування системи управління університетом, активно досліджувала стипендії, кредитні системи, програми навчання та ін. Реформа соціального управління відділу викликала сильні наслідки по всій країні.

За 36 років з моменту свого заснування, 深圳大学 слідував за САР і відданий реформам і швидкому розвитку. Школа дотримується девізу «самовпевненості, самодисципліни та самовдосконалення» і сформувала характеристики «Університетського університету, Університету Вікна та Експериментального Університету», формуючи повну систему підготовки талантів від бакалавра, магістра до докторських та багаторівневих наукових досліджень та соціальних послуг. Система стала всеосяжним університетом з повними дисциплінами, повними засобами, відмінними викладачами і стандартизованим управлінням. 深圳大学 є національною студентською базою культурної освіти студентів університету та національним цивілізованим кампусом. Для того, щоб реалізувати коннотативного розвитку вищої освіти, школа сформулювала " 深圳大学 культурних інновацій розвитку", створений Інститут культури Рао Цзуньі і Лю Юйі мистецький інститут, і побудував першокласний соціалістичної спеціальної зони з китайськими характеристиками з високим ступенем культурної свідомості і культурної впевненості в собі. Університетська культура.

深圳大学 два містечка, Houhai і Xili, з загальною площею кампуса 2,72 квадратних кілометра. Школа має багаті навчальні ресурси та повні науково-дослідні об'єкти. Загальна площа будівництва кампусу становить 1,543 млн. Кв. Метрів, а загальна вартість інструментів і обладнання становить 2,7 млрд. Юанів. Будівля бібліотеки складає 51,202 м2 (включаючи першу фазу бібліотеки кампусів Xili), школа має понад 4,12 млн. Паперових ресурсів, 377 баз даних, у тому числі 2,58 млн. Повнотекстових електронних книг і 119 000 електронних журналів. Існує один загальнонаціональний комплексний пілот реформування загальноосвітніх навчальних закладів, один експериментальний напрямок інноваційної моделі підготовки талантів на національному рівні та одна практична навчальна база на національному рівні. Є 2 національні експериментальні навчальні демонстраційні центри, 1 національний навчальний центр віртуального імітаційного експерименту, 16 провінційних експериментальних навчальних демонстраційних центрів та 3 експериментальні навчальні центри провінційного віртуального моделювання. Є 3 національні інженерні лабораторії, 1 національний науково-дослідний центр інженерних технологій, 2 ключові лабораторії Міністерства освіти, 1 база міжнародної співпраці Міністерства науки і техніки і 10 провінційних ключових лабораторій.116634_116613_QQthG20190614090244.jpg

深圳大学 34156 студентів денної форми навчання, у тому числі 27454 студентів денної форми навчання, 6388 аспірантів, 314 аспірантів, 1,707 аспірантів, 21021 учнів освіти дорослих та 862 іноземних студентів. Шкільні дисципліни є повними та всебічними, охоплюючи 11 дисциплін, включаючи філософію, літературу, економіку, право, освіту, науку, техніку, менеджмент, медицину, історію та мистецтво. Школа має 25 педагогічних коледжів, дві афілійовані лікарні та 97 спеціальностей для студентів. Існує 5 спеціальних програм на державному рівні, 14 спеціальних програм провінційного рівня та 15 ключових дисциплін провінційного рівня. Докторські ступені мають 10 дисциплін першого рівня, 3 постдокторські наукові станції та 1 пост-докторську робочу станцію. Навчаються магістерські програми з 38 магістерських програм, 22 професійні магістерські програми. Інженерія, клінічна медицина, матеріалознавство, біологія та біохімія, комп'ютерні науки та хімія увійшли до перших 1% дисциплін ESI у світі і посіли 84 місце серед розширених видань китайських університетів висококваліфікованих документів ESI. Школа ініціювала створення «Альянсу місцевих університетів і коледжів NOOC» з 130 коледжами та університетами, 359 курсів он-лайн, 119 вибраних шкіл, 61 акредитованих шкіл і понад 600 000 курсів. У 2018 році студенти отримали 614 нагород конкурсу на різних рівнях, у тому числі 131 міжнародний, 269 національних та 205 провінційних та міністерських.

Структура шкільного факультету постійно оптимізується, а впровадження та розвиток талантів високого рівня є плідними. Існує 3 616 викладачів (за винятком афілійованих загальноосвітніх шкіл), у тому числі 2274 викладачів денної форми навчання (517 професорів, 643 доценти), 560 техніків і 782 керівників. У нашій школі працює 1068 докторантів, 440 штатних дослідників і 164 викладачі. Є 15 академіків Академії наук Китаю та Китайської академії техніки (у тому числі 4 кандидати на короткий термін), 2 академіки Американської академії медичної та біологічної інженерії, 4 академіки Американської академії наук, Академії технічних наук та Академії медичних наук (короткострокові), 1 академік Королівської академії техніки та член Канадської академії технічних наук. 2 особи, 1 академік Європейської академії наук (короткочасний), 1 академік Сінгапурської академії наук (короткочасний), 3 академіки Євразійської академії наук, 1 Нобелівська премія (фізична та медична), короткострокові. Є 5 головних вчених Національної програми "973", 27 науковців Янцзян (у тому числі 21 короткотермінових кандидатів), 32 Національного наукового фонду для видатних молодих науковців (у тому числі 14 працівників), та 14 Національних фондів відмінних молодих вчених ( У тому числі один короткостроковий прокат, Міністерство освіти "нового століття видатні таланти" 7 чоловік.

Школа постійно поглиблювала реформу системи наукових досліджень, а дослідницькі проекти та фінансування значно зросли. У 2018 році загальний обсяг фінансування досліджень перевищив 1,1 млрд. Юанів, додано 302 нові проекти з наукових фондів, що посідає 23 місце в країні і 2-е місце в університетах Гуандуна, додано 33 проекти соціальних фондів, що займає 36 місце в країні. Четверте місце в університетах Гуандуна. SCI включає 3293 статті, а SSCI - 238 статей. Нагороджено 2 846 науково-дослідними нагородами. Надано 425 патентів, у тому числі 229 патентів на винахід. Журнал «Науки і техніки» був удостоєний «Топ-100 китайських наукових і технологічних періодик китайських університетів у 2018 році», статті гуманітарних і соціальних наук у журналах посіли 13 місце серед національних університетських журналів.

Школа активно пропагує «міжнародне навчання талантів, міжнародне співробітництво в галузі наукових досліджень, міжнародне будівництво вчителів та міжнародні культурні обміни», тепер вона налагодила контакти з 256 закордонними університетами, а також здійснювала різні форми міжнародного співробітництва, такі як обмін студентами, підготовка вчителів та спільне навчання. Підвищити якість та рівень міжнародної комунікації у всіх напрямках.

深圳大学 продовжуватиме перебувати в Шеньчжені, спираючись на економічний і соціальний розвиток району Гуандун, Гонконг і Макао Даван, що стоять перед міжнародним, в дусі реформ і інновацій, розвивати високоякісні інноваційні та підприємницькі таланти, дотримуватися культурного лідерства, зміцнювати інноваційний розвиток, досягати розвитку конотації та будувати нові Прагнути до високих рівнів університетів ПАР, яких задовольняють люди того часу.

(Дані на цій сторінці оновлено у квітні 2019 р.)116633_116612_QQthG20190614090430.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • китайський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Shenzhen University

Дисципліни, запропоновані 深圳大学 є повними і всеосяжними, охоплюючи 11 дисциплін, включаючи філософію, літературу, економіку, право, освіту, науку, техніку, менеджмент, мед ... [+]

Посібник для студентів, що навчаються у 深圳大学 2019 роціПо-перше, прийом професії(1) Магістр китайського навчанняМіжнародний обмінний коледжКитайська мова та література (бізнес-напрямок)Китайська мова та література (мовний та культурний напрям)Школа електронних наук і технологійЕлектронна наука і технікаМікроелектроніка наука і технікаЮридична школаЗаконШкола менеджментуУправління бізнесомАдмініструванняУправління персоналомМаркетингІнформаційна система управління та інформаціїШкола мехатроніки та техніки керуванняМеханічне проектування, виготовлення та автоматизаціяАвтоматизаціяШкола іноземних мовАнглійськаЯпонськаАнглійська (викладач) (підготовка)Гуманітарний коледжФілософіяІсторіяШкола інформаційних технологійЕлектронна інформаційна технікаТехніка зв'язкуКоледж мистецтв і мистецтваДизайн одягу (вимагає професійного тестування)Промисловий дизайн (вимагає професійного тестування)Екологічний дизайн мистецтва (вимагає професійного тестування)Дизайн візуальної комунікації (вимагає професійного тестування)Анімація / Цифрові медіа (вимагає професійного тестування)Творче планування (вимагає професійного тестування)Школа психології та суспільстваПсихологіяСоціологіяШкола цивільного та транспортного машинобудуванняЦивільне будівництвоУправління проектамиТранспортна технікаВикладачі коледжуМузичне виконання (популярна вокальна музика)Музичне виконання (інструмент поп-музики)Школа комп'ютерів та програмного забезпеченняІнженерія програмного забезпечення(2) Викладання англійської мовиШкола менеджментуУправління бізнесомШкола економікиМіжнародна економіка і торгівляПо-друге, методи навчання і роки навчанняСтиль навчання - це повний робочий день.Тривалість навчання зазвичай становить 4 роки, а максимальна - не більше 6 років.По-третє, кваліфікація програмиЗаявники повинні бути громадянами, що не є китайцями, мають дійсні закордонні паспорти, бути в доброму стані, поводитися належним чином і дотримуватися китайських законів, правил і шкільних правил і правил.Кандидати повинні бути не менше 18 років і закінчити середню школу.По-четверте, час і процес застосування(1) Час застосування8 травня - 20 червня(2) Процес застосуванняБудь ласка, відвідайте веб-сайт Академії міжнародних обмінів http://lxs.szu.edu.cn/ Онлайн реєстраціяНатисніть, щоб ввести: Онлайн реєстрація - я прочитала вищезгадану угоду - погоджуюсь і реєструюсьВведіть систему для заповнення особистої інформації - візової інформації - завантаження даних - поданняV. Матеріали нанесенняДипломи про середню школу, електронні копії стенограм, першокурсники повинні надати оригінальний сертифікат... [-]
Китай Shenzhen
Вересень 2019
англійська,китайський
Денне навчання
4 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою