Sun Yat-Sen University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сунь Ят-сен університет, Спочатку відомий як Університет провінції ГуандунБула заснована в 1924 році доктором Сунь Ят-сен (також званий Сунь Чжуншань), великої демократичної революційного лідера 20-го століття. Університет розташований в Провінція Гуандун, Площа сусідніх Гонконг і Макао, який знаходиться в авангарді реформ в Китаї та відкритості. Будучи одним з провідних університетів в Народна Республіка Китай, Сунь Ят-сен університет є всеосяжним багатопрофільний університет, у тому числі гуманітарних, соціальних наук, природничих наук, технічних наук, медичних наук, фармакології, і науки управління.

Вона має близько 82 384 студентів, що навчаються у чотирьох університетських містечках в і Чжухай, Вигоди від його місця розташування поруч з Гонконг і Макао та регіональний перевага відкриття та економічного розвитку, університет став важливою базою для талантів навчання на високому рівні, наукових досліджень, надання послуг для суспільства і успадковувати культурні традиції.

Університет також успішно побудували міжнародного співробітництва та обміну відносини з багатьма провідними університетами світу. Згідно Times Higher Education World University Рейтинг на 2010-2011 роки, Сунь Ят-сен університет зайняв в топ-200 у світі. Наразі, Сунь Ят-сен університет охоплює загальну площу 5.972 квадратних кілометрів і має 4 кампуси: Гуанчжоу Південно-Кампус, Гуанчжоу Північна Кампус, Гуанчжоу Схід Кампус, І Чжухай Кампус.

Розташування

Гуанчжоу

Address
Guangzhou South Campus,
No. 135, Xingang Xi Road

510275 Гуанчжоу, Гуандун, Китай

Гуанчжоу

Address
Guangzhou North Campus,
No. 74, Zhongshan Er Road

510085 Гуанчжоу, Гуандун, Китай

Чжухай

Address
Zhuhai Campus,
Tang Jia Wan

519082 Чжухай, Гуандун, Китай

Гуанчжоу

Address
Guangzhou East Campus,
Xiaoguwei Island, Panyu District

510006 Гуанчжоу, Гуандун, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія