The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта - це не просто передача знань та вмінь.

Як молодий і яскравий університет, CUHK Shenzhen прагне виховати нове покоління лідерів. Досконалість у навчанні, наукових дослідженнях та передачі знань ми сподіваємось зробити глобальний внесок, виховуючи майбутні покоління, які мають міжнародний світогляд, засвоєні у своїх дисциплінах, щирі за характером та віддані задоволенню потреб суспільства. Ми вітаємо студентів з високими досягненнями з усього світу, щоб здійснити подорож, яка становить як значні проблеми, так і можливості, які не існують ніде в світі.

133771_TeachingBuildingsLongxiangBlvd2.jpg

© The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

Чому CUHK Shenzhen?

Незважаючи на молодь, ми створили міцний фундамент і продемонстрували, на що ми здатні досягти в майбутньому. Наші елітні стандарти та міжнародна перспектива гарантують, що випускники користуються високим попитом у роботодавців та пробиваються в аспірантуру в найкращих університетах світу. Наш викладацький колектив - це науковці першого рангу, які набираються в усьому світі, включаючи Нобелівських лауреатів. Вони розробляють сфери вивчення, які знаходяться на передовій людських знань. Всі курси, курсові роботи та матеріали подаються англійською мовою. Колегійна система та загальноосвітні курси сприяють розвитку всебічного розвитку студентів, тоді як наше розташування в одному з найбільш швидко розвиваються та динамічних міст Китаю надає можливості, які не існують ніде в світі.

Дослідження

Китайський університет Гонконгу, Шеньчжень на шляху, щоб стати однією з провідних світових науково-дослідних установ. Під час навчання ви можете отримати можливість застосувати свої знання в одному з науково-дослідних центрів світового класу: робота та передові виробництва, великі дані та статистика, комп'ютерні та інформаційні технології, фінанси та економіка, логістика та ланцюжок поставок, біомедичні та біоінформатика, матеріалознавство, нові енергетичні науки та техніка. Ці інститути очолюють Нобелівські лауреати, лауреати премії Тюрінга та інші відомі вчені, які також викладають в університеті.

Стиль життя

CUHK Shenzhen розташований на мальовничій території. Гарно ландшафтний, оточений котячими пагорбами з деревами і всіяний озерами, він створений для підтримки ваших навчальних зусиль, надаючи при цьому видатні рекреаційні можливості для відпочинку, відпочинку та позашкільних захоплень. Незалежно від того, чи бажаєте ви брати участь у постійній програмі подій або проводити час з вибраними друзями, є більш ніж достатньо, щоб ви не розважали в кампусі

Шеньчжень

Зайнявши друге місце в "10 кращих містах, які слід відвідати в 2019 році", Шеньчжень - це сучасний прибережний космополітичний мегаполіс із процвітаючим бізнес-середовищем. Він став головним фінансовим центром півдня Китаю і знаходиться в штаб-квартирі численних високотехнологічних компаній, таких як Huawei, ZTC, Tencent і TCL. Характер міста відповідає університету, оскільки активний розважальний спосіб життя торгових центрів, ресторанів, кінотеатрів, кафе, пабів та клубів відповідає повному оціненню на свіжому повітрі. Це одне із найзеленіших міст Китаю і оточене фантастичним масивом пляжів та берегової лінії. Доступ легко із власним міжнародним аеропортом, на додаток до інших великих міжнародних аеропортів у Гуанчжоу та Гонконгу, обидва вони сполучені швидкісним поїздом.

Подання заявки на CUHK Shenzhen

Як застосовувати

Процес подання заявки включає до чотирьох етапів:

  1. Додаток - заповніть онлайн-заявку на веб-сайті http://admissions.cuhk.edu.cn/en. Вам потрібно буде додати копію сторінки фотографії вашого паспорта, академічні стенограми, доказ володіння англійською мовою, два рекомендаційні листи та особисту заяву. Дата завершення заявок - 15 червня 2020 року.
  2. Інтерв'ю - заявники, які вважаються придатними для отримання стипендії, будуть запрошені на онлайн-інтерв'ю. Співробітники викладачів критично проаналізують ваші академічні дані та визначать вашу придатність до навчання у нашому університеті.
  3. Пропозиція - якщо ви відповідаєте нашим вимогам, ви отримаєте або Умовну, або Беззастережну пропозицію. Якщо ви подасте заявку до отримання остаточних результатів, ви отримаєте умовну пропозицію. Це означає, що ми пропонуємо вам посаду та, можливо, стипендію, але пропозиція залежить від того, чи відповідаєте ви конкретним умовам (наприклад, мінімальні бали за тест). Коли ви зможете продемонструвати, що досягли умов пропозиції та стипендії, вам надійде безумовна пропозиція.

Вимоги до вступу

Хто може подати заявку?

Кандидати повинні мати паспорт з іншої країни чи іншого регіону, ніж материковий Китай, Гонконг, Макао чи Тайвань мінімум чотири роки. Успішні претенденти продемонструють навчальні досягнення та лінгвістичні здібності, необхідні для навчання у CUHK Shenzhen. (останнє речення здається непотрібним з іншими доданими подробицями)

Яка кваліфікація потрібна?

Кандидати на CUHK Shenzhen повинні визнати стандартизовану міжнародну оцінку, прийняту для вступу до університету.

Яка мінімальна вимога вступу?

Китайський університет Гонконгу, Шеньчжень шукає студентів вищої якості. Наші мінімальні вимоги до вступу на основі перелічених визнаних вище кваліфікацій:

  • загальний бал у топ-15%,
  • основні предмети (математика, англійська мова та предмети, безпосередньо пов’язані з вашим основним), також в межах 15%.
  • Володіння англійською мовою: еквівалентно IELTS 6.0 (повний список див. На http://admissions.cuhk.edu.cn/en).

Стипендії

CUHK Shenzhen пропонує кілька щедрих стипендій для підтримки міжнародних студентів, які бажають навчатися тут.

  1. Вступні стипендії: усі студенти, які подають заявку, автоматично вважаються за стипендію, яка охоплює тривалість навчання. Ці стипендії отримують стільки ж, скільки повне навчання, повноцінне житло та стипендія для елітних студентів.
  2. Стипендії для академічної ефективності: щороку студенти з видатними успіхами навчаються для отримання подальших стипендій у розмірі від 20 000 до 80 000 юанів на рік.
  3. Державні стипендії: і місцеві, і провінційні уряди пропонували стипендії для залучення видатних міжнародних студентів. Ці стипендії коливаються від 10 000-40 000 юанів на рік.

Адреса

Китайський університет Гонконгу, Шеньчжень
2001, бульв. Longxiang, район Лонгганг
Шеньчжень, Гуандун, Китай
Поштовий індекс: 518172

Електронна пошта: intladmissions@cuhk.edu.cn
Веб-сайт: http://www.cuhk.edu.cn/en
Телефон: + 86-755-8427-3284

Розташування

Шеньчжень

Address
The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen
2001 Longxiang Blvd, Longgang District

518172 Шеньчжень, Гуандун, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія