Vatel Hotel & Tourism Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчайтеся готельному менеджменту в школі Vatel в Сучжоу, Китай

Унікальний в Китаї, Vatel Suzhou пропонує поєднання теоретичних курсів і практик в готелях, ресторанах, курортах та інших партнерських установах

Ватель Сучжоу пропонує два ступеня (бакалавр за три роки та ступінь MBA за два роки) та спеціально розроблені короткострокові програми для керівників та менеджерів. Всі курси викладаються англійською мовою, щоб надати студентам міжнародну витримку, яка їм потрібна для роботи у завжди більш вимогливій галузі гостинності. Ватель Сучжоу привезе в Китай одне з найсучасніших мистецтв гостинності, французьке «арт де Вівр». Vatel Suzhou є партнером з трьома 5-зірковими готелями, що знаходяться за 30 хвилин від кампусу, щоб організувати професійні практики, під час яких студенти будуть працювати на кухні, F

Педагогічний колектив відіграє дуже важливу роль у вашому майбутньому успіху. У Vatel вчителі передають вам ноу-хау та свою пристрасть до вас. Завдяки інтерактивним методам навчання, які близькі до реальності сфери гостинності. Вони дають вам інструменти для розвитку ваших технічних, концептуальних та аналітичних навичок як майбутніх менеджерів. Багаторічна відданість професорсько-викладацького складу компанії Vatel, будь то викладачі університету чи запрошені викладачі, відібрані для їх досконалості у своїй конкретній галузі, сприяють вашому успіху.

Виберіть Vatel Suzhou

Через свою професійну та персоналізовану підготовку

У глобальній та висококонкурентній економіці просто мати ступінь вже недостатньо. Останні випускники Vatel віддають перевагу перед іншими за своїми людськими та професійними якостями.

Через свої цінності відповідальності та солідарності

Дух Vatel бере своє коріння у цінностях, які поділяють викладацький колектив та студенти: у Vatel кожен має права, але й обов’язки, але всі мають повноваження брати участь у професійному успіху майбутнього випускника Vatel.

Через програму обміну Марко Поло

Кандидати, продовжуючи навчання у Вателі, занурюються в іншу культуру, іншу мову, стають більш відкритими до інших, краще готуються до міжнародної кар’єри.

Через його інновації

У щорічній Міжнародній конвенції всі директори шкіл Vatel можуть зустрітися, щоб обговорити нововведення у навчанні у своїх школах. Найкраще з цих нововведень потім інтегрується у навчальні програми Vatel.

Через 35000 випускників - мережу, на яку можна розраховувати

Кожен з 7000 учнів, де б не знаходилась його приймаюча школа, може розраховувати на всіх членів групи «Ватель» та на 35000 випускників, які працюють у найкрасивіших готелях на землі. Ця мережа сильніша за будь-яку іншу, щоб допомогти вам знайти роботу, яка відповідає вашим мріям та амбіціям.

Через підтримку готелів JHM

У Групі JHM є численні готелі, які пропонують стажування та офіційні робочі місця для наших студентів та випускників. JHM допомагає студентам перерости в успішну кар'єру в індустрії гостинності.

126351_JHM.png

Join.ln Hospitality Management Co., Ltd. (JHM) пропонує високий рівень корпоративної культури та жорстку систему управління підприємством із глобальною перспективою управління міжнародними стандартами. Міжнародна команда, що складається з найвищих старших талантів управління гостинності, має можливість гарантувати, що кожен гість, який відвідує наші об'єкти, зможе насолодитися найвищою якістю.

Портфель брендів JHM складається з найвищих рівнів готелів Tonino Lamborghini

Щоб підтримати швидке розширення та забезпечити достатню кількість талантів для зростаючої кількості майна, готель Vatel

Школа гостинності, що пропонує сучасні засоби

екологічно чистий новий кампус на 3500 квадратних метрів | 14 сучасних обладнаних аудиторій з відеопроектором та wifi | Кафе «Vatel», щоб практикувати коктейлі та навички бариста | знущатися в готельному номері, щоб практикувати свої навички прибирання та налаштування.

Практика та стажування доступні в кращих готелях Сучжоу та Китаю

Загалом для наших студентів доступні 2376 номерів у 7 готелях для професійних практик та стажувань:

 • Suzhou Crowne Plaza: 354 номери
 • Suzhou Tonino Lamborghini: 91 номер
 • Сучжоу Кемпінський: 458 номерів
 • Suzhou Hyatt: 355 номерів
 • Сучжоу Нікко: 469 номерів
 • Куншань Тоніно Ламборгіні: 289 номерів
 • Хуанші Тоніно Ламборгіні: 360 номерів

Кафе «Ватель» та ресторан «Ватель» доступні для наших студентів, щоб практикувати свої вміння

 • Розташований у кампусі, Vatel Cafe пропонує найкращу можливість для наших студентів практикувати управління кафе.
 • Розташований у готелі Сучжоу Тоніно Ламборгіні, ресторан Vatel пропонує місцевим клієнтам автентичну французьку кухню; тим часом, він забезпечує навчальний заклад високого класу для наших студентів.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

Насолоджуйтесь стилем життя Сучжоу, традицією, що зустрічається з сучасним

З відомими каналами та озерами по всьому місту, Сучжоу називають "Венецією Сходу". Це одне з найстаріших міст Китаю з історією понад 2500 років, розташоване в дельті річки Янцзи.

Марко Поло відвідав Сучжоу і був вражений її різноманітною культурою та процвітаючою галуззю.

Як туристичне місто, Сучжоу славиться своєю історією, туристичними пам’ятками, а також своїм економічним розвитком.

Рай на небі, Сучжоу на землі

Призначений як найкраще місто в Чино, Сучжоу названий "землею риби та рису" природних ресурсів і делікатних ремісничих робіт. Відомі страви включають шовк із Сучжоу, вишиванку Сучжоу, купелі, традиційні китайські музичні інструменти, ліхтарі, меблі, різьблення з нефриту, шовковий гобелен, чай Білухун, озерні краби тощо.

Центр перевезень

Промисловий парк Сучжоу - найдинамічніший і найважливіший індустріальний парк в Китаї, де є понад 3000 підприємств, десятки готелів і курортів високого класу, і найбільший торговий центр в Азії. Розташований на найважливішому транспортному вузлі, Сучжоу знаходиться в 30 хвилинах до Шанхая швидкісним поїздом.

Історичний та культурний дорогоцінний камінь

У цьому місті є понад 60 збережених класичних садів, які занесені до Всесвітньої культурної спадщини, такі як Сад скромних адміністраторів, Лінгрінг-сад. Крім того, є відомі Кунк-опера та Пінгтан (спів на баладі набраний Сучжоу). Вулиці та провулки в старому районі міста мають стиль династії Сонг. Знайдіть час і познайомтеся з най традиційнішою культурою тут, в Сучжоу.

Ватер, Глобальна мережа шкіл управління гостинністю та випускники

Vatel має 50 шкіл управління гостинності, розташованих у Європі, Америці, Азії та Африці. Вони поділяють ту саму місію: підготовку підростаючих поколінь до побудови свого професійного майбутнього в міжнародних галузях гостинності та туризму.

Vatel вирішив:

 • Навчіть методи управління на основі двохстолітньої історії в галузі гостинності, заснованої на високоякісних послугах та задоволеності клієнтів. Сюди входять усі культурні аспекти клієнтів - від країни, де розташований готель, до персоналу, який працює в ньому.
 • Передайте французьке мистецтво гостинності, визнане у всьому світі ознакою якості, гарного смаку та досконалості.
 • Викладайте французьку мову у всіх не франкомовних країнах, де працює наша група.

Зараз у нас є 35 000 випускників, які працюють по всьому світу і які пишаються тим, що називають себе Vateliens та працюють у найкрасивіших готелях на землі.

Vatel стає міжнародним

На початку XXI століття, через 20 років після відкриття у Франції першої школи Вателя, всі фактори міжнародного розвитку були готові йти: наша освітня концепція, заснована на прогресивній та контрольованій суміші теорії та професійного досвіду, була доведена; вона є стійкою і готова до впровадження за кордон. З цього часу в Європі, Азії, Америці та Африці відкрилися нові кампуси.

Розташована на чотирьох континентах, мережа шкіл Vatel складає 1-у Всесвітню групу бізнес-шкіл в галузі гостинності та управління туризмом, яку професіонали обрали найкращою школою управління гостинності.

Дух Вателя, цінність для життя

Успіх Vatel базується на п'яти стовпах. У всьому світі члени нашого факультету навчились:

 • мають глибокі зв’язки зі своїми учнями.
 • створити динамічні умови навчання.
 • передати свої ноу-хау та знання.
 • ввести поняття правильної поведінки у будь-яких ситуаціях.
 • мати тісні стосунки з професіоналами, які працюють на посадах управління готелю та туризму.

Викладацькі колективи Vatel Group складаються однаково з професорів університетів та професіоналів, які назвали себе в своїх галузях.

Розташування

Сучжоу

Address
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
Сучжоу, Цзянсу, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія