Xi'an International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Xi'an International University (XAIU) - приватний вищий навчальний заклад з акредитацією Міністерства освіти Китаю на чотирирічні програми бакалаврату. Університет, заснований у 1992 році і розташований у самому центрі Сіань, найвідомішого міста Китаю, займає 1,26 мільйона квадратних метрів землі, володіє сучасними будинками для класів, просторими гуртожитками, добре забезпеченими бібліотеками, стандартизовані спортивні поля, налічує близько 22 000 студентів та 2000 викладачів та співробітників.

Вчені університету включають сім коледжів, які пропонують 67 основних напрямів навчання, які охоплюють менеджмент, економіку, гуманітарні науки, медицину, техніку, сільське господарство та мистецтво. Відносно молодий інститут і результат маркетингу та реформ в Китаї, XAIU протягом багатьох років перетворився на багатопрофільний універсальний університет і стабілізувався в масштабах. Зараз університет робить основний акцент на підвищення якості та успішну трансформацію.

В епоху інформаційних технологій XAIU вкладає значні кошти в оснащення кампусу передовою інфраструктурою інформаційних технологій, і останнім часом, як єдиний вищий навчальний заклад на північному заході Китаю, було зараховано до списку "100-шкільного великого проекту даних" як частина Ініціативи індустріально-освітньої інтеграції та інновацій, спільно започаткована Центром планування та розвитку шкіл Міністерства освіти Китаю та ТОВ "Інформаційна індустрія світанку".

Послуги, факультет та академічний розвиток

Університет високо підтримує цінності сильної етики, професіоналізму, вдячності, самовідданості, самовдосконалення та навчання протягом усього життя. Він прагне забезпечити рівний доступ до вищої освіти, особливо для тих, хто має слабкі переваги, та сприяти культурі різноманітності та творчості на території кампусу. Університет обладнаний сучасними зручностями та прекрасним містечком та, що ще важливіше, докладає чималих зусиль для підвищення академічної якості та розвитку викладачів високого професіоналізму. Професор ЧЕН Амін, к.е.н. з економіки з Пенсильванський державний університет, заслужений професор коледжу мистецтв і наук Державного університету Індіани та колишній віце-президент університету Сичуань, з 2015 року забезпечив університет перспективним керівництвом на посаді президента.

Професор Гао Фу, академік Китайської академії наук, займає посаду почесного декана Інституту прикладних наук про життя; Професор КАНГ Ле, академік Китайської академії наук, займає посаду почесного директора Академічного комітету XAIU; Професор УУ Тіаньі, академік Китайської інженерної академії, запрошується консультантом Інституту прикладних досліджень наук про життя; Професор ШІ Йонг, консультант Державної ради та директор Центру досліджень віртуальної економіки та даних КНР, займає посаду почесного декана Інституту прикладних досліджень великих даних; Професор ПАН Маоюань, колишній віце-президент університету Сямень, та професор Ш.І. Ціухен, директор Інституту освіти університету Сямень, займають посади почесних деканів Інституту дослідницьких наук у місті Цифанг; Доктор Лю Дін, професор економіки та колишній президент Товариства економістів Китаю, виконує функції асоційованого директора Інституту досліджень зони вільної торгівлі Шаньсі; Професор ЧЖАНГ Сяофенг, к.т.н. Керівник Інституту біології Ченду при Академії наук Китаю та колишній заступник директора Бюро охорони здоров'я в Тибеті займає посаду декана медичного коледжу.

Академічні коледжі сформували власний акцент та відмінність в академічній галузі. Коледж бізнесу пропонує низку ділових напрямків, роблячи акцент на основній галузі логістики та досліджень сфери розвитку вільної торгівлі Шаньсі. Медичний коледж має велике значення у сестринській справі та будує національно розвинену науково-дослідну сферу прикладних наук про життя. Коледж гуманітарних наук є відносно сильним у галузі медіа-технологій, при цьому обслуговує університет хорошими програмами з вільних мистецтв, такими як писемність, художнє оформлення та вивчення мови. Інженерний коледж будує спеціальності з новими можливостями в галузі Інтернет речей, електроніки та інформатики. Коледж виконавських мистецтв практикує інноваційні програми, що інтегрують реальні сценічні вистави та викладання в класі.

Університет також пропонує онлайн-платформи навчання та найкращі MOOC з усього світу. Просуваючи якісні дослідження, університет створив науково-дослідні інститути, такі як Науково-дослідний інститут освіти Qi Fang, Науково-дослідний інститут зони вільної торгівлі в Шеньсі, Інновації та Інститут підприємництва, Інститут прикладних наук про життя та Інститут прикладних великих даних. Наші проекти та нагороди продовжують зростати з кожним роком. У 2016 році університет займає перше місце серед приватних університетів за кількістю проектів від державних установ на провінційному, міністерському та національному рівнях.

Серед багатьох академічних конференцій та форумів університет також розпочав міжнародний конгрес глобального прогресу університетів та коледжів та двічі проводив свою щорічну конференцію на кампусі. Він також провів 32-ю щорічну конференцію Асоціації університетів Азії та Тихого океану (AUAP) у листопаді 2017 року.We hired an amateur model for a photo shoot in our office. She did a great job and we were very happy with her photos.Xtra, Inc. / Unsplash

Реформа освіти на базі пропозиції та відмінні програми

Як перший приватний університет, дозволений здійснювати міжнародні освітні програми в провінції Шеньсі, XAIU будує широку платформу, підкреслюючи "освіту без кордонів". У процесі цього XAIU створив програми спільної роботи для того, щоб розвивати таланти з глобальним баченням та сприяти місцевому соціальному та економічному розвитку, а також ініціативу в країні "Пояс і шлях".

Завдяки міжнародним програмам обміну студентами та викладачами, XAIU співпрацює з науковими дослідженнями та взаємною артикуляцією кредитів з численними університетами. Тисячі студентів поїхали за кордон на навчання, а XAIU отримав багато міжнародних студентів на навчання в Китаї.

XAIU також пишається тим, що першими створили коледж підприємництва серед університетів у Китаї, і коледж розвинув студентів із підприємницьким духом та здібностями, а також творчим та інноваційним мисленням.

Як результат, випускники XAIU мають більш високий темп стати підприємцями. Як приклад, ЛУ Сінь виграв національний чемпіонат у Шоу Сміху; SUN Guoxiu заслужив титул "солодкого принца з картоплі" і досяг своєї мрії, обсмажуючи солодку картоплю; підприємницька зірка CHEN Rugang стала лідером у галузі дистрибуції; DIAO Лонг завоював титул "Король ослів".

XAIU стала однією з перших партій національних топ-50 університетів та коледжів видатного досвіду в галузі творчості та підприємництва, що отримала Міністерство освіти Китаю.

Третя відмітна особливість полягає в системі коледжної академії XAIU та навчанні для всіх осіб, в яких академія створена і розташована у визначеному комплексі студентського гуртожитку, і служить центром для позакласних навчальних заходів студентів, полегшених просторами для конференцій, психологічних консультування та групові проекти. Це унікальна модель управління студентськими справами, що передбачає позакласні та позакласні заходи.

В Академії Ци Фанг студенти можуть насолоджуватися китайськими піснями, класичними інструментами, традиційними картинами та каліграфією, витонченими танцями та проникливими лекціями.

Відзнаки та обов'язки

За останні 25 років XAIU закінчила понад 190 000 студентів, і багато з них досягли високих рівнів у галузі зайнятості, підприємництва та аспірантури у країні та за кордоном. Серед помітних досягнень університет багато разів займав серед приватних університетів та коледжів Китаю мережею випускників Китаю.

Університет навіть став випадком дослідження професора Вільяма Кірбі, директора Центру Джона Кінга Фербанка Гарвардського університету, в його дослідженнях щодо зростання приватних університетів у Китаї. Голова ХУАНГ Тен неодноразово був запрошений на лекції в Гарвардській школі бізнесу, присвячений дослідженню справи, і про це було оголошено CCTV.

ЧЕН Баошенг, міністр освіти Китаю, підсумував наступні три пункти після візиту до університету: 1) XAIU має високу ціль; 2) XAIU віднесено до перших приватних коледжів та університетів Китаю; 3) XAIU чудово поєднує історичні та сучасні, а також східні та окцидентні характеристики на землі провінції Шансі.

ХУАНГ Тен, голова опікунської ради: «Незважаючи на труднощі, ми дотримуємося принципу, щоб найкращим чином служити інтересам громадськості. Ми продовжуватимемо вдосконалюватися в управлінні університетом, розвитку викладачів та академічній якості. Ми будемо прагнути створити приватний університет світового рівня ».

Розташований у місті Сіань, провінція Шаньсі, походження давнього Шовкового шляху, XAIU зобов'язується внести свій внесок у Ініціативу «Єдиний шлях», а також економічний та соціальний розвиток місцевої економіки.

В адміністративному плані Рада директорів університету на чолі з доктором ХУАНГ Тенгом, засновником XAIU, приймає рішення та політику щодо стратегічного розвитку університету, а Президент несе відповідальність за проведення політики Ради та рутинну діяльність. Учасники факультету беруть участь у спільному управлінні, виступаючи в різних комітетах університетів, коледжів та кафедр.

Розташування

Сіань

Address
18 Yudou Lu, Yanta District, Xi'an International University
Сіань, Шеньсі, Китай