Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми співпрацюємо між університетом Чжецзян та Університетом штату Іллінойс в Urbana-Champaign. Ми забезпечуємо надзвичайний навчальний досвід з безмежними можливостями. Ми прагнемо виховувати новаторів в інженерії та керівників завтрашнього дня.

ІНСТИТУТ ЗДУ-УЮК

Університет Чжецзян-університет штату Іллінойс в Інституті Urbana-Champaign (Інститут ZJU-UIUC або ZJUI) - це новий кооперативний інженерний коледж. Впроваджуючи всесвітньо відомі інженерні програми та ресурси з UIUC, доповнюючи внески колег коледжів та відділів ZJU, Інститут ZJU-UIUC забезпечить інженерну освіту світового рівня.

  • Чжецзянський університет

Заснований у 1897 році, університет Чжецзян є одним із найстаріших і найпрестижніших вищих навчальних закладів Китаю. Звітність безпосередньо в Міністерстві освіти, Університет Чжецзян - це університет "211" та "985 Project", який підтримує центральне, провінційне та місцеве самоврядування. Вона є членом Ліги C9 та Асоціації тихоокеанських університетів. Інженерні програми університету Чжецзяна посіли 4-е місце в рейтингах світових кращих глобальних університетів, опублікованих US News

  • Університет штату Іллінойс, Урбана-Шампейн

Університет штату Іллінойс в Урбана-Шампейні (UIUC), заснований в 1867 році, є державним науково-дослідним університетом в США. Він є членом-засновником Великої десяти конференції та членом Асоціації американських університетів. Університет вважається установам "Громадський плющ". UIUC зайняв 4 місце в академічному рейтингу світових університетів в галузі інженерії / технології та наук, опублікованих у 2015 році.

Дослідження

Інститут ZJU-UIUC порушує межі між традиційними інженерними дисциплінами та не планує створювати дисциплінарні відділення та інститути. Навпаки, він створює міждисциплінарні команди та заходи та заохочує до міждисциплінарного зближення знань та крос-кооперації. Відповідно до цього крос-дисциплінарного акценту, експериментальні класи, які включають в себе інженерні та системні науки, інформаційні системи та цифрову науку, а також енергетику та екологічну інженерну науку, організовані для досвідчених студентів. Курси, що підкреслюють підприємницьку діяльність та творче вирішення проблем, включені в навчальні плани. Дизайн курси включають студентів з кількох програм ступеня, працюючи разом. Ці заходи вирощують інноваційні таланти з різнобічними та багатопрофільними знаннями.

Факультет Басейн

  • Видатні вчені встановили у своїх областях
  • Професори міжнародного рівня
  • Учасники плану Національного тисячолітнього таланта молоді

Факультет Джерело

  • Університет штату Іллінойс, Урбана-Шампейн
  • Талантів залучено з топ-міжнародних університетів, які включають MIT, UC Berkeley, UIUC, CalTech, ZJU, Tsinghua, Cambridge та ін.
  • Чжецзянський університет

Міжнародний кампус

Інститут ZJU-UIUC заснований на міжнародному університеті університету Чжецзян. Для вивчення нових моделей вищої освіти, які поєднують в собі кращі практики сходу та заходу, залучення досвідчених освітніх подій у всьому світі та розвиток інноваційних талантів з міжнародним баченням, Університет Чжецзян ініціював розробку міжнародного університету в лютому 2013 року. План був затверджена Міністерством освіти в жовтні 2015 року, а перші студенти зараховані до вересня 2016 року. Міжнародний кампус підкреслює моделювання житлового коледжу. Кожен житловий коледж забезпечує дружнє і сприятливе навчальне та навчальне середовище. У кожного студента є приватна спальня, спільна ванна кімната та загальна житлова площа. У кожному коледжі пропонуються бібліотечні зали, навчальні зали, обговорення та інтерактивні приміщення, пральня, приміщення для активного відпочинку та тренажерні зали.


Місцезнаходження

Міжнародний кампус розташований у провінції Чжецзян на північному сході провінції Хейнінг. Хейнінг знаходиться в самому серці економічної зони дельти річки Янцзи, з Ханчжоу на захід, Сучжоу на північ, а Шанхай лише 120 км на схід. Через 2 години їзди на автомобілі вирушатиме п'ять вітчизняних та міжнародних аеропортів. Шестигранна швидкісна Шанхай-Ханчжоу перетинає місто. Багато експрес-доріг у місті та навколо нього з'єднують з Ханчжоу, Сучжоу, Шанхаєм, Нінбо та іншою частиною Китаю.

Стипендії

1) Міжнародні стипендії досконалості

Найвищим чином кваліфікованим претендентам буде надана Стипендія міжнародного досконалості, яка охоплює:

· Повне навчання: 200 000 у.о. на рік

· Розміщення на кампусі Хайнін: 8000 євро на рік

· Міжнародне медичне страхування студентів: 800 євро на рік. (Відповідні пункти медичного страхування можна знайти на www.lxbx.net).

· Поживна допомога: 1400 CNY на місяць

Кожен вчений буде переглядатися щороку і оновлюватися до чотирьох академічних років за умови, що студент відповідає вимогам для задовільного прогресу на ступені та дотримується правил Чжецзянского університету та Університету штату Іллінойс в Urbana-Champaign.

2) Підтримка стипендій

У 2018 році кожен міжнародний студент визнав, але не отримав Стипендію міжнародного досконалості, отримає стипендію на підтримку, яка охоплює:

· Часткове відшкодування витрат на навчання: 80 000 євро на рік

· Міжнародне медичне страхування студентів: 800 євро на рік. (Відповідні пункти медичного страхування можна знайти на www.lxbx.net).

Відновлюється до 4-х академічних років, за умови аналогічного річного огляду, що стосується Міжнародної стипендії досконалості.

Будь ласка, подайте заявку через https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp

Розташування

Ханчжоу