International Business College Mitrovica (IBCM)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про МВРУ

Ласкаво просимо в Міжнародний бізнес-коледж Митровиці!

студенти МБКСМ

Ласкаво просимо на МВРУ, унікальний коледж, який пишається тим, що нові способи мислення, навчання і застосування знань. Грунтуючись на наших двох красивих, сучасних кампусів в Північній і Південній Митровиці, ми спеціалізуємося на підготовці наших студентів до світу роботи.

Історія, донори і партнери

Міжнародний бізнес-коледж Митровиця (IBCM) була заснована в березні 2010 року в якості міжнародної реєстрації не некомерційного фонду працювала під егідою голландської неурядової організації SPARK.

IBCM

Він був створений на пожертви:

  • Шведське агентство з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA)
  • Данська Міністерство закордонних справ
  • Міністерство голландського співробітництва в цілях розвитку
  • Посольство Великобританії в Пріштіні
  • швейцарська Конфедерація
  • Союз Європейське бюро в Косово
  • Німеччина Посольство Приштина

IBCM розробила три високоякісних академічних програм в партнерстві з вищими навчальними закладами в Данії: Ліллебельт Академії професійної вищої освіти, Tietgen Business College і University College Ліллебельт. Після декількох років інтенсивної інформаційної та навичок обміну, де навчальні програми були адаптовані до місцевих умов і співробітників і викладачів пройшли інтенсивну підготовку, етап розробки навчальних програм партнерства була завершена в 2014 році. Ці програми в даний час повністю передані МВРУ.

Партнерство з данськими інститутами в даний час функціонує на колишньому рівні, з ключовими датських вчителів продовжує здійснювати їх якісний контроль за процесом оцінки і іспитів МБКСМ в. Підтримуючи цю угоду, студенти отримують подвійний МБКСМ градусів, а це означає, що вони отримують диплом як МВРУ та з відповідного коледжу партнера в Данії після успішного завершення їх навчальної програми.

IBCM був акредитований німецьким агентством з акредитації EVALAG з 2013 року.

IBCM

ПІДХІД

На МВРУ наш підхід особистісно-орієнтований. Наша мета полягає в тому, щоб побудувати студентів в професіоналів з навичками, щоб зробити різницю в їх робочому місці і громадах. Це коледж, де основна увага приділяється якості освіти, його застосування на практиці, а також інтеграції кращої міжнародної практики у всіх областях.

Наш девіз, від теорії до практики, вливають в розробці і навчальні програми всіх наших програм ступеня. Використання професійного професійного передового досвіду, введеного через наші данськими партнерами, наші навчальні програми адаптовані до місцевих умов і використовувати педагогічну модель, яка забезпечує максимальне навчання.

IBCM

Бачення МБКСМ в

Мітровіца стане економічно динамічний центр в Західних Балкан, що свідчить про соціально-етнічної інтеграції різних груп і громад регіону. Висока якість освіти і професійної підготовки буде сприяти цьому, надаючи вирішальне розвиток професійних навичок, а також вплив міжнародного співтовариства, а також шляхом подолання етнічних груп в Митровиці.

порожній

Місія МБКСМ в & Мандат

IBCM стане самоокупним вище професійне навчальний заклад, який забезпечує високоякісну освіту за кордоном за доступними цінами. Завдяки наданню чудового освіти і професійної підготовки, це забезпечить молоді та дорослих в районі Митровиці з економічними можливостями і підтримки економічного розвитку в регіоні. За допомогою застосування МБКСМ девіз «Від теорії до практики" студенти МБКСМ оснащені до сучасних набору навичок, що дозволяє їм розвивати професійну кар'єру.

IBCM

Розташування

Мітровиця

Address
North Campus:
Str. Cara Dusana nn, 38220 Mitrovica

South Campus:
Str. Bislim Bajgora nn, 40.000 Mitrovica

Мітровиця, Косово