Cyprus West University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cyprus West University був заснований у 2015 році та розташований на Північному Кіпрі. Як вищий навчальний заклад, він символізує сучасний аспект Кіпру, який є історичним та культурним центром Середземномор'я.

В університеті є 8 програм (4 факультети та 1 школа), які пропонують ступінь бакалавра. Засіб на турецькій та англійській мовах. Більше того, англійська підготовча школа доступна для студентів, які потребують вдосконалення своєї англійської мови. Університет надає багато послуг, наприклад, центр розвитку та консультування студентів, оздоровчий центр, психологічне консультування та навчальний центр, шкільний автобус, бібліотечні та комп'ютерні лабораторії. Ці послуги дозволяють студентам взаємодіяти та пізнавати багато культур.

Освіта, зосереджена на реальному житті та секторі

Діловий світ та студенти хочуть, щоб освіта наблизилася до реального життя.

Посилення акценту на стажуваннях та проектах у ВНЗ та збільшення кількості кооперативних програм, що поєднують робоче життя та освіту.

Інтернаціоналізована освіта

Завдяки важливості міжнародного досвіду у світовому світі та зростанню мобільності студентів, Cyprus West University встановлює нові відносини із закордонними установами та іншими університетами на принципі взаємної безпрограшної підтримки для обміну та двох-трьох партнерських програм як а також подвійні курси, незначні програми.

Індивідуалізована освіта

Cyprus West University присвячений пропонуванню цілого ряду навчальних програм, що складаються з подвійного, неповнолітнього, обміну, подвійного диплому та багатьох факультативних курсів, щоб допомогти студентам розвинути свою особисту компетентність та здібності. В майбутньому якість та кількість цих альтернативних програм, сподіваємось, збільшаться відповідно до потреб нового покоління.

Важливість сертифікатів та значків замість дипломів

Сьогодні та в майбутньому інститути будуть набиратися на основі компетентності та навичок замість «класичного університетського ступеня. Збільшуватиметься кількість установ, які надають значки та сертифікати, і освіту потрібно розділити на невеликі пакети. Наприклад, пошук «інженера-комп’ютера» компанії, яка хоче розробити додаток для iPhone або програми для Android, не вирішить її проблеми. Студент університету, який диференціює себе, робить світ різним.

Навчальна програма для підприємців

Безробіття у всьому світі є дуже критичним (близько 3 млрд. Людей хочуть працювати, але лише 1,2 млрд. Людей).

У країнах, що розвиваються, необхідно щороку створювати можливості працевлаштування. Наприклад, щороку для нашої країни потрібно створити 750 тис. Нових можливостей для роботи. Єдиний спосіб досягти цього - створити техно-ініціативи з високою доданою вартістю. Університети повинні орієнтуватися на підприємців, а також на наукові проекти.

Навчальна модель з рідиною часу

В даний час реалізується суворий академічний календар. Навчання, розпочате у вересні, розраховане на 14 тижнів, кожна програма триває 8 семестрів.

Надалі студент зможе скласти курси та іспит у будь-який час (семестр, день та час) відповідно до свого графіку. Кожен зможе отримати ступінь бакалавра протягом більш тривалого періоду часу або через 3 або 2,5 роки.

Подільність та портативність програм

Типова програма бакалаврату складається з 240 кредитів того ж університету. Однак у майбутньому студент може закінчити свій перший курс в університеті A, другий курс в університеті B та другий семестр за програмою обміну в університеті C в Європі.

З другого семестру третього курсу він може навчатися в університеті D у Китаї, а на четвертому курсі - у Канаді чи Дубаї. Потім він може закінчити аспірантуру на п'ятому курсі в Нью-Йорку. (Навчання може закінчуватися в п'яти університетах, 3 континентах та 7 кампусах.)

Перехід та узгодженість між університетами та програмами забезпечать найбільш ідеальні освітні моделі в майбутньому та зменшать схильність у країнах, що розвиваються та розвинених країнах

Гібридні та нові курсові моделі

Багатореєстраційні відкриті онлайн-курси стають все більш популярними. Багато університетів стали віддавати перевагу гібридним моделям, де он-лайн та офлайн-системи поєднувались у різних співвідношеннях залежно від теми та курсу. У моделі навчання курс зміщує ту частину пізнавальної частини, яка простішає до уроку, на систему офлайн, а складніші частини - на курс і перетворює роль викладачів на ментора, а не на викладач. Якісні відеопередачі та голограми, які, як очікується, будуть використовуватись більш ефективно в майбутньому, додадуть нових вимірів освіті в університетах.

В майбутньому ми побачимо більше онлайн-тренувань, більше перевернутих тренувань, більше гібридних курсів та більше загальних курсів. Чудовий спокій оволодів усією моєю душею, як ці солодкі весняні ранки, якими я насолоджуюсь усім серцем. Я одна і відчуваю чарівність існування.

Кампус КВУ

Кампус на екскурсії, призначений для потенційних студентів. Ви побачите, як наш університет любить заклади, студентів та життя в цьому університеті. Зустріньтесь з нашими представниками прийому, щоб дізнатися більше про наші програми та вирішити, що краще для вас.

Наші перспективи освіти

Саме підприємці, а не держави чи великі корпорації дозволять світові вийти з економічної депресії, в яку він потрапив. Але щоб бути успішним підприємцем, студентам потрібно бути високоосвіченими та встановити впізнавані особистості в академічному світі. Деякі випускники вузів готові продовжувати свою особисту кар’єру, а інші можуть продовжувати ініціативи щодо створення робочих місць для інших. Однак мета університетської освіти виходить за межі обмежених меж пошуку роботи або відкриття бізнесу і передбачає допомогу студенту шукати правду, особистісний розвиток та відкривати нові горизонти.

Наші цінності

Основні цінності Cyprus West University - сприяти соціальному добробуту шляхом побудови лібертаріанських, спільних на основі участі та проектів знань, що враховують вірування та розбіжності. У стосунках із усіма соціальними акціонерами, Cyprus West University прозорі, підзвітні, шанобливі, гнучкі та двонаправлені комунікації. Cyprus West University незалежно від часу та умов, виступає за верховенство науки та техніки, аргументуючи незалежність та самостійність навчальної та навчальної діяльності у всіх політичних та економічних сферах.

Cyprus West University готує умови, які підтримують творчість, навчання та дослідження, і вважає культурні відмінності як багатство, забезпечуючи середовище, де міжнародні студенти та викладачі можуть працювати разом. У світлі позитивної науки та традиційних культурних цінностей студенти Cyprus West University здобувають професійні знання та вміння в межах свого соціального середовища та вчаться справлятися зі складною структурою та проблемами сучасного світу.

132228_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgБрук Кегл / розбити

Місія

Cyprus West University зобов'язаний надавати послуги суспільству впевненим у собі студентам та викладачам, які несуть соціальну відповідальність у світлі індивідуального мислення та відкритого міждисциплінарного підходу, а також можуть внести свій внесок у науку, мистецьку продукцію та технологічні інновації на національному та міжнародному рівнях рівень.

Бачення

Наш університет здійснюватиме академічну діяльність з інноваційним, міждисциплінарним освітнім дизайном, чутливим до потреб людей нашої країни, з ліберальною та зайнятою корпоративною культурою, яка поважає різноманітність та переконання. Інформація, що надається в цій галузі, дасть можливість нашим студентам отримати освіту світового класу та мати знання та навички, щоб конкурувати у своїй професійній кар'єрі у всьому світі.

Послання ректора

Шановні студенти,

Cyprus West University є провідним "міським університетом" серед провідних університетів Кіпру, прихильних до досконалості в освіті. Завдяки висококваліфікованим викладачам, місія Cyprus West University полягає у підготовці добре оснащених студентів з точки зору наукових, академічних, технічних та соціально-культурних навичок та вихованні їх як висококваліфікованих осіб, які поглянуть на майбутнє з надією.

Cyprus West University прагне служити громаді завдяки впевненим студентам та викладачам, відкритим до міждисциплінарних ідей та підходів, готових внести вагомий внесок у інновації в технології, науці та мистецьких постановках та усвідомлюють соціальну відповідальність у світлі вільних думок.

Cyprus West University міжнародний університет, розташований в одному з найкрасивіших міст Кіпру, і його бачення полягає у формуванні майбутнього в межах історичної текстури міста.

Маючи престижне місце в академічних та наукових дослідженнях, а також активну позакласну діяльність, Cyprus West University дає можливість студентам пишатися тим, що є частиною такого видатного закладу.

З добрими побажаннями,

Проф. Ömer Camcı

Розташування

Фамагуста

Address
İsmet İnönü Bulvarı, 29
Cyprus West University

99450 Фамагуста, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія