Прочитайте офіційний опис

Коледж

Internapa College - приватний вищий навчальний заклад, зареєстрований у Міністерстві освіти

Вибір правильного коледжу може бути часом переважаючим. Ми представляємо вашій увазі окремі характеристики нашого коледжу, які можуть допомогти вам вирішити, чи є це найкращим варіантом для вас і що слід очікувати, щоб отримати від своєї вищої освіти, вибравши Internapa College .

Акредитовані програми
 • Наші акредитовані програми можуть допомогти вам передати свої кредити в будь-який університет у світі
Співвідношення вартості грошей
 • На основі зручностей та послуг, які ми пропонуємо нашим студентам, ми пропонуємо високо конкурентоспроможний пакет коледжних плат.
Репутація стажувань
 • Наша щорічна ярмарка вакансій приваблює відомі організації гостинності та туризму, де студенти отримають можливість отримати досвід від лідерів галузі.
Ідеальне розташування
 • Розташований між двома основними європейськими туристичними напрямками: Айя-Напа
Можливості передачі
 • Наші міцні партнерські відносини з провідними університетами означають, що наші випускники можуть заощадити і час, і гроші.

Місія

Повідомлення керуючого директора

Місія INC - продовжувати розвиватися як коледж вищої освіти шляхом сприяння навчальному середовищу, де студенти, викладачі, персонал та зацікавлені сторони прагнуть етично досягати своїх цілей та виконувати свої соціальні обов'язки. Ми в ІНК будемо присвячувати всі свої зусилля, щоб надати студентам особисту підтримку для досягнення успіху в академічному, професійному та соціальному плані на сьогодні та майбутнє.

Місія INC базується на семи центральних компонентах:

 • Виняткове середовище навчання
 • Розвиток факультету та студентів
 • Професійне виконання
 • Мультикультурна інтеграція та різноманітність
 • Цілісність і ввічливість
 • Протягом всього життя
 • Корпоративна соціальна відповідальність
Філософія

INC присвячена наданню освітніх програм, що розвивають індивідуальні здібності, зміцнюють людські стосунки, підвищують добробут громади та підвищують свідомість, різноманітність як джерело оновлення та життєвої сили.

Маючи академічну свободу в якості керівного принципу, програми INC складаються за американськими та європейськими освітніми стандартами, надаючи студентам різноманітні можливості передачі.

Оцінка та адаптація INC є основним інструментом досягнення якості освіти, ефективності та постійного вдосконалення та зростання.

Цілі

Стратегічні цілі Коледжу спрямовують рішення щодо подальшого розвитку закладу.

"Основна мета МКП - передавати знання, здійснювати правду та чесність, а також заохочувати інтелектуальний та моральний розвиток".

 • Запропонувати якісні програми, що інтегрують ліберальне мистецтво та науку, з професійною підготовкою
 • Підготувати учнів до ефективного функціонування в полікультурному середовищі
 • Досягнення навчальної мети шляхом викладання, наукової діяльності, аналізу, дебатів, вивчення та обслуговування
 • Вибір та збереження кваліфікованих викладачів та підтримка їх розвитку
 • Підтримувати освітні програми за допомогою адекватних людських, фізичних та фінансових ресурсів
 • Фінансова достатність для підтримки майбутнього зростання установи
 • Виступати інкубаторами ідей та сприяти суспільству та діловому співтовариству через програми, які підтримуватимуть загальний розвиток та добробут Кіпру
 • Визнання визнаним акредитованим вищим навчальним закладом, що пропонує широкий спектр навчальних та професійних програм120336_pexels-photo-1595391.jpeg

InterNapa з першого погляду

Наш профіль

Internapa College - приватний вищий навчальний заклад, зареєстрований у Міністерстві освіти

Internapa College Інтернапа» був заснований як навчальний коледж імені Г. Таккаса в 2003 році, щоб пропонувати вищу освіту на широкій, ліберальній та сучасній основі і відкритий для всіх без різниці за статтю, релігією чи расою. У 2007 році Коледж у своїх зусиллях щодо розвитку як сучасного вищого навчального закладу цього регіону змінив назву на « Internapa College » (INC), щоб тісніше ототожнюватись із ширшим географічним районом.

Коледж пропонує акредитовані програми з питань гостинності

Приміщення

Internapa College проходить у двох локаціях, розташованих неподалік, Мартеленіо та Йоркіос, які відповідно підтримують академічну та адміністративну діяльність.

Мартеленіо

Основний корпус, будівля Marthelenio, складається з факультетів, кафедри академічної справи, лекційних залів, кухонної лабораторії, комп’ютерної лабораторії, персональної лабораторії працівника та їдальні та навчального ресторану.

Засоби

Основний корпус, будівля Marthelenio, складається з факультетів, кафедри академічної справи, лекційних залів, кухонної лабораторії, комп’ютерної лабораторії, персональної лабораторії працівника та їдальні та навчального ресторану.

* У процесі будівництва знаходиться додатковий поверх, який розширить наші можливості до 1100 студентів .

Йьоркіос

Нещодавно відремонтований будинок Йоркіос знаходиться в 100 м від будівлі Мартеленіо, на першому поверсі та на першому поверсі розміщена бібліотека, кабінети керуючого директором, рахунки та допуски.

Бібліотека

Бібліотека є важливою частиною нашого освітнього середовища та відкрита для студентів, викладачів та членів Коледжу, а також місцевої громади. Бібліотека укомплектована штатним бібліотекарем, кваліфікованим та досвідченим в роботі бібліотеки, і в ній є область для навчання та досліджень та доступ до комп'ютера / Інтернету.

Він складається з понад 5000 книг та періодичних видань, що забезпечує легкий доступ до інформації для всіх студентів та викладачів. Усі книги організовані за десятковою системою класифікації Деві та підтримуються спеціально виділеною комп'ютерною мережею. Бібліографічна інформація для кожної книги вводиться в бібліотечне програмне забезпечення ABEKT. Бібліотека може отримати доступ до електронних баз даних, що забезпечує додатковий ресурс для онлайн-досліджень, що дозволяє викладачам та персоналу отримати доступ до безлічі рецензованих статей з ряду періодичних видань.119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Місце розташування коледжу

Кіпрська Республіка є третім за величиною островом у Середземному морі і розташована на східній її частині. Кіпр є членом Європейського Союзу з 2004 року. Це сучасна космополітична країна, яка виходить заміж за європейською культурою з багатою історією. Острів Афродіта, як відомо, займає географічне положення між трьома континентами: Європою, Азією та Африкою.

Коледж розташований у східній частині острова в муніципалітеті Сотіра, неподалік від двох найпопулярніших європейських туристичних напрямків, Айя-Напа та Протарас. Таке розташування робить його ідеальним для занять в галузі управління готельними послугами, кулінарного мистецтва та ділового адміністрування. Студенти коледжу мають додаткову перевагу в тому, що вони можуть проводити свої літні стажування у відомих готелях та ресторанах.

Проживання в коледжі

Студентське житло розташоване в Айя-Напі, що пропонує студентам яскраве середовище провести тут під час навчання. Є кілька автобусних сполучень до коледжу, які займають близько тридцяти хвилин.120608_pexels-photo-Cyprus1.jpeg

Чому Кіпр

Чудова погода - цілий рік

Кіпр користується приємним середземноморським кліматом, із сухим літом з травня по жовтень та м’якою зимою із грудня по лютий. Літо тепле з високою температурою 32-38 ° C з безхмарним небом та морським вітером, створюючи приємну атмосферу в прибережних районах. Зимова температура коливається в межах 12-18 ° C протягом доби.

Основні напрямки туризму

Кіпр як острів оточений узбережжям, і його пляжі будуть дивувати вас своїми надзвичайними унікальними характеристиками. На Кіпрі є кілька провідних туристичних курортів Європи, що робить його ідеальним місцем для занять у сфері гостинності

Безпека

Згідно з останнім опитуванням, Кіпр - одна з найбезпечніших графств світу. Зокрема, він має одну з найнижчих показників злочинності та кілька найкращих показників для правоохоронних органів.

Рівень освіти

Кіпр пропонує високий рівень освіти з якістю вищої освіти та програм на Кіпрі, що забезпечується Кіпрським агентством забезпечення якості та акредитації у вищій освіті. Агентство дотримується процедур та критеріїв оцінки та акредитації Європейських стандартів та рекомендацій, які є вимогами Європейської мережі забезпечення якості (ENQA).

Насолоджуйтесь навчанням (і своїм часом на Кіпрі)

Історія: Історія та культура Кіпру є одними з найдавніших у світі. Археологічні розкопки датуються приблизно 9000 роками. Багатий культурний ландшафт острова включає сотні археологічних пам’яток, розкиданих по всьому острову, що представляють різні історичні періоди еволюції острова.

Вартість життя: Вартість життя на Кіпрі порівняно невисока, ціни значно нижчі, ніж у більшості країн Північної Європи. Кіпр пропонує високий рівень життя за доступною вартістю. Ціни на проживання в студентських приміщеннях в районі Айя-Напа дуже доступні.

Історія

Історія та культура Кіпру є одними з найстаріших у світі. Археологічні розкопки датуються приблизно 9000 роками. Багатий культурний ландшафт острова включає сотні археологічних пам’яток, розкиданих по всьому острову, що представляють різні історичні періоди еволюції острова.

Вартість життя

Вартість життя на Кіпрі порівняно низька, ціни значно нижчі, ніж у більшості країн Північної Європи. Кіпр пропонує високий рівень життя за доступною вартістю. Ціни на проживання в студентських приміщеннях в районі Айя-Напа дуже доступні.

Кіпрська гостинність

Кіпрська гостинність така ж відома, як сонце та море острова. Кіпріоти від природи - це теплий і люблячий народ, який відразу вражає відвідувачів Кіпру; атмосфера скрізь розслабляє та вітає. Кіпріоти - це дуже англомовне населення, тому познайомитися з людьми завжди легко.120609_pexels-photo-Cyprus.jpeg

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Internapa College

Мета програми - надати студентам академічні, професійні та управлінські компетенції, необхідні в ширшому секторі гостинності та туризму. Студенти піддаватимуться творчому ... [+]

Мета програми

Мета програми - надати студентам академічні, професійні та управлінські компетенції, необхідні в ширшому секторі гостинності та туризму. Студенти піддаватимуться творчому навчальному та підприємницькому середовищу з метою розвитку сильних лідерських якостей та професійної культури, орієнтованої на гостинність. Програма стимулює академічні принципи за допомогою рефлексивного навчання та критичного мислення на теоретичних та професійних курсах і, як інкубатор, підтримує студентів у використанні мультидисциплінарних підходів в управлінні, вирішенні проблем, ефективному прийнятті рішень та найкращих ділових практик. Поряд зі стажуванням та досвідом роботи, програма пропонує студентам можливість професійних мереж для просування їх майбутньої кар’єри. Випускники будуть сподіватися на роботу на керівних посадах та керівництві та працювати в різних організаціях в індустрії гостинності та туризму.... [-]

Кіпр Sotira
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
E304
5390 Sotira, Famagusta, Кіпр