Прочитайте офіційний опис

Ларнака коледж є одним з найяскравіших коледжів, створених в Ларнаці на Кіпрі і пропонує високі стандарти приватної освіти з широкого спектру програм для студентів з усього світу. Ларнака Коледж належним чином зареєстрована і визнана від міністерства "освіти і культури Кіпру. Коледж славиться своїм досвідом в галузі ділового адміністрування, готельного бізнесу та туризму, інформаційних і комунікаційних технологій. Ларнака Коледж є схваленим центром в наступне å Великобританії, Конфедерації туризму і гостинності Великобританії, а також Північної Ради додаткової освіти з Великобританії. студенти коледжу Ларнака можуть передати до Великобританії для подальших досліджень в будь-який час, якщо вони хочуть, щоб зробити це.

Факультет складається з висококваліфікованих академічних викладачів, досвідчених фахівців-практиків і дослідників, які знають, як збагатити освітній досвід студентів.

Засоби, кількість і рівень викладачів і координації курсів, що відповідають вимогам інноваційної європейської системи освіти, вносять свій внесок в надання Ларнаці коледжу престижу і унікальні особливості європейського коледжу.

Коледж Девіз "Знання-Мудрість-Успіх» лежить в основі філософії коледжу. Це є продовженням етос коледжу, який характеризується демократичним і позитивного клімату, поваги один до одного, розуміння і співпрацю.

Коледж знаходиться в своєму власному новому будинку, розташованому в самому центрі Ларнаки серед усіх міст об'єктів. Перший поверх складається з головного входу і вдома все особисті шафки студентів. На першому поверсі пропонує критий, велика парковка для співробітників і студентів. Другий поверх складається з приймальні, адміністративні офіси, факультет офісів, PC-лабораторії, кафе, бібліотека та кабінет директорів. Всі номери Лекційні та глядацькі зали знаходяться на третьому поверсі. І третій і другий поверхи пропонують досить туалет і кімната для прання зручності.

У зв'язку зі збільшенням попиту з боку студентів у всьому світі, ми намагаємося встановлених академічних представників з метою координації зусиль рекрутингу коледжу. Тому, ми будемо дуже раді об'єднати свої зусилля на благо наших студентів і наших організацій теж.

Ми з нетерпінням чекаємо від вас найближчим часом. Не соромтеся звертатися до нас за будь-якої додаткової інформації, необхідної.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • грецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Larnaca College

Ларнака коледж Школа бізнесу навчає людей в галузі ділового адміністрування та управління бізнесом на університетському рівні. ... [+]

Ларнака коледж Школа бізнесу навчає людей в галузі ділового адміністрування та управління бізнесом на університетському рівні.

Бізнес-адміністрування (бакалавр гуманітарних наук)

Business Administration (4 роки, плюс Додатковий фонд Рік, бакалавр мистецтв)

Структура курсу: МГТ 101 Введення в управління 2. MTH 102 Математика 3. ACC 103 Облік I 4. ECO 104 Мікроекономіка 5. CSC 105 Введення Комп'ютер 6. BUS 2... [-]
Кіпр Larnaca Пакистан Islamabad Бангладеш Dhaka  + 2 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Larnaca College

Це відмінна можливість об'єднати свої дослідження в області готельного менеджменту з дослідження і кар'єри зосередитися на Hotel Management. ... [+]

Це відмінна можливість об'єднати свої дослідження в області готельного менеджменту з дослідження і кар'єри зосередитися на Hotel Management. Наш шлях спирається на як великі теоретичні знання і день у день знати, як і призначений для людей, які хочуть розвивати і модернізувати свою кар'єру в готельній індустрії. Випускники цієї програми, тому, вигода від цілого ряду привабливих можливостей для кар'єрного зростання, починаючи з області гостинності та туризму є найбільш швидко зростаючим сектором зайнятості в економіці Кіпру.... [-]

Кіпр Larnaca Пакистан Islamabad Бангладеш Dhaka  + 2 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою