Прочитайте офіційний опис

Ризька юридична академія (RGSL) була заснована в 1998 році. Сьогодні це вища школа права, яка пропонує бакалавр, магістри та докторантизацію міждисциплінарне навчання в галузі права, бізнесу, фінансів, політики, міжнародних відносин та дипломатії. RGSL пропонує юридичну освіту англійською мовою студентам з усього світу. Навчання в RGSL пропонує унікальне поєднання глобального та місцевого в тому сенсі, що якість викладання знаходиться на найвищому міжнародному рівні, тоді як увага та турбота студентів є дуже локальними та індивідуальними.
Готель RGSL, розташований в самому серці Ризького району в стилі модерн, в центрі Балтійського регіону, націлений на забезпечення сильної академічної освіти в умовах постійно мінливого та взаємопов'язаного реального світу.
Два бакалаврських програми, започатковані у 2010 році, зосереджені на праві та бізнесі, право та дипломатії. Магістерські програми зосереджені на законах та фінанах, європейському та міжнародному праві, спеціалізовані ступені з міжнародного публічного права та прав людини, транскордонного комерційного права та законодавства та політики Європейського Союзу. Аналогічно, докторська програма, започаткована в 2013 році і пропонована в партнерстві з Копенгагенським університетом, охоплює теми в декількох дисциплінах та поєднує в собі дослідження, навчання та інші практичні заходи для завершення докторських досліджень.
Факультет РГСЛ представляє академічну майстерність, а також практичний досвід. Наші мешканці та гостьові факультети є викладачами та практиками, які працюють у провідних академічних установах у всьому світі, в ЄС та інших міжнародних установах, а також від провідних юридичних фірм та міжнародних компаній.
РГСЛ став важливим центром проведення заходів, які сприяють науково-дослідницькому дискурсу у сфері верховенства права, демократії та прав людини.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Riga Graduate School of Law