Transport and Telecommunication Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія TSI - поєднання класичних університетських традицій та інноваційних технологій, точних наук та творчого підходу. Призначення ТСО - стабільний попит на наших випускників на міжнародному ринку праці.

Transport and Telecommunication Institute (лат. Transporta un sakaru institūts - TSI) - сучасний університет з майже столітньою історією. TSI є університетом-наступником легендарних RKIIGA (Ризький Червонопрапорний інститут цивільної авіації) та RAU (Ризький авіаційний інститут). Сучасна версія TSI була створена в 1999 році. На сьогоднішній день TSI - це єдиний приватний технічний коледж університетського типу в Латвії, де можна отримати вищу освіту латвійською та англійською мовами.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI отримала постійну акредитацію в Латвії як вищому навчальному закладі.

Інститут здійснює навчальні програми за такими напрямками: транспорт і логістика, комп'ютерні науки, електроніка та телекомунікації, управління, авіаційний транспорт. У 2020 році всі напрями освіти ТСО отримали акредитацію на максимальний термін - 6 років.

Вибираючи ТСО, ви можете отримати вищу професійну освіту першого та другого рівнів, бакалаврат та магістр, підготувати та захистити докторську дисертацію.

Навчальні програми ТСО орієнтовані на практичну цінність освіти; тому програми розробляються у співпраці з експертами-партнерами ТСО.

TSI проводить багатогалузеву наукову роботу. За результатами експертної оцінки, Transport and Telecommunication Institute є єдиним серед приватних коледжів, включених до переліку провідних наукових установ, що діють у Латвії. Загальна кількість випускників інституту - понад 8900. Нинішня кількість студентів - понад 2600. Є студенти з Австрії, Азербайджану, Болгарії, Єгипту, Індії, Казахстану, Молдови, Монголії, Росії, України, Великобританії, США, Узбекистану та багатьох інших країн, що входять до ТСОС.Найпопулярнішими напрямами освіти для іноземних студентів є: логістика, інформаційні технології, авіація. TSI пропонує акредитовану освіту, чудовий науковий персонал, науково-дослідну та технологічну базу, що відповідає найновішим вимогам, найбільш продуманому навчальному середовищу та, звичайно, диплом, що приймається у більшості країн світу.

Розташування

Рига

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Рига, Латвія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія