Transport and Telecommunication Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія TSI - поєднання класичних університетських традицій та інноваційних технологій, точних наук і творчого підходу. Призначення TSI - стійке забезпечення наших випускників на міжнародному ринку праці.

Transport and Telecommunication Institute (лат. Transporta un sakaru institūts - TSI) - сучасний університет з майже столітньою історією. TSI - є університетом-наступником легендарних RKIIGA (Ризький Червонопрапорний інститут цивільної авіації) та RAU (Ризький авіаційний інститут). Сьогодні TSI була створена в 1999 році. На сьогодні TSI - це єдиний приватний університет технічного коледжу в Латвії, де можна здобути вищу освіту латвійською та англійською мовами.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI отримала постійну акредитацію в Латвії як вищому навчальному закладі.

Інститут забезпечує навчальні програми за такими напрямками: транспорт і логістика, комп’ютерні науки, електроніка та телекомунікації, управління, авіаційний транспорт (також пілотний). Зараз у 2020 році всі напрями освіти ТСО отримали акредитацію на максимальний термін - 6 років.

Ви можете отримати вищу професійну освіту на першому та другому рівнях, бакалавр та магістр, підготувати та захистити докторську дисертацію, вибравши ТСО.

Навчальні програми в Інституті орієнтовані на практичну цінність освіти, тому програми розробляються у співпраці з представниками індустрії партнерів ТСО.

TSI проводить багатогалузеву наукову роботу. За результатами експертної оцінки Transport and Telecommunication Institute є єдиним серед приватних коледжів, включених до списку провідних наукових установ, що діють у Латвії. Загальна кількість випускників інституту - понад 8900. Нинішня кількість студентів - понад 2600. Є студенти з Австрії, Азербайджану, Болгарії, Єгипту, Індії, Казахстану, Молдови, Монголії, Росії, України, Великобританії, США, Узбекистану та інші країни, що входять до ТСОС.
Найпопулярнішими напрямами освіти для іноземних студентів є: логістика, інформаційні технології, авіація. TSI - це акредитована освіта, чудовий викладач, науково-технічна база, що відповідає найновішим вимогам, максимально враховуване навчальне середовище і, звичайно, диплом, що приймаються в більшості країн світу.

Розташування

Рига

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Рига, Латвія