Прочитайте офіційний опис

Kauno Kolegija / Університет прикладних наук є - державна організація, яка надає вищу освіту в галузі технологій, соціальних наук, біомедицина, гуманітарним наукам і мистецтву. Це один з найбільших вищих навчальних закладів не лише в Литві, але і у всьому Балтійському регіоні.

Kauno Kolegija активно сприяє реалізації державної політики регіонального розвитку -вивчення програми реалізуються не лише в Каунасі, а й в Кедайняй, Друскінінкай і Таураге. Все разом це пропонує більш 40 навчальних програм. Більше 8000 студентів в даний час вивчення і приблизно 600 викладачів в даний час працюють тут.

Успіх Kauno kolegija заснована на партнерстві між студентами, викладачами і роботодавцями в процесі підготовки фахівців, які набувають вищу освіту і практичні навички в короткий термін, як правило, з трьох років. Тісна співпраця між Kauno kolegija і роботодавців робить позитивний вплив на студентській зайнятості на підприємствах і в інших установах.

Міжнародне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків Kauno kolegija. Участь у міжнародних мереж і програм забезпечує активне впровадження положень Болонського процесу в академічних та інших видів діяльності. Міжнародне співробітництво прагне до підвищення якості досліджень, прикладних досліджень та забезпечує відповідність Kauno kolegija випускників навички з еволюційних потреб міжнародного ринку праці.

Спільнота Kauno kolegija співпрацює з іншою освітою і науково-дослідних установ, організацій та пов'язаних бізнес-структур. Це співробітництво здійснюється відповідно до цілей навчального процесу, потреб міжнародного ринку праці та стратегії регіонального розвитку.

Думка студентів користується великою повагою тут - представники, делеговані студентів активно брати участь у діяльності інституційних себе - уряду.

Факти і цифри

Kauno kolegija / Університет прикладних наук була створена 1 вересня 2000 після того, як двійковий система вищої освіти, що складається з двох типів вищої освіти, що надаються коледжів і університетів був введений в Литві.

У 2005 р група експертів, призначених Міністерством освіти і науки Литовської Республіки оцінив досягнення і прогрес інституту наступної процедури оцінки, встановлену законом і дав відмінні оцінки оцінки. Після акредитації Kauno kolegija / Університет прикладних наук було надано право присуджувати професійного бакалавра Диплом та додаток до диплома, який задовольняє вимогам європейської вищої освіти.

Сьогодні Kauno kolegija / Університет прикладних наук є одним з найбільших коледжів в Литві, з спільнотою близько 73 000 студентів і близько 1000 співробітників (дані на жовтень, 2013).

Більше 1 800 студентів закінчити університет щороку.

Установа забезпечує перші дослідження циклу в області технологій, біомедицини, гуманітарних, соціальних наук і мистецтва. Існує широкий спектр навчальних програм - Повністю 47.

Всі програми ступеня розроблені з метою оснастити учням глибокої теоретичної підготовки та забезпечити максимальну підготовку практичних навичок. Приблизно від 30 до 50 відсотків від загального навчального часу на Kauno kolegija / Університет прикладних наук витрачається на розробку студента практичні навички.

Вік студентів на Kauno kolegija / Університет прикладних наук року коливалася від 18 до 60 років. Середній вік студент 22,4 років (дані на жовтень, 2013). Навчання майже дві третини майбутніх професіоналів покривається державою, в той час як інші студенти платять за навчання.

Учні позитивно ставляться до модернізації досліджень: 75 відсотків учасників опитування зазначили, що дослідження в університеті познайомився і навіть перевершила їх очікування.

Університет має 4 факультету в Каунасі і 3 регіональних відділення в Кедайняй, Таураге і Друскінінкай.

Більше 70 лабораторій і майстерень є. Бібліотека складається з 7 відділів і має більш ніж 65 000 видань на литовському, англійською, німецькою, російською, французькою та іншими мовами.

Студенти розміщуються в 4 гуртожитках.

В період 2009 - 2013 університет інвестував понад 30 млн літів для поліпшення якості вищої освіти та оновлення або нового будівництва приміщення Центру. Поліпшення роботи фінансувалися зі структурних фондів Європейського Союзу та фінансується спільно з університетом. З 2004 Kauno kolegija / Університет прикладних наук заохочуватися і здійснюватися 24 проектів, фінансованих через Структурні фонди Європейського Союзу і виступав в якості партнера в дванадцяти більше проектів.

Kauno kolegija / Університет прикладних наук, лідер рейтингу

Kauno kolegija / Університет прикладних наук пишається суспільного визнання. В 2O13, литовський журнал Veidas (Face) оголосила, вже в п'ятий раз, рейтинг Литви коледжів, де Kauno kolegija / Університет прикладних наук є першим серед державних коледжів.

У 2013 році 13 держава і 11 недержавних литовські вузи були оцінені окремо. Всі вони були оцінені відповідно до 9 критеріїв, які мали різну кількість балів, призначених та вагових співвідношеннях оцінюється, та включених консультування і прикладних наукових / артистичну роботу (18 балів); найвищі оцінки виконанні викладачів і випускників (3 очка); викладацький склад коледжу (6 балів); коледж інтернаціональність (15points); різноманітність навчальних програм (8 балів); умови навчання (11,5 балів); думка студентів (15 очок); попит спеціальності придбаного в коледжі на ринку праці (28 балів); і коледж фінансування (5,5 очка).

Загальна сума всіх показників Kauno kolegija / Університет прикладних наук є 47,82 очка. Найбільш оцінені сфери консультування та прикладних наукових / артистичну роботу (10,48 балів); продуктивність викладачів і випускників (1,75 бала); викладацький склад (3,18 очка); і вивчити умови (4,69 бала).

Рейтинг литовських державних коледжів, 2013

1) Kauno kolegija / Університет прикладних наук (47,82 бала). 2) Vilniaus kolegija / Університет прикладних наук (46,08 бала). 3) Utenos kolegija / Утена Університет прикладних Scienses (37,36 очка). 4) Kauno miškų ІК aplinkos inžinerijos kolegija / Каунас Коледж лісового господарства та охорони навколишнього середовища (37,19 бала). 5) Žemaitijos kolegija / Жемайтійського коледж (36,47 очка). 6) Vilniaus technologijų ІК Dizaino kolegija / Вільнюс Коледж технологій та дизайну (32,73 очка). 7) Klaipėdos valstybinė kolegija / Клайпедського державного коледжу (32,31 очка). 8) Kauno Technikos kolegija / Каунас Університет прикладних інженерних наук (27,8 очка). 9) Alytaus kolegija / Університет прикладних наук (27,62 бала). 10) Lietuvos Aukštoji jūreivystės Mokykla / Литовський морської академії (24,67 бала).

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • литовський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Kaunas College - University Of Applied Sciences

Практика зосереджені наукові студентів програми меблювання зі знанням економічних, соціальних і прикладних наук, а також бізнес-навичок, необхідних у сфері туризму та гос ... [+]

Практика зосереджені наукові студентів програми меблювання зі знанням економічних, соціальних і прикладних наук, а також бізнес-навичок, необхідних у індустрії туризму та гостинності.

Обов'язкове частина навчальної програми складається з: - загальноосвітніх предметів - 15 ECTS кредитів (Філософія, Основи прикладних досліджень, інформаційних технологій); - Професійні предмети - 105 ECTS кредитів (ділової англійської, іноземної мови (німецька / французька), Бізнес Економіка, Прикладна математика, Подорожі Географія, міжкультурної комунікації, Основи маркетингу, туристичних послуг та інфраструктури, управління, маркетингу туризму, Фінанси, ділової етики, Право, бухгалтерський облік); - Спеціалізація предмети - 21 ECTS кредитів (Hotel Management, Приготування їжі Технологія, F & B Робітники, туристична компанія Менеджмент, Туризм і довкілля, транспорт); - Факультативні предмети - 9 ECTS кредитів; - Практичне навчання - 30 ECTS кредитів (в туристичних підприємств / готелів).... [-]

Литва Каунас
інформація
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою