Klaipeda University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет

72603_1.jpg

Клайпедський університет сьогодні

5 жовтня 1990 року Голова Верховної Ради (Відтворення Сейм) Вітаутас Ландсбергіс підписав Указ № 1-640 про створення Клайпедського університету з 1 січня 1991 року.

Клайпедський університет розпочав свою академічну діяльність з трьох факультетів (морської інженерії, педагогіки, гуманітарних та природничих наук) та близько 3000 студентів. Він відзначив своє 25-річчя з 4500 студентів на факультетах морського машинобудування та природних наук, гуманітарних та освітніх наук, соціальних та медичних наук, а також в Академії мистецтв, Інституті безперервних досліджень та Інституті історії Балтійського регіону та Археологія Протягом 25 років академічний колектив університету збільшився з 300 до майже 700 вчителів та дослідників, у тому числі 59% докторів наук та / або визнаних художників.

В даний час університет реалізує понад 100 навчальних програм у всіх трьох циклах, забезпечуючи сучасні знання, що базуються на дослідницьких та технологічних інноваціях, що забезпечує високу вищу освіту та високі професійні навички та розвиває розумну, відповідальну та творчу особистість. Наш Alma Mater має понад 30 600 випускників, до складу яких входять кандидати наук, члени Сейму і уряду, керівники великих підприємств, інженери, вчителі, солісти та театральні спеціалісти.

Клайпедський університет відзначає своє 25-річчя Клайпедський університет був заснований 5 жовтня 1990 року. Автор П. Лілейкікіс. Оригінал фотографії зберігається в Центральному державному архіві Литви

Більше 60 дослідницьких та навчальних лабораторій, ботанічний сад, дослідницьке судно " Мінтіс" , науково-дослідний та навчальний вітрильник " Брабандер" , яхта " Одісія", Центр відкритого доступу до морських досліджень, навчальний театр, концертний зал з відмінною акустикою та орган "Рігер-Клосс" , Екуменічна Євангелічна каплиця, фонди бібліотечного фонду з майже 500 000 примірниками, а видавництво надає важливу інфраструктуру, що дозволяє успішно розвивати мистецьку діяльність на міжнародному рівні, фундаментальні та прикладні наукові дослідження, діяльність з експериментального розвитку в сферах фізичні, біомедичні, технологічні, соціальні науки та гуманітарні науки. Університет щорічно впроваджує понад 60 міжнародних і національних дослідницьких проектів, співпрацює з дослідницькими та академічними партнерами в Європі та інших частинах світу, бере участь у діяльності міжнародних фондів, програм та мереж.

Мистецтво є невід'ємною частиною університетської академічної діяльності. Дослідження, проведені в університеті, пов'язані з історією, культурою та мистецтвом Східної Пруссії, Малої Литви (Прусська Литва) та Клайпедського регіону: це дозволяє ознайомитись з історичними, мовними, конфесійними, музичними та етнічними спадщину і дозволяє істотно покращити можливості її безперервності.

Клайпедський університет був заснований в географічній зоні, унікальної з економічних, культурних та геополітичних аспектів, тобто на литовському узбережжі, що похвалився єдиним портом Литви: на національному рівні вживаються спроби розвивати Клайпеду як столичний центр та збільшити міжнародна конкурентоспроможність Литви як морської держави. З 2008 року Клайпедський університет реалізує Державну програму інтегрованого дослідницького, дослідницького та бізнес-центру Marine Valley для розвитку морського сектору Литви і таким чином послідовно зміцнює своє лідерство у сферах морських наук та технологічних інновацій.

Сертифікати

28 жовтня 2016 р. В Клайпедському університеті здійснено аудит моніторингу систем управління, що відповідають вимогам стандартів ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та BS OHSAS 18001.

Оновлені сертифікати були видані:

  • ISO 9001: 2008
  • ISO 14001: 2004
  • BS OHSAS 18001

Розташування

Клайпеда

Klaipeda University

Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія