BBI Luxembourg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наші програми суворо балансують практичні заняття з наглядовими та діловими знаннями, необхідними для студентів, щоб стати ефективними особами, які приймають рішення в рамках комплексної організації гостинності. Як тільки ви закінчите BBI , ви будете готові взяти на себе відповідальні обов'язки на початку вашої кар'єри і бути продуктивним членом команди, починаючи з першого дня роботи.

Програми навчання, а також структура, цілі, стратегії та педагогіка є однаковими в обох інститутах. Те ж саме стосується і педагогічних кадрів, які діляться досвідом і навичками між двома структурами, отриманими з 1990 року створення BBI . Інститути BBI призначені в першу чергу як «Школа для гостинності та туристичного бізнесу» з міжнародним виміром. Наша стратегія базується на динамічності, відкритості та залученні до «суспільства знань» - європейського бачення майбутнього. Дійсно, завдяки цьому баченню вища освіта також отримує користь від фантастичного зростання.

Наші інститути особливо відомі за їх освітні інновації, і, на хвилину висуваючи скромність, наше навчання виділяється завдяки постійному пошуку досконалості. Наші результати, з точки зору задоволення студентів, справжніх професійних відкриттів та відносин з гостинною та туристичною індустрією, доводять, що ми є частиною провідних академічних інститутів для менеджменту.

BBI пропонує 3-річні магістерські та 2-річні магістерські програми, що забезпечують справжню міжнародну підтримку, забезпечують тих творчих людей, які мають пристрасть і які поділяють спільні цінності, готові вирішувати проблеми, пов'язані з управлінням гостинності та туризму. Ми забезпечуємо першокласну освіту для кар'єри в сфері готельного господарства та туризму - найшвидшого зростання галузі у світі.

Програми в основному відображають англосаксонський освітній формат, підкреслюючи практичний, практичний та міждисциплінарний підхід до навчання. Три основні напрямки навчальних програм:

  • Управління освітою операцій
  • Освіта в галузі управління бізнесом
  • Практична освіта - стажування

Розташування

Вільц

BBI - LUX Campus

Address
Château de Wiltz
L-9516
G.D. of Luxemburg

9516 Вільц, Дікірх, Люксембург
Веб-сайт
Телефон
+352 27 91 12 92

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія