Прочитайте офіційний опис

Про університет LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

Навчаючись у Люксембурзі, LUNEX University є приватною школою, яка спеціалізується в галузі спорту, охорони здоров'я, терапії та профілактичної медицини. Як міжнародно-орієнтована школа, LUNEX пропонує навчальні програми, визнані в усій Європі та чудово адаптовані до світового ринку.

Наше програмне портфоліо відрізняється стабільністю та соціальною актуальністю та надає студентам нові підходи та перспективи щодо нових сфер спорту та охорони здоров'я. Кожна навчальна програма викладається 100% англійською мовою міжнародною академічною командою, що приїжджає з інститутів по всьому світу. Завдяки поєднанню теоретичних курсів та практичного досвіду, студенти LUNEX навчаються стати експертами та лідерами у своїй галузі та розвиватися в глобалізованому світі.

 • Міжнародна школа з людським дотиком
 • 4 навчальних програми в галузі охорони здоров'я та спорту (включаючи підготовчий семестр)
 • 100% курси англійської мови
 • Міжнародна та багатокультурна команда

Наші 3-річні програми навчання в галузі спорту та охорони здоров'я

Сьогодні LUNEX пропонує 3 ступеня бакалавра, які доступні після принаймні 12 років шкільної освіти або еквівалентної попередньої освіти. Ці навчальні програми були розроблені відповідно до Болонського процесу для практичної кар'єри та професій по всій Європі і були акредитовані Міністерством вищої освіти і досліджень (MESR) в Люксембурзі.

Ми розділили наші програми на 2 окремі сфери: медичні науки, з одного боку, і управління з іншого.

Бакалавр LUNEX в галузі наук про здоров'я

 • Фізіотерапія B.Sc. готує майбутніх випускників до професії фізіотерапевта з метою поліпшення здоров'я людей.
 • Вправа та спортивна наука B.Sc. дозволяє студентам отримувати знання та практичний досвід наукових принципів, пов'язаних з руховим навчанням, фізіологією, харчуванням, біомеханікою або навіть психологією.

Бакалавр LUNEX в управлінні

 • Міжнародний спортивний менеджмент BA пропонує знання та розуміння управління бізнесом, пов'язаним із спортом, з метою надання учням всіх необхідних ноу-хау, щоб мати можливість працювати в міжнародному середовищі навколишніх спортивних організацій.

Наш підготовчий семестр: Основний семестр

На додаток до наших бакалаврів, ми розробили підготовчий семестр під назвою «Фондний семестр» з метою допомогти студентам підвищити рівень англійської мови та / або посилити свої знання в галузі наук (включаючи хімію, фізику та біологію). Студенти можуть починати навчання з семестру перед початком нашої фізіотерапії (B.Sc.) або вправи

Крім того, університет LUNEX передбачає розширення програмного портфеля, щоб у найближчому майбутньому запропонувати своїм студентам ступінь магістра.

Наш сучасний і унікальний кампус в Люксембурзі

Розташований у самому серці Європи, LUNEX має ідеальне географічне розташування, яке надає доступ до нових ринків по всьому світу і пропонує цікаву мережу експертів. Це включає спортивні організації, клуби та федерації або навіть навчальні центри та терапевтичні практики. Що стосується нашого кампусу в Діфферданж (названий Європейський спортивний місто 2018), то він розташований за декілька метрів від стадіону та спортивних об'єктів. Крім того, кампус був повністю відремонтований і зараз обладнаний найсучаснішими технологіями, а також сучасним і цифровим середовищем, що дозволяє студентам оптимально виконувати всі кейси і практичні вправи.

116173_Photo_LUNEX_2.png

На LUNEX студенти мають можливість навчатися в унікальному навчальному середовищі. Дійсно, кампус був побудований замість старого басейну Differdange і структура басейну була перетворена в аудиторію. Крім того, на підлозі були розроблені всепогодні бігові доріжки для навчання студентів у різних класах і зонах відпочинку.

Навіщо навчатися в університеті LUNEX?

 • Навчальні програми адаптовані до глобального ринку праці
 • Індивідуальна та індивідуальна підтримка кожного студента
 • Оптимальне поєднання теорії та практичного досвіду
 • Гнучкі програми для супроводу високопродуктивних видів спорту та кар'єри
 • Найсучасніша техніка
 • Міжнародне навчальне середовище
 • Міждисциплінарний обмін

Як подати заявку на програму навчання LUNEX

Щоб подати заявку на одну з наших програм, ви повинні мати щонайменше 12 років шкільної освіти або еквівалентну попередню освіту. Якщо ви виконуєте цю вимогу, вам просто необхідно заповнити нашу анкету та взяти участь в одному з наших днів прийому (прийомних тестів).

За вашою інформацією, термін подання заявки відсутній, це можна застосувати протягом усього року.

Більш детальну інформацію можна знайти на нашому сайті.

Будьте частиною цього! Будьте частиною LUNEX!

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Міжнародна програма управління спортом (BA) дозволяє студентам отримати глибокі знання з управління бізнесом та економіки, з тим щоб підготувати їх до успішної кар'єри в ... [+]

Сьогодні спорт є унікальною, глобальною та зростаючою галуззю. Це вже не просто діяльність, а розвага, а також бізнес, який став справжнім викликом серед організацій. Отже, потреба у кваліфікованих спортивних менеджерів сьогодні важливіша, ніж будь-коли.

Міжнародний ступінь управління спортом пропонує студентам глибокі знання з економіки та аспектів управління бізнесом, що застосовуються до міжнародного спорту . Цей ступінь бакалавра в галузі управління спортом спрямований на підготовку майбутніх відповідальних і технічно компетентних менеджерів у галузі спорту, які здатні вести, керувати та керувати діловими, спортивними організаціями та установами.... [-]

Люксембург Differdange
інформація
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, Люксембург