LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

Навчаючись у Люксембурзі, LUNEX University є приватною школою, яка спеціалізується в галузі спорту, охорони здоров'я, терапії та профілактичної медицини. Як міжнародно-орієнтована школа, LUNEX пропонує навчальні програми, визнані в усій Європі та чудово адаптовані до світового ринку.

Наше програмне портфоліо відрізняється стабільністю та соціальною актуальністю та надає студентам нові підходи та перспективи щодо нових сфер спорту та охорони здоров'я. Кожна навчальна програма викладається 100% англійською мовою міжнародною академічною командою, що приїжджає з інститутів по всьому світу. Завдяки поєднанню теоретичних курсів та практичного досвіду, студенти LUNEX навчаються стати експертами та лідерами у своїй галузі та розвиватися в глобалізованому світі.

 • Міжнародна школа з людським дотиком
 • 6 навчальних програм зі здоров’я та спорту (плюс підготовча програма)
 • 100% курси англійської мови
 • Міжнародна та багатокультурна команда

Наші 3 та 5-річні навчальні програми у галузі спорту та здоров'я

Сьогодні LUNEX пропонує 3 ступеня бакалавра, які доступні після принаймні 12 років шкільної освіти або еквівалентної попередньої освіти, а також 3 ступеня магістра. Ці навчальні програми були розроблені відповідно до Болонського процесу для практичної кар'єри та професій по всій Європі та були акредитовані Міністерством вищої освіти та досліджень (МОН) у Люксембурзі.

Ми розділили наші програми на 2 окремі сфери: медичні науки, з одного боку, і управління з іншого.

Бакалавр та магістр LUNEX в галузі медичних наук

 • Бакалавр та магістр фізіотерапії готують майбутніх випускників до професії фізіотерапевта, щоб покращити здоров'я людей.
 • Бакалавр спорту та фізичних вправ дозволяє студентам отримати знання та практичний досвід наукових принципів, пов'язаних з моторним навчанням, фізіологією, харчуванням, біомеханікою чи навіть психологією.
 • Майстер наук із спорту та фізичних вправ дозволяє студентам поглибити свої знання та змогти оцінити та оптимізувати результативність та здоров’я спортсменів та пацієнтів тощо.

Ступінь бакалавра LUNEX та магістра в галузі управління

 • Міжнародний бакалавр спортивного менеджменту пропонує знання та розуміння управління бізнесом, пов'язаним зі спортом, щоб дати студентам усі необхідні ноу-хау, щоб мати можливість працювати в міжнародному середовищі навколо спортивних організацій.
 • Міжнародний майстер спортивного менеджменту * дає можливість студентам здобувати передові знання та навички у спортивному бізнесі.

Наша підготовча програма: Програма фонду

На додаток до наших бакалаврських ступенів ми розробили підготовчу програму під назвою «Фондова програма» з метою допомогти студентам покращити рівень англійської мови та / або посилити свої знання з наук (включаючи хімію, фізику та біологію). Студенти можуть вирішити розпочати навчання за програмою «Фундація», перш ніж перейти до одного з бакалаврських ступенів.

Наш сучасний і унікальний кампус в Люксембурзі

Розташований у самому серці Європи, LUNEX має ідеальне географічне розташування, яке надає доступ до нових ринків по всьому світу і пропонує цікаву мережу експертів. Це включає спортивні організації, клуби та федерації або навіть навчальні центри та терапевтичні практики. Що стосується нашого кампусу в Діфферданж (названий Європейський спортивний місто 2018), то він розташований за декілька метрів від стадіону та спортивних об'єктів. Крім того, кампус був повністю відремонтований і зараз обладнаний найсучаснішими технологіями, а також сучасним і цифровим середовищем, що дозволяє студентам оптимально виконувати всі кейси і практичні вправи.

116173_Photo_LUNEX_2.png

На LUNEX студенти мають можливість навчатися в унікальному навчальному середовищі. Дійсно, кампус був побудований замість старого басейну Differdange і структура басейну була перетворена в аудиторію. Крім того, на підлозі були розроблені всепогодні бігові доріжки для навчання студентів у різних класах і зонах відпочинку.

Навіщо навчатися в університеті LUNEX?

 • Навчальні програми адаптовані до глобального ринку праці
 • Індивідуальна та індивідуальна підтримка кожного студента
 • Оптимальне поєднання теорії та практичного досвіду
 • Гнучкі програми для супроводу високопродуктивних видів спорту та кар'єри
 • Найсучасніша техніка
 • Міжнародне навчальне середовище
 • Міждисциплінарний обмін

Як подати заявку на програму навчання LUNEX

Щоб подати заявку на одну з наших програм, ви повинні мати щонайменше 12 років шкільної освіти або еквівалентну попередню освіту. Якщо ви виконуєте цю вимогу, вам просто необхідно заповнити нашу анкету та взяти участь в одному з наших днів прийому (прийомних тестів).

За вашою інформацією, термін подання заявки відсутній, це можна застосувати протягом усього року.

Більш детальну інформацію можна знайти на нашому сайті.

Будьте частиною цього! Будьте частиною LUNEX!

* Наразі в акредитації

Розташування

Відмінність

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Відмінність, Люксембургський округ, Люксембург

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми