American University Of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет Місія

Місія AUT є створення інноваційної, ТЕХНОЛОГІЯ-RICH, підприємницька, дослідне середовища навчання університету, який виробляє громадянськи ACTIVE і РИНКОВІ ГОТОВИЙ випускників.

Історія університету

Американський технологічний університет (AUT) була заснована пані Гхада Hinain в 1998 році в Фідаров - Halat, Ліван як не для отримання прибутку, приватна установа вищої освіти і отримав його президентський указ 2143 в січні 2000 року.

AUT тепер три додаткові кампуси в Тріполі, Тир і Аккара. Програма Tripoli за межами кампуса почав свою діяльність в 2002 році.

AUT пропонує 27 спеціальностей на університетському рівні (бакалавр) і шести випускників програми (магістрів) у рамках трьох факультетів: ділового адміністрування, прикладних наук і мистецтв і гуманітарних наук. З більш ніж 3000 випускників і близько 1500 нинішніх студентів і 90 повний робочий день і неповний робочий день інструкторів і 65 штатних співробітників, AUT був успішним у наданні кожному зі своїх студентів особистої уваги, якість освіти, а також міжнародного впливу, які підвищують значно кар'єрних перспектив її випускники.

Акредитація

AUT отримала повний статус університету 18 січня 2008 року по указу 8465 з обома бакалаврату та магістратури програм, акредитованих Міністерством вищої освіти в Лівані. AUT тепер членом AACSB International (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу) і АВЕТ (акредитаційний рада з інженерних наук і технологій) міжнародних органів з акредитації.

Культура і спадщина

AUT Турботи для культури і спадщини Основна мета цього проекту AUT для Національного Дня спадщини 2015 року є кампанія з підвищення обізнаності про важливість СПАДЩИНИ культурної столиці, використовуючи різні інноваційні технології, щоб надати відвідувачам більш творчого і достовірної інформації про об'єкти культурної спадщини.

  • бронзовий вік
  • фінікійський
  • перський
  • Римський період
  • Crusaider Період

Розташування

Ліван Інтернет

Address
Byblos Highway, Fidar - Halat, Lebanon
Ліван Інтернет, Ліван

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited