University of Mauritius

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

University of Mauritius (UoM) розташований у місті Редуіт, невеликому містечку в самому серці Маврикію. UoM була заснована в 1965 році з по суті національною перспективою. Спочатку в університеті було три школи, а саме: сільське господарство, адміністрація та промислові технології. З часом вона розширилася до п'яти факультетів, а саме: сільського господарства, інженерії, права та менеджменту, науки та соціальних досліджень

Бачення та місія університету

Бачення

Розмістити УМ як науково-дослідний і підприємницький університет.

Це нове бачення дає можливість МО відігравати активну роль у розбудові людського, інтелектуального, ділового та соціального капіталу, необхідного для нашої країни для розвитку інноваційної економіки.

Щоб досягти цього бачення, UoM не тільки розвинув тристоронні відносини (UoM-Government-Industry), але й тісно співпрацює з громадою в тому, що придумано як чотириразова спіраль інновацій, як показано нижче:

117248_ScreenShot2019-06-25at10.41.20AM.png

Опис місії

Розробити екологічну систему для навчання світового рівня, успішних та інноваційних досліджень, а також розвивати підприємницьку культуру на користь Маврикію та суспільства в цілому.

Розташування

Редуїт

Address
80837
Редуїт, Район Мока, Маврикій

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія