Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про APIIT

Азіатсько-Тихоокеанський Інститут Інформаційних Технологій пропонує цілий ряд програм, призначених для випуску високопрофесійних випускників, шляхом надання нашим студентам навчального досвіду на міжнародному рівні, тісно пов'язаного з галузевими вимогами. Будучи інтегральним членом освітньої групи APIIT, що складається з Азіатсько-Тихоокеанського університету технологій

Програми APIIT пропонуються разом з нашим давнім міжнародним партнером, Стаффордширським університетом, Великобританія. За цією схваленою спільною домовленістю APIIT надає ступені університету Стаффордшир, використовуючи таку ж навчальну програму та відповідає тим же самим навчальним закладам, процесам навчання та вдосконаленню якості оцінювання, як у Великобританії, з метою забезпечення порівнянності студентського досвіду та академічних стандартів.

Креативні індустрії в Малайзії та Регіоні ведуть шлях з перспективними стаффордширськими університетськими курсами @ APIIT в області дизайнерської інновації

Дійсно, система освіти APIIT випускає випускників, які втілюють зобов'язання Стаффордшира у випуску Стаффордширського випускника - випускників, які володіють ключовими навичками працевлаштування, підприємництва та підприємництва, - і здатністю виділятися на ринку праці. Як студенти APIIT, які навчаються на стаффордширському університеті, наші студенти отримують набагато більше, ніж просто розуміння своїх предметів, але залишатимуться з набором атрибутів, які потенційні роботодавці не тільки шукатимуть, а будуть цінувати та поважати. У той же час власний Фонд та дипломні програми APIIT також за зовнішнім забезпеченням забезпечуються Стаффордширським університетом, який гарантує студентам отримання міжнародної кваліфікації, що забезпечує успішне просування в ступінь їх вибору.

Такий підхід у забезпеченні міжнародно-орієнтованого навчання також поширюється за межі Малайзії і тісно реплікується в межах нашої сім'ї філіалів Campus APIIT, що діють на Шрі-Ланці та в Індії. Серед перших інститутів MSC-статусу Малайзії, APIIT також досягла значного успіху у дослідженні, розробці та комерціалізації, вигравши більше 50 малайзійських та міжнародних нагород сучасним новинкам, продуктам та студентам. Визнаючи його спрямованість на якість освіти, освітня група APIIT отримала нагороду Прем'єр-міністра у 2011 році, а також Міністерство міжнародної торгівлі та промисловості в Малайзії.

Академічні програми APIIT затверджені Міністерством освіти Малайзії, а кваліфікація повністю або тимчасово акредитована Малайзійським кваліфікаційним агентством (MQA).

Чому навчаються в Куала-Лумпурі, Малайзія

Там щось для всіх

Куала-Лумпур (KL) вже давно є місцем навчання для студентів з Індонезії, Китаю, Індії, Пакистану, Центральної Азії, Європи, Близького Сходу, Мальдівських островів, Африки та країн Південно-Східної Азії. На додаток до прекрасної країни Малайзії, її різноманіття населення та стабільних умов, величезний різноманітний курс, який ми пропонуємо - від ІТ та технологій до біотехнології та засобів масової інформації, - дає змогу всім нашим студентам навчатись протягом усього життя.

Високі академічні стандарти та міжнародне визнання

Освіта є інвестицією, тому ви хочете переконатися, що ви отримаєте високу кваліфікацію та високий рівень навчання. Протягом багатьох років ми адаптувалися до сучасних методів та засобів навчання, не відкидаючи цінностей традиційних навчальних підходів. Ви можете бути впевнені, що ви отримаєте кваліфікацію освіти, що відповідає міжнародним стандартам та визнання. Ці кваліфікації є переказними та визнані іншими університетами, включаючи Великобританію та Австралію. Звичайно, наша кінцева мета полягає в тому, щоб ваша кваліфікація та навчання були передані та оцінені у робочій силі.

Ви будете вдосконалювати свій англійський

Малайзія пропонує величезну можливість вивчати та освоювати нові мови. Наше багатокультурне розмаїття та населення складається з носіїв англійської, бахаса-мелаю, мандарин, китайських діалектів, тамілів та безлічі інших. Ви зустрінетесь та навчаєтесь зі студентами з усього регіону, надаючи вам можливість говорити та практикувати нові мови. Більшість студентів володіють англійською мовою, а наші заняття проводяться англійською мовою. Ви також можете взяти додаткові уроки англійської мови, перш ніж почати своє навчання.

Доступний варіант

Загальна вартість навчання та проживання в Малайзії, як правило, нижча, ніж у більшості країн, які пропонують міжнародно визнані та якісні програми навчання.

Центр технологій та мультимедіа

Мультимедийний суперкоридж уряду Малайзії (MSC) був започаткований у 1996 році, щоб просунути країну в інформаційну епоху за допомогою низки ініціатив або провідних програм, що включають електронне державне управління, розумні школи, телемедицину, дослідження
Малайзія також підтверджує свою репутацію в історії архітектури від старої до нової. Приходь і побач одну з найвищих бетонних башт у світі! Стояючи на 421 метрів, башта Куала-Лумпур була побудована місцевою фірмою, яка виступала в ролі телекомунікаційної та радіомовної вежі. Окрім складної архітектури, ви також можете взяти їзду в одному з чотирьох експрес-ліфтів у верхній частині та помилуватися видом з набережної.
Стоячи над горизонті Куала-Лумпур, 452-метрові башти "Близнюки Петронас" є національним пам'ятником і знаменитою гордістю країни. 88-поверхова будівля привабливого скляного та сталевого фасаду - інтегрований комплекс з комерційними, роздрібними, готельними, конвенційними, розважальними закладами та житловими приміщеннями.

Легко доступний

Малайзію легко добратися на рейси з усього світу. Він також доступний морським та сухопутним транспортом із сусідніх країн, таких як Індонезія, Сінгапур та Таїланд. Міжнародний аеропорт KL, KLIA - це домашнє середовище аеропорту з високими технологіями. Це - зайнятий аеропорт хостинг і обробка польотів, які вилітають і землі з усього світу.
Якщо ви є ентузіастом автомобільних перегонів, вам буде приємно дізнатись, що гоночний трек Формули-1 розташований недалеко від аеропорту, де в березні кожного року проходить Формула-1. Трек також обслуговує мотоциклів і ралі в протягом року.

Досвід культурної різноманітності

Ви відкриєте для себе чудове злиття найдавніших цивілізацій Азії - малайського, китайського, індійського, з величезним святом фестивалів, звичаїв та традицій та безлічі багатокультурних кухонь.
Харчування в Малайзії - пригода для любителів їжі. Існує велика різноманітність - від гострої малайської їжі, нескінченного різноманіття китайської кухні, екзотичної кухні з Індії, західної кухні, до Нйонії та португальської кухні. Подавайте популярні малайзійські страви, такі як сатай, насі ламак, ренданг, роти канна, муртатак, лакса та курячий рис. Міжнародні мережі швидкого харчування також широко доступні в містах.
Малайзійці святкують цілий ряд свят і фестивалів - Дейпавали або Фестиваль світла, Харі Райа, китайський Новий Рік, Різдво, Національний день, День Мердеки, Фестиваль літнього та Місячного тортів, просто назвемо декілька.

Помірний клімат і погода

Малайзія має тропічний, вологий клімат, температура якого в середньому становить 29 ° C протягом року, а також прохолодніше у районах високогір'я. Географічно вона купається в тепле тропічне сонце, з 3000 кілометрів берегової лінії, рядок прохолодних курортів гір, найстаріший тропічний ліс у світі та найвища гора Південно-Східної Азії. Яскравий та тропічний клімат гарантує, що більшість видів спорту та заходів можна насолоджуватися протягом усього року.

Спортивні заходи та пригоди

У Малайзії грають багато видів спорту. Серед популярних - футбол, бадмінтон, хокей, теніс і сквош. Інші фаворити - це велосипед, крикет, боулінг, гольф, регбі, настільний теніс, софтбол та гран-прі.
Якщо ви любите природне пригода, вам буде дуже весело! З довгими береговими та морськими островами можна робити катання на водних лижах, вітрильне серфінг, підводне плавання та пірнання на островах та морських парках, а також каное, рафтинг на річці, річкові сафарі та круїзи поряд з великою річковою системою.
Це ще не все. Серед популярних заходів в Малайзії також знаходяться печери, гірський альпінізм, бездоріжжя, катання на гірських велосипедах, прогулянки на джунглі, прогулянки на стежках, підводне плавання, риболовля, спостереження за птахами та парапланеризм.

Розташування

Куала-Лумпур

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Телефон
+603-8996 1000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія