Meritus University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ

В якості нішевого університету унікальний підхід MERITUS до освіти - запропонувати практичне та ефективне поєднання традиційного, сучасного та досвідченого навчання для забезпечення успіху. На відміну від інших вищих навчальних закладів, які займаються лише науковою діяльністю, MERITUS прагне до випускників, які мають достатньо округлень, здатних задовольнити вимоги сучасних роботодавців, які наділені успіхами і які прагнуть отримати вищу освіту.

Meritus University цьому приміщенні було засновано Meritus University . Заснування та виконавчий голова Тан Шрі (доктор) Халім Мохамед і його досвід життя у судноплавстві та іншому бізнесі призвели до утворення MERITUS.

Чому вибирати Meritus University ?

Бачення Малайзії для досягнення високодохідної економіки вимагає знання робочої сили, яка здатна змінити не лише організацію, а й суспільство в цілому. Вони повинні бути лідерами галузі, винахідливими, креативними, аналітичними, інноваційними, цілеспрямованими та здатними взяти на себе відповідальність і вирішити важливі питання, що мають значення.

Академічна досконалість

Для розробки та виробництва лідерів галузі з такими талантами наша концепція доставки охоплює цілісне навчальне середовище, в якому студенти піддаються теоретичним знанням, життєвим навичкам та глобальній перспективі:

Розвивайте себе в нашій двотижневої ориентації побудови символів.

У MERITUS всі студенти проходять двотижневу тренінгову програму підготовки персоналу та керівництва на початку сесії.

  • Академічні знання в галузі морського та морського бізнесу, авіації, бізнесу, фінансів та розвитку науки.
  • Життєві навички за допомогою громадських послуг та соціальної участі.
  • Стажування з провідними компаніями галузі.
  • Практичний досвід, коли студентам доведеться відплисти на борту тренувальних суден, що належать групі Халіма Мазміна.
  • Автентичне навчання шляхом вивчення реальних ситуацій та відвідування сайту.
  • Ефективні навички спілкування та презентації.

Кар'єрна перевага

Виходячи з вищезазначеного підходу, випускники MERITUS матимуть безпосередню можливість працевлаштування та внесок у галузь. Тренінг керівництва, який буде вбудований в програму, дасть їм необхідний ефект у їх кар'єрному розвитку.

MERITUS створила велику мережу стратегічних партнерів для об'єднання капітанів промисловості, які добре володіють своїми відповідними галузями, такими як фінанси, технологія, морська справа, логістика, авіація та бізнес, щоб передавати свої знання нашим студентам, а також надавати їм можливості стажування або працевлаштування коли вони закінчують. Крім того, MERITUS співпрацює з акредитованими органами. Все це забезпечить студентів унікальним навчальним середовищем, який, як ніхто інший.

Надання вам можливостей навчатися.

Meritus University зосереджується на результатах навчання учнів, а не на традиційній педагогіці викладання та навчання. В Meritus University , ми надаємо студентам можливість дізнатися, як успішні керівники, що навчаються в галузі, можуть отримати допомогу, зустріч, Інтернет, електронне навчання та електронна бібліотека. Ми вважали, що учні є власниками процесу навчання на всьому рівні нашої кваліфікації. Однак це покриває лише 20% того, що студенти повинні придбати для галузі.

Meritus University також забезпечує досвід навчання, надаючи студентам можливість отримати конкретний досвід, а потім спостерігати та відображати на цьому досвіді, який веде їх до аналізу та складання висновку, а потім розвиває нову гіпотезу для майбутнього використання.

Ці накопичені знання також сприятимуть розвитку навичок учнів, таких як лідерство, командна робота, спілкування, переговори, помірне мислення, здоровий глузд, логічне нормування та багато інших людей та соціальні навички, які, як вважають, формують ще 70% вимог для галузі.

Meritus University розташований у самому центрі Куала-Лумпура прямо біля найвідоміших торгових центрів у Малайзії - Midvalley Megamall. Який кращий спосіб вивчати і розважитися на боці. Meritus University пропонує унікальний підхід до освіти шляхом включення практичних та ефективних поєднань традиційного, сучасного та практичного досвіду навчання для забезпечення успіху. Через морську та матеріально-технічну базу ви навіть отримаєте можливість перебувати на борту справжніх морських тренувальних суден, що належать Тан Шрі (доктор) Халім Мохаммад.

Крім того, вам також дадуть можливість пройти стажування з групою Халіма Мазміна, яку заснував Тан Шрі (доктор) Халім Мохаммад. Це дійсно відкриває подальший вимір у процесах навчання - елемент веселощів!

Міжнародні студенти мають можливість вивчити Малайзію та навчатися в Meritus University , і ми будемо впевнені, що ви досягнете своїх амбіцій.

Ви отримаєте найкращі з обох світів - щоб вивчити тропічний рай і одночасно мати можливість продовжити навчання в одному з кращих університетів Малайзії. Насправді непереборна можливість!

Розташування

Куала-Лумпур

Address
49, The Boulevard,
Mid Valley City,
Lingkaran Syed Putra,

59200 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія