Raffles University Iskandar

Введення

Прочитайте офіційний опис

Raffles University Iskandar був заснований Raffles Iskandar Sdn. Bhd., Спільне підприємство між Raffles Education Corporation Limited та "Education @ Iskandar Sdn Bhd" (EISB), членом інвестиційної групи "Іскандар". Raffles University Iskandar - це азіатський малайзійський університет, який пишається університетом, орієнтованим на практику, з інтенсивним навчальним планом та практичним практичним досвідом, який готує студентів до майбутньої кар'єри. Університет було офіційно затверджено Міністерством вищої освіти Малайзії (MOHE) 31 жовтня 2011 року.

В даний час працює з його тимчасових приміщень в Menara Kotaraya, Jalan Trus, Джохор Бахру, Raffles University Iskandar розробить сучасний університетський містечко на 65 акрів ділянку землі в Іскандарі Малайзії EduCity. Raffles University Iskandar " Raffles University Iskandar " " Raffles University Iskandar " має стратегічне місце розташування в Іскандарі, який створює університет у безпечній і зростаючої державній економіці з високим потенціалом як в економічному, так і в культурному розвитку. Студенти можуть розраховувати на активний та динамічний навчальний досвід, який побачить їхнє перетворення в професіоналів світового класу.

Наше бачення

Наше бачення - бути провідним університетом в Малайзії.

Наше завдання

Ми прагнемо забезпечити якісну освіту. Це буде досягнуто завдяки використанню новітніх методологій навчання та навчання, науково-дослідницьких досліджень, співпраці з промисловістю та залученню громади.

Розташування

Джохор Бару

Address
Menara Kotaraya Level 9, Unit No. 09-01, Jalan Trus, 80000 Johor Bahru, Johor, Malasya
Джохор Бару, Джохор, Малайзія