Universiti Teknologi Malaysia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа професійної та безперервної освіти, або більш відома як UTMSpace, є об'єднаним центром відповідальності, який функціонує як корпоративний орган, відповідальний за планування, управління та впровадження програм навчання протягом усього життя для Universiti Teknologi Malaysia .

У перші роки свого створення, Universiti Teknologi Malaysia , Школа професійної та безперервної освіти (UTMSPACE) пропонувала програми професійного розвитку, такі як короткі курси, семінари, семінари, і власне навчання. Проте, завдяки величезному попиту на заочну та повний робочий день освітні програми як у приватному, так і в державному секторах, UTMSPACE взяла на себе ініціативу, пропонуючи загальні академічні програми починаючи з навчального року 1995/96. В даний час Академічні програми пропонують курси на рівні дипломів і бакалаврів, відповідно до курсів, що пропонуються різними факультетами UTM. Для зручності клієнтів заняття проводяться в 17 навчальних центрах по всій країні.

Професійні програми UTMSPACE пропонують різні м'які навички та технічні навички коротких курсів. Також доступні спеціальні короткі курси, розроблені на основі потреб конкретної організації. Програми сертифікатів для професійних навичок UTM пропонуються для виконання вимог галузі до випускників, які є компетентними у всіх аспектах. Ці програми є додатковими курсами для майбутніх випускників, надаючи їм конкурентну перевагу, коли вони виходять на ринок зайнятості. UTMSPACE також пропонує послуги з управління подіями, організовуючи серію семінарів та конференцій на національному та міжнародному рівнях.

Спільно зі своєю місією надання якісних послуг з безперервного навчання, UTMSPACE також пропонує програми професійного диплома та програми англійської мови. Програми професійного диплома орієнтовані на працівників, які хочуть покращити свої знання та навички. Програми англійської мови мають на меті допомогти місцевим та іноземним студентам підвищити рівень володіння англійською мовою як підготовку до продовження навчання на факультетах. Мовна програма також відкрита для всіх членів місцевої громадськості та працюючих дорослих, які бажають поліпшити свої комунікативні знання англійської мови на робочому місці.

Відповідно до бачення UTMSPACE бути центром передового досвіду в продовженні освіти, час від часу UTMSPACE виявлятиме і намагатиметься виконувати вимоги громади. Акції та маркетинг агресивно проводяться як зусилля по зміцненню брендів UTM і UTMSPACE . У 2010 році, з удосконаленням UTM як дослідницького університету , UTMSPACE було доручено взяти на себе і керувати UTM коледж науки і техніки (KST) і Спільний блок управління програмою (UPPK) . З реорганізацією управління злиттями , UTMSPACE несе повну відповідальність за впровадження дипломних програм у повний робочий день та спільні програми дипломів, що проводяться у співпраці з 17 приватними коледжами.

28 січня 2011 року UTMSPACE відзначила власну історію, коли вона була офіційно зареєстрована як гарантована компанія з обмеженою відповідальністю. З цією зміною статусу, UTMSPACE зараз діє як галузь бізнесу UTM, яка зосереджується на розвитку безперервного навчання. Відповідно до своєї місії, UTMSPACE прагне керувати розвитком інноваційного та творчого людського капіталу через якісне навчання протягом усього життя.

Розташування

Куала-Лумпур

Address
Residensi UTM Kuala Lumpur,
Level 2 (Podium),
No. 8, Jalan Maktab

54000 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія

Скудай

Address
Скудай, Джохор, Малайзія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BBA
BSc
Bachelor
Цей навчальний заклад також пропонує: