University of Southampton Malaysia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Глобальний університет

Наш кампус в Малайзії в освіті EduCity в Іскандар Путері, Джохор, дає змогу студентам випробувати освіту університету Саутгемптона світового рівня на рівні 60 відсотків вартості такого ж ступеня у Великобританії.

Отримати унікальну освіту «Саутгемптон» в Малайзії: два роки навчання в Малайзії, після чого два роки навчання у Великобританії. Ми навчаємо студентів з Малайзії понад 50 років і маємо хороші зв'язки з Південно-Східною Азією, які охоплюють багато дисциплін, рівні освіти та досліджень.

Наші партнерські відносини в регіоні включають Університет Малайї, Університетський технологічний університет Малайзії, Universiti Teknologi Petronas, Національний університет Сінгапуру та Наньянський технологічний університет. Приєднуйтесь до нас, щоб стати частиною майбутньої мислячої установи, яка підтримує інновації та дослідження в центрі своєї освіти; приєднуйтесь до нас, щоб створити успішне глобальне майбутнє.

 • Наша спільнота випускників - багата, різноманітна мережа колишніх студентів, що охоплює весь світ
 • Наші вчені світового класу знаходяться на передових рівнях своїх дисциплін, що приносить позитивний вплив на кожен континент
 • Партнери нашого бізнесу, уряду та неурядових організацій охоплюють весь світ
 • Ми є частиною Мережі Всесвітніх Університетів, співпраці знань з усього світу

Послуги світового класу

У Саутгемптоні ви матимете можливість розробити оригінальне мислення, висунути межі та створити рішення глобальних проблем, використовуючи засоби, які є настільки розвиненими, як мислення.

З тих пір, як ми стали піонерами досліджень, які заклали основу для створення Мережі, ми розвиваємо розуміння комп'ютерних наук. Наш веб-науковий інститут , де студенти і дослідники приходять, щоб дослідити, як веб-мережі будуть продовжувати змінювати світ.

Ми просуваємо межі виставочного спорту. Використовуючи комбінацію наших великомасштабних об'єктів, включаючи аеродинамічні тунелі та буксирувальні танки, наші інженерні дослідження допомагають елітним спортсменам здобути життєво важливі конкурентні переваги.

Ми інвестували 8 млн. Фунтів стерлінгів у наші навчальні та проектні лабораторії для електротехніки, а також обширні обчислювальні засоби. Наша чиста кімната є найбільшим міждисциплінарним чистим приміщенням такого типу у Великобританії, який пропонує послуги світового класу для наших студентів.

Інженерний, проектно-виробничий центр (EDMC) - це професійний інженерний семінар, який використовують студенти та дослідники. Його широкі можливості включають 3D-принтери, обладнання з ЧПУ, програмне забезпечення CAD / CAM та навчальний семінар.

Ваше студентське життя в Малайзії

Кампус

Наш кампус в Малайзії встановлений в рамках програми EduCity - одного з найважливіших подій в Малайзії Іскандар. Це новаторська концепція кращих у своєму класі освітніх партнерів, включаючи глобально визнані університети, такі як Саутгемптон, Ньюкасл та Редінг, які мають спільні міжнародні спортивні та рекреаційні об'єкти. На території кампусу Ви будете зупинятися в сучасних житлових приміщеннях, що обладнані кафетером, пральною машиною, кімнатою для молитви, критою ігровою кімнатою, бадмінтоном, баскетбольним майданчиком і мальовничою терасою на даху з видом на околиці.

108131_Capture.JPG

Оточуюча територія

У центрі економічної зони Малайзії EduCity знаходиться за 8 км від Другого перехідного мосту до Сінгапуру. Це легко доступне через Прибережну Шосе, що безпосередньо зв'язує Medini з Джохор Бару, і Малайзія Сінгапур Second-Link Expressway. Регіональний авіаційний центр Сінгапуру, міжнародний аеропорт Чангі, знаходиться за 60 хвилин їзди від готелю, а до міжнародного аеропорту Сенаї - лише 30 хвилин.

Спорт

Студенти нашого Малайзійського кампусу мають доступ до виняткової фізичної рекреації та спортивних споруд на EduCity, який включає в себе спортивний стадіон місткістю 6 000 чоловік з футбольним полем / регбі та 400-метровою спортивною доріжкою, що відповідає стандартам Асоціації легкої атлетики. Є також водний центр з олімпійським плавальним басейном, який відповідає міжнародним стандартам плавальної федерації для водне поло та синхронного плавання.

Ваше студентське життя у Великобританії

Три та чотири роки проводяться в нашому кампусі у Великобританії, який пропонує дружню, яскраву та різноманітну атмосферу для роботи та відпочинку. Кожен з наших сім кампусів має своє власне відчуття, але всі вони мають спільне почуття спільноти, в якому ваші навчання та суспільне життя можуть процвітати.

Формуйте своє майбутнє

Випускники Механічної Інженерії в Саутгемптоні успішно працюють у таких високопоставлених організаціях, як: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, Panasonic, Рікардо, Роллс-Ройс, Сахара Форс Індія Формула-1, Сіменс

108132_Capture.JPG

Ми:

 • Член-засновник групи Рассел
 • 20 кращих університетів Великобританії (Гарний університетський посібник The Times і Sunday Times 2019)
 • 100 найкращих світових університетів (QS World University Rankings 2019)
 • № 4 для машинобудування - (Керівництво університетом Times Good, 2020)
 • № 3 для електричних
 • № 6 у Великобританії з питань аеронавтики та космонавтики - (Повне керівництво університетом до 2020 року)
 • Орієнтований на топ-роботодавців

Розташування

Джохор Бару

Address
No. 3, Persiaran Canselor 1,
Kota Ilmu EduCity,
79200 Iskandar Puteri, Johor,

Джохор Бару, Джохор, Малайзія

Саутгемптон

Address
SO14 0DA Саутгемптон, Англія, Великобританія