Прочитайте офіційний опис

Глобальний університет

Наш кампус в Малайзії в освіті EduCity в Іскандар Путері, Джохор, дає змогу студентам випробувати освіту університету Саутгемптона світового рівня на рівні 60 відсотків вартості такого ж ступеня у Великобританії.

Отримати унікальну освіту «Саутгемптон» в Малайзії: два роки навчання в Малайзії, після чого два роки навчання у Великобританії. Ми навчаємо студентів з Малайзії понад 50 років і маємо хороші зв'язки з Південно-Східною Азією, які охоплюють багато дисциплін, рівні освіти та досліджень.

Наші партнерські відносини в регіоні включають Університет Малайї, Університетський технологічний університет Малайзії, Universiti Teknologi Petronas, Національний університет Сінгапуру та Наньянський технологічний університет. Приєднуйтесь до нас, щоб стати частиною майбутньої мислячої установи, яка підтримує інновації та дослідження в центрі своєї освіти; приєднуйтесь до нас, щоб створити успішне глобальне майбутнє.

  • Наша спільнота випускників - багата, різноманітна мережа колишніх студентів, що охоплює весь світ
  • Наші вчені світового класу знаходяться на передових рівнях своїх дисциплін, що приносить позитивний вплив на кожен континент
  • Партнери нашого бізнесу, уряду та неурядових організацій охоплюють весь світ
  • Ми є частиною Мережі Всесвітніх Університетів, співпраці знань з усього світу

Послуги світового класу

У Саутгемптоні ви матимете можливість розробити оригінальне мислення, висунути межі та створити рішення глобальних проблем, використовуючи засоби, які є настільки розвиненими, як мислення.

З тих пір, як ми стали піонерами досліджень, які заклали основу для створення Мережі, ми розвиваємо розуміння комп'ютерних наук. Наш веб-науковий інститут , де студенти і дослідники приходять, щоб дослідити, як веб-мережі будуть продовжувати змінювати світ.

Ми просуваємо межі виставочного спорту. Використовуючи комбінацію наших великомасштабних об'єктів, включаючи аеродинамічні тунелі та буксирувальні танки, наші інженерні дослідження допомагають елітним спортсменам здобути життєво важливі конкурентні переваги.

Ми інвестували 8 млн. Фунтів стерлінгів у наші навчальні та проектні лабораторії для електротехніки, а також обширні обчислювальні засоби. Наша чиста кімната є найбільшим міждисциплінарним чистим приміщенням такого типу у Великобританії, який пропонує послуги світового класу для наших студентів.

Інженерний, проектно-виробничий центр (EDMC) - це професійний інженерний семінар, який використовують студенти та дослідники. Його широкі можливості включають 3D-принтери, обладнання з ЧПУ, програмне забезпечення CAD / CAM та навчальний семінар.

Ваше студентське життя в Малайзії

Кампус

Наш кампус в Малайзії встановлений в рамках програми EduCity - одного з найважливіших подій в Малайзії Іскандар. Це новаторська концепція кращих у своєму класі освітніх партнерів, включаючи глобально визнані університети, такі як Саутгемптон, Ньюкасл та Редінг, які мають спільні міжнародні спортивні та рекреаційні об'єкти. На території кампусу Ви будете зупинятися в сучасних житлових приміщеннях, що обладнані кафетером, пральною машиною, кімнатою для молитви, критою ігровою кімнатою, бадмінтоном, баскетбольним майданчиком і мальовничою терасою на даху з видом на околиці.

108131_Capture.JPG

Оточуюча територія

У центрі економічної зони Малайзії EduCity знаходиться за 8 км від Другого перехідного мосту до Сінгапуру. Це легко доступне через Прибережну Шосе, що безпосередньо зв'язує Medini з Джохор Бару, і Малайзія Сінгапур Second-Link Expressway. Регіональний авіаційний центр Сінгапуру, міжнародний аеропорт Чангі, знаходиться за 60 хвилин їзди від готелю, а до міжнародного аеропорту Сенаї - лише 30 хвилин.

Спорт

Студенти нашого Малайзійського кампусу мають доступ до виняткової фізичної рекреації та спортивних споруд на EduCity, який включає в себе спортивний стадіон місткістю 6 000 чоловік з футбольним полем / регбі та 400-метровою спортивною доріжкою, що відповідає стандартам Асоціації легкої атлетики. Є також водний центр з олімпійським плавальним басейном, який відповідає міжнародним стандартам плавальної федерації для водне поло та синхронного плавання.

Ваше студентське життя у Великобританії

Три та чотири роки проводяться в нашому кампусі у Великобританії, який пропонує дружню, яскраву та різноманітну атмосферу для роботи та відпочинку. Кожен з наших сім кампусів має своє власне відчуття, але всі вони мають спільне почуття спільноти, в якому ваші навчання та суспільне життя можуть процвітати.

Формуйте своє майбутнє

Випускники Механічної Інженерії в Саутгемптоні успішно працюють у таких високопоставлених організаціях, як: Aston Martin Lagonda, BAE Systems, Deloitte, Dyson, Ford, Fujitsu, GE Aviation, GlaxoSmithKline, Jaguar Land Rover, JP Morgan, Lloyds, Malaysia Airlines, McLaren Automotive, Panasonic, Рікардо, Роллс-Ройс, Сахара Форс Індія Формула-1, Сіменс

108132_Capture.JPG

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

University of Southampton Malaysia

Світ аеронавтики та астронавтики є неймовірно динамічним і включає найсучасніший дизайн з ретельною методологією дослідження. Магістр аеронавтики і космонавтики при Unive ... [+]

Наші випускники з аеронавтики та космонавтики користуються великим попитом у деяких з провідних світових компаній. Ось що ви можете очікувати від свого освітнього досвіду:

Доступ до об'єктів світового класу, включаючи наш аеродинамічний комплекс, що використовується Формулою 1 і олімпійцями.Практичний досвід розробки проектів протягом кожного року навчання для розвитку ваших можливостей як майбутнього інженера.Шлях до статусу інженера Chartered (CEng), визнаний міжнародними органами, включаючи Раду інженерів Малайзії через міжнародну угоду, відому як Вашингтонська угода.Кваліфікація, яка також акредитована Королівським авіаційним товариством (RAeS) та Інститутом інженерів-механіків (IMechE).Літаючі можливості через Союз студентів у Великобританії.Багатонаціональна експозиція через програму «спліт-кампус» (2 роки в Малайзії та 2 роки у Великобританії).Вимоги щодо вступуУспішні заявники, як правило, мають рівень AAA або вище на рівні A з математики, фізики та іншого (крім загальних студій та критичного мислення).У разі необхідності необхідно пройти практичну оцінку науки. Еквівалентом буде IB : 36 балів загалом, 18 вищих рівнів, у тому числі 6 вищих математик та вищих фізичних наукSijil Tinggi Persekolahan Малайзія (STPM): АА з математики та фізики плюс A в іншій теміЄдиний сертифікат з іспиту (UEC) - старший середній рівень: студенти, що вивчають наукову доріжку англійською мовою з мінімальним ступенем 4, включаючи математику I і II та фізику (не включаючи мистецтво, китайську, малайську або математичну)Диплом у галузі машинобудування (аеронавтика), Universiti Teknologi Malaysia (UTM): перший рік з мінімальним середнім балом у 3.4Фонд університету Монаш Рік: Мінімум 310 загалом з середньою математичною та фізичною освітою 80%, і за умови участі в розширеній програмі технічної індукціїКваліфікація англійської мови: діапазон 1C, IELTS 6.5 загалом, принаймні 5,5 у кожному компоненті.Структура програми... [-]
Малайзія Johor Bahru
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Southampton Malaysia

Електрична та електронна техніка впливає на багато аспектів сучасного життя, починаючи від енергетики, охорони здоров'я, розваг та торгівлі, до комунікацій, виробництва т ... [+]

Електрична та електронна техніка висуває основні технології сучасного пов'язаного слова. Кожна сфера нашого життя, від постачання та передачі енергії, медицини та охорони здоров'я до промислового застосування, глобальної торгівлі, транспорту, зв'язку, розваг та безпеки, залежить від електричних та електронних технологій. Як наслідок, ця сфера в даний час є однією з найбільш швидкозростаючих сфер роботи в світі, а кваліфіковані інженери з електротехніки та електроніки користуються великим попитом. Ось чому Саутгемптон повинен стати вашим вибором:... [-]

Малайзія Johor Bahru
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Southampton Malaysia

Механічна інженерія об'єднує творчість та дизайн з математичними та науковими принципами та впливами на широкий спектр галузей. Механічні інженери використовують свої тво ... [+]

Механічна інженерія - це динамічне дослідження, яке охоплює техніку, фізику, математику і науку про матеріалознавство. Зібрані разом, вони прокладають шлях для інженерів для проектування, аналізу, виробництва та підтримки механічних систем. Він стоїть до сьогодні як одне з найстаріших і найширших галузей техніки і є вічнозеленим за своїм значенням для суспільства. Ваш найкращий шлях до інженера лежить у Саутгемптоні, тому що:... [-]

Малайзія Johor Bahru
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою