AUM American University of Malta

Введення

Прочитайте офіційний опис

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Чому АУМ?

Американський університет Мальти (АУМ) - американський університет, присвячений вищій освіті та науковому дослідженню міжнародного співтовариства на найвищому рівні. Програми наукових ступенів, науково-дослідницька діяльність та служіння громаді перетворюють життя та служать суспільству, навчаючи етично обізнаних громадян, створюючи знання та ставлячи знання для роботи в глобальних умовах.

АУМ виховує різноманітну студентську організацію, щоб стати етично відповідальними глобальними громадянами, критичними мислителями та майбутніми лідерами в навчально складних умовах навчання. Він постійно прагне до інновацій та підвищення якості викладання, наукових досліджень, державних служб та економічного розвитку.

Те, як АУМ здійснює ступінь програм, є важливим складовим елементом фундаменту його ідентичності. Кожна програма спрямовує студентів на формування своїх знань з нуля та структурування знань узгодженим та зумовленим способом. Студенти проходять шлях від базових принципів до практичної практики з новітніми галузевими технологіями, що стосуються їхньої галузі.

Чому вчитися на Мальті?

Мальта розташована в центрі Середземномор’я, між Європою та Північною Африкою, найменшою державою-членом Європейського Союзу. Мальта, відома своєю 7000-річною історією та 300 сонячними днями, стала однією з найвидатніших історій успіху в Єврозоні. Визнаний своїм ставленням до бізнесу, сучасною інфраструктурою та невисокими витратами на ведення бізнесу, він став країною, яка орієнтується на ріст підприємців та багатонаціональних компаній.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Акредитація

Американський університет Мальти (AUM) об'єднує найкращі з обох світів з точки зору академічних стандартів та акредитації. Усі програми розроблені професійною колегією викладачів, щоб відповідати американським стандартам освіти на вищому рівні. Кожен ступінь отримав акредитацію після ретельного контролю Національної комісії з питань подальшої та вищої освіти (NCFHE) Мальти. У свою чергу, це означає, що всі ступені, запропоновані в АУМ, також повністю визнані в Європі та за її межами. Те, як ми пропонуємо наші програми, є вирішальним фундаментом нашої ідентичності в АУМ. Освіта в американському стилі у поєднанні з європейською обстановкою та полікультурним студентським корпусом забезпечує ідеальне середовище та додаткову цінність для вашого навчання.

Наші програми

Бакалаврські програми

Незалежно від того, чи хочете ви створити інноваційний та фінансово успішний стартап, спроектувати відеоігри наступного покоління чи плануєте макет футуристичного міста, ви підійшли до потрібного місця.

Ми пропонуємо 10 базових програм:

 • BS в галузі ділового адміністрування
 • Бакалавр бізнесу та фінансів
 • BS в галузі бухгалтерського обліку
 • BS в розробці ігор
 • Бакалавр з електроніки та комунікаційної техніки
 • Бакалавр з промислового машинобудування
 • Бакалавр машинобудування
 • Бакалавр у галузі цивільного будівництва
 • Бакалавр з графічного дизайну та анімації
 • Бакалавр з китайської мови та культури

Випускні програми

Виберіть одну з наших трьох випускних програм у сферах Бізнес та Інжиніринг. Навчальна програма вирішує безліч сучасних та нагальних питань, при цьому теорія та практика заслуговують рівної уваги. Програма, яку контролюють досвідчені викладачі провідних університетів у всьому світі, відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Ми пропонуємо три програми для випускників:

 • Майстер ділового адміністрування
 • Магістр інженерного менеджменту
 • MS в галузі кібербезпеки

Програма "Англійська для навчальних цілей"

Програма EAP в Американському університеті на Мальті призначена для того, щоб допомогти студентам, які відповідають усім вимогам для вступу, за винятком володіння мовою та потребують удосконалення своїх навичок англійської мови, щоб розпочати свою ступінь програми. Ця програма допоможе студентам удосконалити свої навички слухання, говоріння, читання та письма, щоб допомогти їм досягти успіху, як тільки вони починають свою ступінь.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Стипендії

Мальтійська стипендія та ЄС

AUM пропонує повну стипендію для здобувачів магістратури, які є мальтійцями або громадянами ЄС, які проживають на Мальті протягом останніх 5 років. Кандидати повинні заповнити заявку на вступ до розгляду.

Студентське життя в АУМ

Не просто йдіть до університету - отримуйте максимальну користь від цього. В АУМ ми заохочуємо наших студентів брати участь у довгому списку заходів, спонсорованих університетом. Від пляжних виїздів до культурних експедицій на весь острів, ми присвячені тому, щоб наші студенти мали багато можливостей для розваг. Нашою метою є не лише позитивний досвід роботи в класі, а й мати багато можливостей для розвитку довготривалих дружб.

Наш кампус

AUM розташований у Бормлі, також відомий як Коспісуа, одне з знакових трьох міст Мальти. Район багатий культурою, різноманітною історією, ресторанами та кафе біля прекрасної набережної. Наш кампус, спочатку розроблений Вільямом Скампом, використовувався під час Другої світової війни як британська військово-морська база. Сильно бомбардований у цей період, будівля залишалася в руїнах протягом багатьох років. Процес реставрації включав зусилля щодо збереження історичної збереженості артефактів всередині будівлі.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Розташування

Коспісуа

Address
BML 1013 Коспісуа, Мальта

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія