Прочитайте офіційний опис

Огляд

Заснована в 2001 році, Мальта коледж мистецтв, науки і технологій (MCAST) є провідним професійну освіту і навчання в країні установу. Завдяки нашим шостій інститутів на Мальті і Гозо кампусу, ми пропонуємо 185 повний робочий день і більше 300 підсобних професійних курсів, починаючи від сертифікатів градусів (MQF рівня 1 на рівень 6). Наші студенти готуються до кар'єри в різних секторах економіки або для здобуття вищої освіти.

Ми тісно співпрацювати з місцевої промисловості для того, щоб знання, навички та вміння в межах нашої навчальної програми, будуть доречні і актуальні для динамічного і перспективного економіки. Цей зв'язок стимулює успіх Коледжу - наші програми є гнучкими, актуальні і реагувати на сподівання наших студентів і потреб промисловості, які постійно розвиваються, щоб відповідати на виклики мінливого світової економіки.

Нова структура MCAST в інтересах студентів

MCAST має широкі і унікальний замовлення в пропонуючи послесреднего сектор курсів, починаючи з рівня 1 на рівень 6. У Мальта кваліфікацій, MCAST забезпечує рівень 1 і 2 Foundation програми для студентів, які, можливо, залишили формальної освіти без будь-яких формальних кваліфікацій з метою допомогти їм, принаймні досягнення рівня професійної кваліфікації 3 і, можливо, навіть більше. MCAST також Рівень 4 курсів для студентів, які, можливо, побажають, щоб увійти зайнятість на рівні технік чи які можуть прагнуть продовжити навчання на більш високому рівні ступеня. Нарешті, MCAST пропонує курси на рівні 5 і 6, в яких студенти прагнуть до досягнення першого ступеня.

Всі ці різні рівні є важливою і невід'ємною частиною місії MCAST в. З метою зміцнення кожного з цих різних рівнях, було відчував, що структура MCAST потребує розвиватися далі того, щоб задовольнити в кращому чином для потреб наших студентів на різних рівнях.

MCAST залишиться одна організація, що включає всі ці рівні і підкреслюючи можливість однієї безперервної і сильною шляху між різними рівнями. З метою зміцнення свою увагу на різні потреби студентів у цих різних рівнях, MCAST представлятимуть три коледжі під парасолькою MCAST саме Фонд коледжу, технікуму та коледжу університету.

Фонд коледж

Коледж Фонд спеціалізується на наданні кращого навчальних програм та навчальних педагогіки для кандидатів наступних курсів на рівні MQF / ЄКР 1, 2 і 3 за рішенням їх конкретних потреб та підготовки їх до подальшого навчання в технічному коледжі.

Технічний коледж

Технічний коледж надає додаткові програми навчання в MQF / ЄСК рівень 4 в більш тісну співпрацю з промисловістю. Розширений Дипломи на пропозицію готує наших студентів з необхідними знаннями, навичками та компетенціями для того, щоб зайняти технічні посади в промисловості або прогресу в Університетському коледжі повинні вони воліють робити це. Наші програми Рівень 4 включати широкий спектр учнівства в різних областях дослідження, таким чином, що дозволяє нашим студентам також отримати практичний досвід роботи під час навчання.

Університетський коледж

Університет Коледж обслуговує програм вищої освіти та професійно-технічних градусів, а також працюючих в тісній співпраці з промисловістю, з метою забезпечення фахівців, які й академічно підготовлені і практично навчені задовольняти потреби місцевої промисловості.

Інститути та центри надають всю технічну і професійну експертизу в сторону поставки всіх програм на MCAST маючи головну мету русі вперед всі області дослідження в рамках їх компетенції з прогнозом на майбутнє. Ця корпоративна структура дозволяє кожному коледж, щоб створити сфокусовані стратегії, орієнтовані на конкретні потреби студентів на кожному рівні, зберігаючи здоровий діалог з усіма зацікавленими сторонами з метою забезпечення кращих програм для потреб місцевої економіки і суспільства.

Тому MCAST?

  • Нагородження кар'єри

Ми не просто підготувати вас до іспитів.

Ми співпрацюємо з провідними гравцями галузі, щоб дати вам практичне навчання в останніх кращих практик і технологій. Будьте готові засукати рукави і покласти, що ви дізнаєтеся в класі, щоб практикувати в наших майстернях, лабораторіях і в реальних умовах роботи, розміщення і через учнівство.

Наша кінцева мета, щоб дати вам навички та досвід, необхідні, щоб допомогти вам досягти процвітаючий кар'єру ви початківець для.

  • світ можливостей

Щороку, ми надаємо можливості для навчання більше 6000 студентів-очників.

Нові програми постійно доданий у наш список курсів, щоб дати вам більше нових варіантів навчання на вибір. Якщо ви повні рішучості просуватися у своїй кар'єрі, у нас є програма підготовки, яка для вас.

  • Дбайливий і динамічний Кампус

Ми вважаємо, що освіта є не просто питання кваліфікації і технічних навичок. Ми прагнемо, щоб допомогти вам розвинути у відповідальних, захоплених дорослих з сильними соціальними цінностями. За класі, в MCAST ви будете брати участь у спортивних, культурних та інших цікавих заходів, які допоможуть вам знайти нових друзів, завоювати довіру і поліпшити свої роботи в команді та комунікативні навички.

Ви також будете мати можливість приєднатися до національної та міжнародних конкурсів та заходів, а також отримати безцінний досвід через міжнародні програми обміну студентами. Якщо ви збираєтеся через важкий момент у житті, ми пропонуємо Вам широкий спектр послуг з догляду та підтримки у зв'язку особистих.

  • Міжнародний центр передового досвіду

Ми були першим навчальним закладом в Європі бути сертифіковані в якості міжнародного центру передового досвіду у відомих міжнародних Edexcel тіла.

Наше прагнення до підвищення якості всіх наших послуг і забезпечити вас з приємного досвіду навчання включає в себе впровадження новітніх технологій навчання, зайнятості досвідчені лектори та адміністративного персоналу, а також значні інвестиції в змозі тео- сучасне обладнання.

Ми в даний час здійснює три фінансуються ЄС проектів на загальну суму понад 20 млн €, щоб продовжити підвищення якості всіх наших існуючих програм, і вводити нові.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Malta College of Arts, Science and Technology

Цей курс розроблений, щоб дати студентам можливість максимізувати знання і вміння працювати практичний в творчому середовищі. Студенти будуть проводити фотографічну конте ... [+]

Відносини з візуальними сьогоднішнього сучасного суспільства стає все більш помітним. Це проявляється у великій кількості і використання візуальними в сучасній комунікації.

Цей курс розроблений, щоб дати студентам можливість максимізувати знання і вміння працювати практичний в творчому середовищі. Студенти будуть проводити фотографічну контент для творчої і комерційної практики.... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Заочне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Malta College of Arts, Science and Technology

Протягом усієї цієї ступеня, ви будете мати можливість зрозуміти і розвинути цілий ряд практичних дисциплін, образотворчого мистецтва, в тому числі графіки, скульптури, ж ... [+]

Програмні блоки цього курсу можна розглядати як синтез найбільш важливих елементів професійного образотворчого мистецтва практиці, стосується, як вони з знанням, сприяння досягненню основних навичок і розуміння.

Протягом усієї цієї ступеня, ви будете мати можливість зрозуміти і розвинути цілий ряд практичних дисциплін, образотворчого мистецтва, в тому числі графіки, скульптури, живопису, фотографії, гравюри і цифрової обробки зображень. Вам буде запропоновано заглибитись в багатовимірному аспекті тонкої теорії і практики мистецтва, спільно вирішуючи широкий спектр питань, в тому числі духовних, морально-етичних, а також екологічних і соціально-культурні. Цей курс буде підтримувати вас у вашому власному особистому розвитку, в поєднанні з розвитком вашої студії практиці. ... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Malta College of Arts, Science and Technology

... [+]

сталий будівництво Додаткові послуги Проектно-монтажні

Спеціалізованих підрозділів

Системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря

Програма Результати навчання

Вивчити і координувати установку, вимоги до оформлення та змісту будівельних послуг в побутових, комерційних і промислових будівель; будівництва та інженерних проектів цивільного будівництва ... [-]
Мальта Paola
інформація
англійська
Денне навчання
11 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Malta College of Arts, Science and Technology

... [+]

Основні дослідження підрозділів

неорганічна хімія Органічна хімія Основи інженерного і технологічного машинобудування Хімічний реактор Engineering поділ процесів Хімічна Технічна термодинаміка [-]
Мальта Paola
інформація
англійська
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Malta College of Arts, Science and Technology

Метою цієї програми є те, що розвиток професійних інженерів, які як академічно підготовлені і практичну підготовку для задоволення потреб місцевої промисловості з особлив ... [+]

Метою цієї програми є те, що розвиток професійних інженерів, які як академічно підготовлені і практичну підготовку для задоволення потреб місцевої промисловості з особливим акцентом на виробництво електроенергії і поновлюваних джерел енергії.

Крім того, ці випускники будуть відповідним чином підготовлені приступити до кар'єри або продовжити своє навчання. Необхідність мати кваліфікованих інженерів, які наближаються до цієї технології в професійній і ефективним способом в значній мірі на прохання всіх основних зацікавлених сторін. Модулі в цій мірі звичайно дадуть кандидатам розуміння як традиційних, так і сучасних технологій, а також систем підтримки, які будуть потрібні.... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Malta College of Arts, Science and Technology

Захист природних ресурсів, викидів CO2, зміни клімату та її наслідків, і демографічних змін, все більш і більш важливі теми в місцевих і міжнародному контексті. ... [+]

Опис курсу

Захист природних ресурсів, викидів CO2, зміни клімату та її наслідків, і демографічних змін, все більш і більш важливі теми в місцевих і міжнародному контексті. Цей ступінь курс охоплює національні та глобальні виклики сучасності та майбутнього, і включає в себе високий рівень міждисциплінарного співробітництва. Курс навчання є об'єднання класичного машинобудування з природничих наук. ... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Заочне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Malta College of Arts, Science and Technology

Якщо ви зацікавлені в розробці програмного забезпечення з нахилом по відношенню до серверними системами і вирішення складних проблем, то цей курс для вас. ... [+]

Опис курсу

Якщо ви зацікавлені в розробці програмного забезпечення з нахилом по відношенню до серверними системами і вирішення складних проблем, то цей курс для вас. У цьому, звичайно, ви дізнаєтеся, як проектувати програмні додатки, засновані на формальних шаблонів проектування; розробка і здійснення базової інфраструктури даних; моделювати і вирішувати складні проблеми в той час реальні після офіційних методик. Цей курс охоплює безпечного розвитку, Enterprise розробка програмного забезпечення, серверної частини і клієнтській стороні був, Дискретна математика та інші подібні модулі. Цей курс призначений для людей, які мають зацікавленість у вирішенні проблеми, мають увага до деталей і прагнемо ефективно програмувати.... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Заочне навчання
5 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Malta College of Arts, Science and Technology

Цей ступінь курс в галузі машинобудування має відношення до цілого ряду галузей, оскільки він охоплює ключові машинобудування принципи і тематичні області, такі як проект ... [+]

Опис курсу

Цей ступінь курс в галузі машинобудування має відношення до цілого ряду галузей, оскільки він охоплює ключові машинобудування принципи і тематичні області, такі як проектування, механіки, термодинаміки, приладів і контролю, матеріали для інженера заводу. Курс Тому wideranging і вона буде розвиватися ваша здатність застосовувати ці принципи для вирішення інженерних завдань в різних виробничих середовищах і ділових проблем. Підприємництво, менеджмент виробництва і стійкість також вивчені, за рамки традиційних чисто технічних аспектів цієї програми.... [-]

Мальта Paola
інформація
англійська
Денне навчання
11 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою