Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Джерела UCM для світових інноваційних навчальних підходів, переосмислюють і пропонують їх студентам, які прагнуть стати частиною нових міжнародних тенденцій роботи.

Ми залучаємо міжнародних бізнес-професіоналів та піонерів у найсучасніші міждисциплінарні методи навчання, щоб забезпечити найвищий рівень навчання.

UCM використовує майже двадцять років академічного досвіду у Швейцарії, де один, якщо його кампус заснований.

UCM акредитована Національною комісією з вищої та подальшої освіти з ліцензією №. 2015-011. *

Зір

UCM, бутік-освітній провайдер, зосереджує увагу на останніх тенденціях, нішах та потребах ринку праці, що дозволяє UCM швидко сформувати свої методи та курси навчання, щоб вони відповідали сучасним умовам. UCM пишається гнучкою, гнучкою академічною структурою, яка забезпечує додану вартість для студентів.

UCM реалізує бачення засновника професора Паоло Сотгіу, зосереджуючи увагу на загальному добробуті кожного студента, його емоційному, інтелектуальному, академічному та соціальному якості. Таким чином, UCM підкреслює методи навчання та освітні середовища, які створюють багаті навчальні спільноти.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

BBA

United Campus of Malta

BBA в області підприємництва - розроблена за підтримки Tiimiakatemia JAMK університету прикладних наук, є унікальним бакалавром ділового адміністрування. Вона складається ... [+]

Огляд

BBA в області підприємництва - розроблена за підтримки Tiimiakatemia JAMK університету прикладних наук, є унікальним бакалавром ділового адміністрування. Вона складається з трьох років одного семестру для роботи над дисертацією, і вона базується на навчанні шляхом підходу.

Студенти не вважаються учнями, а підприємцями, створюючи власну справжню компанію та навчаючись її вести.... [-]

Мальта Святого Юліана
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
42 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

United Campus of Malta

Онлайн ступінь диплома в галузі кримінології, слідчих і безпеки наук дозволяє випускникам стати фахівцями, здатними з наукової точкою зору лікування, що було названо появ ... [+]

Ступінь Трирічного бакалавра в галузі кримінології, слідчі і безпеку наук дозволяє випускникам стати фахівцями, здатними з наукової точкою зору лікування, що було названо появою третього тисячоліття: безпека.

Курс спрямований на підготовку студентів з міждисциплінарним підходом, юристами, безпекою, розслідуванням і соціальним.

Студенти залишити курс після отримання:... [-]

Мальта Святого Юліана
інформація
італійський
Денне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
United Campus of Malta

Психологія стосується людей, вона оточує нас і стосується кожного аспекту нашого життя. Захоплюючий ступінь досліджує соціальну поведінку та розум. Якщо ви задаєтесь пита ... [+]

Психологія стосується людей, вона оточує нас і стосується кожного аспекту нашого життя . Захоплюючий ступінь досліджує соціальну поведінку та розум. Якщо ви задаєтесь питанням, чому ми діємо так, як ми діємо, що запускає наші думки та почуття, ви дивитесь на потрібні галузі навчання!

Психологія є однією з найрізноманітніших і динамічних галузей науки, і програма підготує студентів до широкого спектру можливостей для аспірантури та захоплюючого вибору професії.... [-]

Мальта Святого Юліана
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Panta House, Valley Road, Msida, MSD 9024, Malta
9024 Святого Юліана, Мальта
Веб-сайт
Телефон
+ 356 2745 0888