Al Akhawayn University (in Ifrane)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Аль Ахавейна

Відкритий у 1995 році Його Королівським Королівством Хасаном ІІ і короною принцом Абдаллою бен Абдель Азіз з Саудівської Аравії, Університет Аль-Ахавейн переосмикує класичний навчальний досвід американських ліберальних мистецтв в архітектурно приголомшливому сучасному університетському містечку серед краси в Середземному атласті Марокко.

Він може похвалитися:

  • Унікальна міжнародна спільна основна програма для всіх студентів, що забезпечують основу для всебічної глобальної освіти.
  • Багаті вчені, на англійській мові, заохочують вибір і експерименти у всіх школах та навчальних програмах.
  • Затишне, безпечне та захоплююче студентське життя в університетському містечку із сотнями студентських навчальних закладів, з більш ніж 96 відсотками студентів, які живуть у студентському містечку з одномісячними однокурсниками навколо Марокко та чотирьох куточків світу.
  • Спокій та задоволення в Іфрані - це центр відкритого вивчення гір, річок, озер та ін., З багатьма розважальними можливостями та легким доступом до великих міст, таких як Рабат, Касабланка, Фес, Мекнес тощо.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Чому AUI?

Університет Аль-Ахавейн в Іфрані (AUI) навчає майбутніх громадян-лідерів Марокко та світу через глобально орієнтований, англійський мову ліберальне мистецтво навчальний план, заснований на північноамериканській системі. Академічна спільнота, що складається з студентів, викладачів та співробітників, працює спільно для підвищення кваліфікації та ідентичності шляхом навчання та навчання, сприятливого для розвитку справедливості та соціальної відповідальності. Будинок для 2135 студентів з усього світу, 75-гектарний кампус будинків учбових закладів, включаючи 7 академічних будівель, бібліотеку, 21 студентський резиденцію, 4 їдальні, магазини, спортивні центри та дослідницькі лабораторії.

Перший неамериканський академічний університет NEASC в Африці

У 2017 році AUI була акредитована Новою англійською комісією з вищої освіти (NECHE, колишній NEASC), однією з найпрестижніших акредитаційних установ у всьому світі. Акредитація служить засобом глобального визнання вартості установи. У випадку НЕЧЕ, їх важко заробляти штамп затвердження означає високі стандарти на всіх рівнях освіти, надаючи дипломам університету еквівалентність тих, що видаються в Сполучених Штатах. Акредитація AUI знаменує завершення дев'ятирічного процесу, під час якого ми прагнули підвищити якість всієї установи, від класу до гуртожитків. Вона також відзначає наше довічне прагнення до самореалізації, покращення і забезпечення того, щоб ви отримали найкращу освіту, яку може запропонувати наш заклад.

Джон Шнобріч / розбити

Скористайтеся високоякісною освітою

Американська модель "Ліберальна мистецтво" існує для того, щоб запропонувати студентам як широту, так і глибину: це дозволяє спеціалізуватися після того, як ви зараховуєтеся, щоб ви могли розвинути свої пристрасті, а також переслідувати інші шляхи академічного спілкування. Ось чому ми запровадили "основні вимоги" до нашого навчального плану: заохотити наших студентів до навчання у різноманітному вигляді. Поки ми наштовхуємо наших студентів на розширення своїх сфер, ми робимо акцент на тому, щоб дозволити їм вибирати, як саме ця множинність визначає себе. Наш підхід до ліберального мистецтва практично підходить до навчальних закладів: ми вважаємо, що всі предмети взаємопов'язані та інформують один одного. Наші аудиторії є місцем розмаїття думок, що дає змогу одному класу бути заповненими діловими студентами, інженерами та філософами. Таким чином, формуючи студентів, ми сподіваємось, що вони навчаться як від своїх учителів, так і один від одного, створюючи на нашому студентському містечку об'єднану мережу інтелектуалізму.

Доступність

Навчання AUI, гонорари та номер / дошка оцінюються як конкурентоспроможні як на марокканському, так і на міжнародному ринку, особливо для високоякісної освіти, акредитованої США.

НБ заявники марокканського громадянства або які мають одного марокканського батька мають право на національну ставку навчання, оскільки AUI є марокканським державним університетом.

Розташування

Іфран

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Веб-сайт
Телефон
+212 (0)-535-862-000