A-STATE Queretaro

Введення

Прочитайте офіційний опис

Можливість для Unique World-Class

Arkansas State наростить свою місію створення конкурентоспроможну на глобальному рівні можливості для своїх викладачів і студентів провідною розробки та управління першого університетського містечка США в Мексиці.

У співпраці з Arkansas State University CQ AC (ASUCQ), фундаментом México і керівниками уряду в Керетаро, штат Арканзас призведе цей інноваційний проект впливати на траєкторію вищої освіти в країні, амбітної для стійкої демократії та соціально-економічного прогресу. Кампус буде генерувати нові доходи, забезпечити доступ до багатонаціональних компаніям для стратегічного партнерства, а також розробити унікальні академічні можливості і професійні обміни.

Місія

Штат Арканзас виховує лідер, підвищує інтелектуальний зростання, і збагачує життя.

Основні

  • Новаторське захід був проведений в лютому 2014 року, і заняття планується почати в 2017 році.
  • Кампус буде побудований на ок. 370 акрів приватної подаровані ASUCQ в рамках зведеного плану розвитку.
  • $ 75 млн першої фази розвиває 87 акрів, в тому числі 17 гектарів спортивних майданчиків і 800000 квадратних футів навчального та житлового простору.
  • Кампус буде включати в себе торгову марку і логотип A-State і навчальний план університету. Він буде повністю самонесущий операційний бюджет, заснований головним чином на доходи від студентів за навчання та зборів. A-держава буде використовувати кошти, отримані від приватних подарунків витрат запуску, і ASUCQ буде страхувати будь-які операційні дефіцити на термін до трьох років, після того, як почати курс пропозицію.
  • A-держава розраховує провести 8000000 $ в чистого прибутку в рік при реєстрації сягає 5000 протягом п'яти років.
  • Проект розширить ринок A-держави за рахунок нових студентів, доступ до нових приватним індивідуальних донорів і нових відносин з транснаціональними компаніями.
  • ASUCQ буде пропонувати ту ж загальну програму навчання, як A-держава з класами, які викладаються англійською мовою. Початкові наукові цілі є машинобудування, управління бізнесом, наукою, гуманітарні науки, соціальні науки, сільськогосподарські технології та комунікації. Обидва кампуса сприятиме англійська / іспанська мова як друга мова.
  • A-державний факультет зможе навчати, проводити дослідження і надавати послуги в ASUCQ для літніх або семестрових умов. Студенти матимуть можливість навчатися в кампусах взаємозамінні, будувати двомовних навички та отримати досвід роботи з міжнародними компаніями.

Розташування

Сантьяго де Керетаро

Address
Carretera Estatal #100 km. 17.5
Municipio de Colón 76270
Querétaro, México.

76270 Сантьяго де Керетаро, Керетаро, Мехіко

Джонсборо

Address
Arkansas State University
Jonesboro

Джонсборо, Арканзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія