LCI Monterrey

Введення

Прочитайте офіційний опис

50 років міжнародної підтримки

Monterrey LCI LCI є частиною освіти, яка була заснована в 1959 році в Монреалі, Канада. Уже понад 50 років ми працювали, щоб створити освітню модель, яка виходить за межі кордонів, що дає вам кілька творчих можливостей і дозволяє домогтися міжнародного визнання за підтримки нашого інституту.

Наша мета полягає в тому, щоб навчати творчих професіоналів і прихильний так, що вони мають знання та ентузіазм, щоб запропонувати інноваційний підхід до ринку праці.

Ми готуємо людей з етичними і естетичними принципами, завжди шанобливо ставляться до інших і навколишнього їхнього середовища, здатних інтерпретувати світ глибокі зміни і пропозиції і відповідати оригінальним і ефективним.

МІСІЯ

Ми прагнемо невід'ємні професіонали, фрілансери, з проекцією; люди з етичними і естетичними принципами, завжди шанобливо ставляться до інших людей і навколишнього середовища.

Ми генеруємо перетворює процес постійно оновлюється, націлений на академічних знань зосереджені на національному та міжнародному рівні і, отже, генеруючи процеси досліджень, пропаганди і прогресу, принципи філософії нашого інституту.

VISION

Ми будемо визнані в середньостроковій перспективі як флагманського установи мексиканського освітянської спільноти, яке інтерпретує глибокі зміни у вітчизняній та міжнародній обстановці і реагування на пропозиції в галузі освіти та інновації.

Відповідно, є прикладом розвитку освіти в декоративно-прикладному мистецтві, на основі якості, справедливість і повагу.

Розташування

Монтеррей

Address
LCI Monterrey
Hidalgo 380 Pte. Centro

Монтеррей, Нуево Леон, Мехіко

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія